Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem mezatka a zabawiam sie z kolezanka

Polecane posty

Gość gość
Mega dobry pomysł z zaproszeniem męża do wspólnej zabawy na Twoich warunkach. Bede trzymał kciuki za Wasze spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to jeszcze troche wody uplynie no i na to potrzebna jest tez zgoda mojej przyjaciolki , do tego tanga potrzeba trojga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami jest nawet wkladanie raczki do cipki i zabawianie sie sporymi zabawkami Z mezem fisting odpada ( byly proby ) jest roznica miedzy drobna szczupla kobieca dlonia a meska reka , maz ma zadbane dlonie ale szerokie jak to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należę do osób bardzo zaborczych a co za tym idzie piekielnie zazdrosnych. :( Wada taka, ja wiem i pracuję nad tym. :) Nie wiem jak bym się zachował w takiej sytuacji. Pewnie chciałbym się dołączyć, by zniszczyć wszystko do reszty. :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiste jest ze długa droga do spotkania, ale kurczę raz sie żyje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz sie zyje i moze sie fajny uklad z kolezanka popsuc a w domu atmosfera moze sie spiepszyc , nie zapominam ze kolezanka ma faceta i nasi panowie nawet sie lubia , nie wiem jak by zareagowal partner mojej kolezanki na to co wyrabiamy od czasu do czasu . ' Czyli na czym stanelismy - zdrada czy z kolezanka to nie zdrada ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się skończy źle jestem tego w 100% pewny ale w sumie jesteś już po trzydziestce więc taki plan awaryjny nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×