Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kojott

wózek widłowy

Polecane posty

Gość Kojott

czy znacie jakieś firmy produkujace opony w różnych rozmiarach do wózków widłowych? Prestige Tyres znam- chodzi mi o inne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć piwosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polskich producentów byliby to Stomil Poznań z oponami pneumatycznymi i Kabat z oponami pełnymi. Przykładowe opony zagranicznych producentów to wysokiej jakości produkty firm Solideal lub Marangoni, a z tańszych produktów np. Emrald z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wszystkie te opony możesz znaleźć na https://widlowe-predki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli szukasz baterii lub akumulatora do wózka widłowego bo akurat ci się zużyła to dobrym rozwiązaniem będzie zerknięcie na ofertę firmy Trax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks

W sprawie wózków widłowych odsyłam was do firmy HM Serwis z Katowic www.hm-serwis.com.pl/ Zajmują się wynajmem, sprzedażą nowych i używanych wózków oraz ich serwisem. Działają na terenie całej Polski, ale naprawy wykonują na terenie województwa śląskiego. Mają też części do wszystkich marek wózków. Także jak widzicie firma działa kompleksowo, ja dodam, że profesjonalnie i rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam firmę Maglo. Potrafią doradzić, mają przystępne ceny. Naprawdę mają duży asortyment i co najważniejsze, są producentem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×