Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobietu p*****la dlaczego lecicie na takie z gruba dupa niskie itp

Polecane posty

Gość gość

grube male z duzymi cycami a same k***a ciekawe dlaczego leca na dryblasow po 190 cm z szerokimi barami. Moze ja sie spytam czemu lecicie na przeroosnietych mutantow? To jest to samo pytanie co "dlaczego faceci leca na grube"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze opisze ci moja sytuacje. mam 152 cm,47kg,ale jestem gruba,powinnam schudnac 10kg,mam dosc duzy biust,aczkolwiek jestem tez sympatyczna. nigdy nie chcial mnie zaden niski chlopak,a przeciez taki by do mnie pasowal najbardziej.oni zawsze lecieli na dziewczyny minimalnie nizsze od siebie,swojego wzrostu albo wyzsze. ja zawsze bylam olewana,moze pare razy w zyciu ktorys ze mna gadal,ale nie byl to podryw. sredni lecieli na mnie,hmm no zalezy. ale faceci chudzi i do tego conajmniej +180,+185,+190 mnie bardzo lubia. ostatnio podrywal mnie taki co mial prawie 2m. to nie jest zalezne ode mnie,nie wiem czemu tak jest.uprzedzam,nie chodzi o moja glowe na wysokosci ich krocza,bo jest predzej na wysokosci sutkow XD tez sie dziwie,bo do takiego to pasuje laska +170 szczupla dlugonoga,a nie taki pasztet jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecasz sie ta swoja wypowiedzia ze leca na ciebie dryblasy-widac to po formie, jestes zachwycona ze to akuraat oni sie Toba interesuja. A teraz powiedz mi zatem , gdyz spytalem juz wczesniej , dlaaczego tak bardzo jaraja was przerosniete mutanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podniecam sie. badz milszy,jak juz chcesz by ktos ci chcial odpisywac. a co do dryblasow,nie jestem z zadnym z nim. sa za wysocy i za chudzi,nie czuje sie dobrze w towarzystwie kogos kto jest prawie pol metra wyzszy i patrzy sie na mnie z gory. nie czuje sie bezpiecznie z tym. a poza tym tacy wysocy sa troche nieskorydynowani ,takie jakby chlopiece cialo rozciagniete na 2m. nic fajnego, a przy tym seks czy cokolwiek innego musialoby by byc smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż stwierdził, że dziewczyna z filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=BBCP7Zp96zQ , jest stara i chuda jak szkapa, jednym słowem paskudna. Ta opinia zaskoczyła mnie ogromnie, nie wiem gdzie on tą starość widzi. Dba o siebie, jest wysportowana tyle, że ma niewielki biust- czy to aż tak skrzywia prawidłowy odbiór kobiecego wizerunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze ma troche twarz podstarzala,jak przecietna kobieta po 30. ma za maly biust, to zaburza proporcje sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja jestem mily, wiesz to kwestia tego ze slowo pisane nie oddaje emocji. Co do tego co napisalas i tak Ci nie wierze :) Wiesz zbyt wiele mnie juz spotkalo w 35 letnim zyciu, Pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×