Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zostałybyście w domu z dziećmi jeśli moglybyscie zarabic 1200za prace w domu

Polecane posty

Gość gość

Zalozylam własną działalność - dekoracje, ozdoby, itp... Zarabiam średnio 1000-1200 zł/miesiąc na czysto, jednak rpacuję nocami - od 21-22 do 2-3 w nocy, jak dzieci śpią (1,5 i 4 lata). Ciągle chodzę niewyspana i zastanawiam się czy nie wrócić do pracy. Co Wy byście wybrały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Przecież i tak bym z tego musiała opłacić nianię, żeby spokojnie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo po pierwsze w pracy spotykam ludzi, czego najbardziej mi brakowało, kiedy byłam na macierzyńskim, dwa siedzenie cały czas w domu wpędza mnie w depresje (przysięgam, gnuśnieję i robię się humorzasta), a do tego zarabiam więcej (ale nie aż tyle ile wynosi kafe standard czyli 5 tys :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo przez 3 lata szarpalam sie z wlasna dg i z dzieckiem w domu, pracowalam pod firma wiec wychodzilam z domu jak dziecko bylo w szkole. Wszystko spoko ale z miesiąca na miesiąc po oplaceniu skladek coraz mniej zostawalo, wolne? Jakie wolne? Musialam zapieprzać żeby na skladke mieć. Aż poszlam na macoerzynski - wtedy zus wykonczyl mnie finansowo...sadze sie bo nie mieli żadnej podstawy prawnej żeby wstrzymać mi pieniądze ale i tak to zrobili a sprawa sie tylko ciagnie od sadu do sadu...teraz jestem bez pracy, bez kasy i z dlugami. Nigdy wiecej dg kiedy mam pracować jako mama firma. Teraz tylko czekam aż skarbowka sie doczepi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w domu ale mam opiekunkę do dziecka na 4-5 Godz bo inaczej niC bym nie zrobiła Tylko ze ja pracuje Na umowę więc o 15 kończę pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie wiem ile dostałabyś na etacie, ale 1200 na czysto i codzienne zarywanie nocy to moim zdaniem kiepska kalkulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile w pracy byś zarabiała. Twoje nocne życie nie będzie trwało wiecznie...bo z czasem nie wyrobisz. Nie masz możliwości np.zapisać dzieci do przedszkola na ok.4 godz? Zawsze to jakiś czas wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli czujesz sie gotowa wrocic do pracy to wracaj, zalatw opiekunki, przedszkole i juz, Ja tez szybko wrocilam, Cale zycie nainacyzc dzieci nie bedziesz, a jak wrocisz z pracy stęskniona to konkakt bedzie lepszy, Jest wiele matek niby poswiecajacyh sie dzieciom a dzieciaki tak naprawde sa puszczone samopas, bo matki sa umeczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproszę jeszcze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK. starsze wysłałabym do przedszkola, a część pracy robiałbym w ciagu dnia w trakcie drzemki 1,5 rocznego dziecka. tak żeby iść spać przed 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, 1200 na rękę na tydzien to tak. Ale nie takie grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsze do przedszkola, młodsze jeszcze 1,5 roku i tez poślesz, będziesz miała własną pracę, bez szefa itp takie pół etatu za 1200zł, wtedy odsapniesz, nie będziesz musiała iść do pracy na 8h+ dojazd, tlyko popracujesz w domu 5 godz w tym co lubisz. Niektóre kobiety żeby zarobić 1200 muszą pracować 8godz+dojazd i jeszcze mają opierniczającego je kierownika/szefa.... Musisz sie przemęczyć żeby potem było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A inne pracując w domu dużo mniej mają ponad 4000 na rękę. Chyba warto rozważyć coś rozwojowego, a nie tkwienie poniżej minimalnej jak ostatni kretyn, za przeproszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a inne za 1200 zł sa poza domem 9 godzin w robocie której nienawidzą, z szefem którego nienawidzą itp. To jest lepsze? Tu ma 4-5 godzin pracy dziennie w domu za 1200zł,a z czasem może być lepiej jeżeli będzie miała więcej czasu, więcej zleceń i się odpowiednio przyłoży, dzieci podrosną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miałabym zarywać noce, to nie. Co innego, gdybyś mogla pracować w dzień, a dziećmi przez te 4h ktoś by się inny zajął (np. mąż po pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobna sytuacje i podobne pieniadze. Z tym, ze ja w tej chwili i tak nie ma co zrobic dzieckiem, a nie zamierzam 1200 płacic niani... Tez niestety glownie siedze po no nocach, bo przy dziecku w dzien sie nie da. Czekam jednak jeszcze rok, az synek pojdzie do przedszkola i wtedy robote przeniose na godziny dzienne. Niby 1200 to nie duzo, ale u mnie w miescie ciezko z pracą. Mam natomiast perspektywy, za kilka lat bede zarabiac wiecej. Np 2 tys na reke, za siedzenie w domu i wykonywanie pracy przez jakies 6 godz na dobe. Mi to pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×