Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rescator555

Taki facet oczekuje tylko seksu (2)

Polecane posty

Gość CzwarteImperium
Rescator555 dziś @CzwarteImperium wczoraj << Niezyciowe, bo nie ma takich facetow? Moze teraz juz nie ma usmiech.gif . Ale moglbym ci podac wiele przykladow z literatury na taka wlasnie postawe faceta. Dawaj Res. Podaj.Serio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 ...ale czytasz co za wzruszające przywiązanie :p Res sorki, ze cię naraziłam na tą jazdę odnośnie zainteresowań...mykam póki ciepłe wieczory i resztki :( wakacji R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co znaczy "przywiązanie" cyz tak sobie paplasz? jego tematy to dla mnie rozrywka do kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką "jazdę" tępa strzało? po prostu wytykają mu jego kretynizm i ograniczenie, sama widzisz, ze to zacietrzewiony piernik, który nawet nie może pojąć tego, że faceci mogą mieć różne zainteresowania, ale i tak będziesz ślepo bronić swego "mastera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"są faceci chcący jednego i drugiego jednocześnie". nadal pal większego debila niż jesteś i myśl że to zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Taki facet oczekuje tylko seksu"- takjakkazdy facet ... wszystko o robią dla ciebie to tylko po to byś im d**y dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morda, DEBILU, naucz się myśleć, potem się wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, jak jakaś kobieta mówi, że np. chce mądrego, wykształconego faceta i dobrego w łóżku jednocześnie, to na pewno chce żeby swoją mądrość i wykształcenie okazywał podczas seksu, KRETYNIE :D:D:D jaki to jest debil, masakra, nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A poza tym uwazam, ze lepiej dobrze znac sie na jednej dziedzinie zycia, niz wiedziec po troche o wielu, a na niczym nie znac sie dobrze." Jest coś takiego jak wiedza ogólna - to raz. Po drugie lepiej mieć kilka zainteresowań niż ograniczać się tylko do jednego i "zanudzać" nim rozmówców. Człowiek ciekawy świata interesuje się wieloma rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale komu wy to tłumaczycie? kretynowi według którego każdy facet "powinien" interesować się sportem, motoryzacją i niczym więcej? haha kto w ogóle bierze na poważnie to co ten stary piernik wypisuje? jego p*****lety są mocno "niedzisiejsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Przeoczyłam Res, nie zgadzam się z przykładem z "Przeminęło z wiatrem". Scarlett to była kobieta "z jajami" jak na tamte czasy, a on za to ją kochał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale prosze bardzo, ile kobiet powie cos ciekawego na przyklad na temat żeglarstwa" yyy a ciekawe ilu facetów powie coś ciekawego na temat żeglarstwa? bo coś mi się wydaje, ze nikły %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moglbym zapytac jakie obrazy Vermeera widzialas w orginale" bo sztuka to TYLKO obrazy :D:D:D i trzeba koniecznie wszystko widzieć w oryginale :D z każdym postem ośmieszać się coraz bardziej, ale pisz, przynajmniej mamy bekę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A bylo o wiedzy ogolnej czy o zainteresowaniach" Wiedza ogólna to też ogół zainteresowań właśnie. "To, ze mezczyzn interesuje sport i motoryzacja jest taka sama prawda jak to, ze kobiety interesuja kosmetyki i moda." To jest stereotyp. Praktycznie każda kobieta używa więcej kosmetyków od facetów, ale to nie znaczy, ze zaraz moda czy makijaże będą jej pasją. Ze sportem już napisali, iż jesteś w błędzie, co do samochodów to już prędzej, choć też nie każdy facet ma na tym punkcie jakiegoś bzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, "wychwycasz" i wyśmiewasz własny debilizm kretynie, co właśnie widzimy tak jakby nie można było chcieć jednocześnie kilku rzeczy, wróć do podstawówki i zacznij od najprostszych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie, sztuka to tylko gadanie, ze interesuje sie sztuka." sztuka, DEBILU to nie tylko malarstwo, ale też poezja, opera, teatr, fotografia itd. ale dla kretyna sztuka ty tylko obrazy :D:D:D idż waść i wstydu oszczędź 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, większość kobiet wolałaby aby facet lubił gotować niż interesował się sportem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mój ulubiony bajkopisarz, który upiera się że nie jest debilem chociaż wszyscy dookoła "delikatnie" próbują mu to uswiadomić :D Res jak tam zycie seksualne? Nadal tylko w teorii i tylko na kafe ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i większość kobiet pisząc, ze lubi jak facet "interesuje się" sportem ma na myśli po prostu uprawianie jakiegoś sportu przez niego (bo żadna nie chce birsa z wielkim brzucholem od piwska czy z nadwagą) a nie oglądanie meczy w tv czy kibicowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym się zgodzę gościu :) Ja się sportem nie interesuję, mój facet też nie, a jednak nie chciałabym żeby facet w ogóle nie ćwiczył i nie dbał o kondycję (nie ważne czy to rower, bieganie czy siłownia) i tym samym zapuścił się z biegiem czasu czy przytył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcenie nie ma nic do wiedzy ogólnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ lubią, ale wolą gdy to lubienie podzielają też faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator 22.17 Nie mam konia do walenia, mam c***e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie nie interesuje nic poza cipą Res :) Tylko to przesłania ci oczy i zajmuje cały obszar szarych komórek, więc skąd ta złosliwość ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś wiedzę ogólną opiera jedynie na tym co było kiedyś w lo i od tej pory jej nie rozszerza to ma bardzo małą wiedzę ogólną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy Res ? :) Kazda szpara by Cię zainteresowała, byleby była chętna nie czarujmy się :) A na marginesie wierz mi, że byłbyś zainteresowany erotomanie-gawędziarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odp. na twój post skoro tak podpierasz się tym lo. A jeśli o "epokowych odkryciach" mowa to lepiej pochwal się tym co twoja żonka może odkryć? To, że płyn do WC działa silniej po zmieszaniu z płynem do naczyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×