Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żółw od tyłu

Banał uczuć jest piękny

Polecane posty

Gość gość
już widzę, czyli banalnie chcesz z niej zrobić kochankę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółw od tyłu
wolałbym otwarty układ. nie przeszkadzałoby mi gdyby moja żona miała przyjaciela... a ja przyjaciółkę, ale to niestety nie wchodzi w grę. więc pozostaje mi jedynie życie w ukryciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu marzy sie odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zółwik...wolisz żeby żona miała przyjaciela (kochanka nazwijmy rzecz po imieniu) niż odejść i być z tą którą kochasz? a co na to Twoja kochanka? (bo nią jest inaczej jej nazwać się nie da) zapytam z ciekawości -sypiasz (sex) z żoną jeszcze? i z kochanką? czy to emocjonalne przywiązanie do tej nowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zółw a co zrobisz jak nowa będzie chciała mieć Cię tylko dla siebie? będziesz z Nią czy wolisz ją stracić i byc z żoną? wiesz, że taki moment nastąpi. Jeżeli ta kobieta się w Tobie zakochała to tak bedzie. Co zrobisz gdy powie, ze chce abyś zię zdecydował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam Cię z ciekawości, sama jestem w podobnej sytuacji i trudno mi podjąć decyzję. Może znając doświadczenia innych osób będę wiedziała co zrobić. Dziś nie mam bladego pojęcia. Zycie nabrało dla mnie sensu i stało się bezsensem zarazem. Jeżeli miałbyś ochotę pogadać to napisz na priv. marta20122012@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jestem banalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introligator
dzień dobry nie mogłem wczoraj uczestniczyć w rozmowie. cóż nazywanie "nowej" kochanką jest błędem, bo kochanką jest kobieta, z którą się sypia. ja nazwałbym to porywem serca, szczeniackim uczuciem, radością, tym za czym tęskniłem. życie staje się piękniejsze dzięki niej. co do odejścia od żony to Ona "nowa" wie, że nie odejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółw od tyłu
ej, znam temat tego Pana i nie podoba mi się, że ktoś się nieładnie podszył!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółw od tyłu
ale prawi dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zółw a co nowa na otwary układ? zgodziła się? czy chce Ciebie na wyłączność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele - oszukujesz i jedną i drugą. To jest uczucie? to zwykłe wyrachowanie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, banał uczuć jest piękny, daje napęd i radość z każdego dnia,miłość jest banalna ale cudowna, jak bez niej żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu już nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zółwiku uczucie trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor sie zakochal miloscia platoniczna, kocha ale nie ma dla siebie. Nigdy jej nie doknol, nie pocalowal, zyje patrzac na nia kazdego dnia. I to mu chyba wystarcza.Ale chcial by ja na wylacznosc. Ale ma rodzine, zone wiec zyje nadzieja. Hmm nie kochasz zony skoro pozwolil bys by ja inny dotykal tzn przyjaciel. Milosc sie wypalila to zly znak. Przy okazji marzysz o innej. Czasem w zyciu wychodzi inaczej niz by sie chcialo teraz deklarujesz ze nie odszedl bys od zony ale za 5 lat zona moze odejsc od ciebie i wtedy nie budziet nic:-) eh zycie jest przewrotne.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałem sobie co nie tutaj, nie chcę się wtrącać itd., ale chyba gość nie jest dojrzały tak jakby to miało wynikać linkuje Bartosiewicz Ostatni, banał - to dobre dla nastolatków Chłopie zobacz na to https://www.youtube.com/watch?v=YdmQiVDzk0o w słowach jest o mężczyźnie, bez urazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam zółwiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółw od tyłu
Dzień dobry już po wszystkim... odeszła, odszedłem... żyję znów rodziną. nigdy nie skosztowałem jej i jestem mimo wszystko z tego zadowolony. nigdy nie wybaczyłbym sobie zdrady żony. Chciałem, ale szacunek był silniejszy. jednak miłość to to co mam w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółw od tyłu
i przepraszam, że zniknąłem na tak długo:) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×