Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vikixx

Polski marki odziezowe

Polecane posty

Gość vikixx

Witajcie Jakie znacie polskie marki odzieżowe? Wymieniajmy se opiniami uwagami i piszmy o wszytkich nowych markach. Królujące na instagramie czy na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamia345
Producent sukienek POZA ma ciekawą ofertę sukienek. Są nie tylko niezwykłe, ale również eleganckie. Reprezentują świetną jakość, dlatego też klientki chwalą wyjątkowe dopracowanie. Tutaj http://www.poza.pl można dowiedzieć się o nich więcej. Oczywiście cały asortyment szyty jest w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Iza, mam 18 lat, ale jestem tutaj ze względu na coś innego. Mianowicie, dziewczyny, fajny konkurs można wygrać sporą ilość kosmetyków, ja kiedyś wygrałam, dawno temu i dalej próbuję sił, jakby którejś z was się udało to dawajcie znać! :) diamondmakeup.pl/A1/be417e6cb9/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferenka
Zdecydowanie mogę polecić stronę http://showroom.pl w tym miejscu znajdziesz ubrania przeróżnych (co ważne polskich) projektantów- myślę, że coś znajdziesz dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś teraz powstała nowa marka Just Your Story, która zainspirowana była historią bohaterki książki Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaR
Jeśli któraś z Was szuka polskich produktów, a dokładniej kolorowych i mega oryginalnych skarpetek, to polecam markę Spox Sox. Poleciła mi koleżanka po tym jak zobaczyłam u niej skarpetki w kiwi ! Są słooooodkie! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę woolmed polskiego producenta odzieży z wełny owczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie staram się szukać raczej mniejszych firm odzieżowych. Które jak zauważyłam bardzo często oferują znacznie lepszej jakości rzeczy. Stalam się minimalistka tak wieć bardziej przykladam wagę do tego co kupuję. Oraz jeśli już coś kupuję to jest to coś z dobrych materiałów czyli coś co wystarczy mi na dłużej.

Jeśli szukacie dobrych dodatków, polecam Many Mornings:
https://manymornings.com/

Czyli stronę, na której mozna kupic skarpetki w ciekawych wzorach, mam kilka par z tej strony i jakośćiowo jest naprawdę dobrze. Możecie prac skarpetki milion razy i nadal będą dobrze wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×