Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wolny facet widzi w mezatce?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Wolny, dobrze zarabiajacy. Nie pojmuje tego. Kreci go swiadomosc, ze komus wlazi z butami w zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochał się i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,wlasnie ze nie zakochal sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za włosy i o ziemię taką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze Ci,oby kiedys wpadla Ci w oko taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kręci w taki sposób, że baby "na zdradzie" o wiele lepiej rżną sie niz w stalym związku, a nawet relacji fuuck-friend spust do ryja? czemu nie. anal? jasne, jak w masełko. trójkącik i jazda na dwa baty? możemy poeksperymentowac. itp. z facetem/mężem czy nawet stałym kumplem od seksu kobietom troche wstyd pokazać swą nature kurr.rwy, a jak zdradzają to już co innego, w koncu i tak robią coś moralnie złego, to mogą przy okazji uwolnić d****arskie pragnienia. zorientowani faceci to wiedzą, dlatego lubią takie niedopchane mężatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ma kompleksy i chce udowodnić sobie że jest lepszy od męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny sfrustrowany mężuś z mikro peniskiem :D bez powodu żona cię nie zdradza niedojdo. musi być z tobą coś nie tak skoro poszła do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaty widzi w innej kobiecie to czego nie posiada żona. Jestem też facetem i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na odwót. Dużo w tym racji że partnerzy krępują sie zdradzic sobie nawzajem ich najskrytszych fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatki są bardziej dyskretne. Potrafią lepiej trzymać romans w tajemnicy. Z singielką jest taki problem, że potrafią się zakochać. Naciskają na rozwód. Najpierw są zachwycone, potem dochodzą do wniosku, że są na drugim miejscu i zaczynają się pretensje. Mężatki nie mają takich problemów, romans może trwać o wiele dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolny facet też z mężatką będzie miał lepiej jeśli nie chce stałego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatki ogólnie są bardziej ogarnięte i zdecydowane pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada2332
Myślę, że taki facet chce się po prostu zabawić. Jest póki co na tyle niedojrzały, że nie szuka nikogo na stałe. Ale dlaczego akurat mężatki? Na to pytanie nie znam odpowiedzi. Z drugiej strony... wystarczy wejść na jakieś portale randkowe na "szybkie spotkania" (http://ekstaza.pl - zobaczcie chociażby tę stronkę), by zobaczyć, że dużo mężatek też potrzebuje odskoczni. Myślę, że po prostu niektórzy nie mogą znieść myśli, że inni mogą być komuś wierni. Takie niestety mam teraz czasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka facet chce pozbykaz bez zoobowiazacnto wiadomo ze sie wezmie za mezetke, co to bedzie trzymala jezyk za zebami. Proste jak budowa cepa a Wy wymyslacie jakies dziwne ideologie. Na Twoim miejscu droga autorko pytania mi by to nie pochlebialo ze sie taki uderza do Ciebie w zaparte. Pewnie od poczatku bierze Ci za taka co kiedys sie zlamie i mu ulegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męzatki są znudzone rutyną i szukają odskoczni, a on chce p*****ać bez konsekwencji - proste. Żadna skomplikowana ideologia, tym bardziej WIELKA miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj mojej wrozki, jest naprawdę dobra i szybko odpisuje ma konkretne pytania. Tu masz namiar; tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie "wpadki" wszystko idzie na konto męża :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka Z tym, ze mi to jakos wielce nie schlebia. Fakt, byl czas kiedy mu cos naobiecywalam i nakomplementowalam. Moze podbudowal swoje wielkie ego. Ogolnie, raczej obopulnie siebie nawzajem zlewamy. Znajomosc raczej -eskalacje a potem znowu cisza. Ja sie nie odzywam, nawet nr tel skasowalam. Jednak wiem,ze on i tak kiedys sie odezwie. Sexu nie bylo dotad. Do myslenie dalo mi to,kiedy przekalkulowalam i wyszlo na to, ze to trwa juz 5 lat z hakiem. Dziwne. Musze go olac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobzykac na koszt meza nie trzeba sie zbytnio starac typu spacery kawiarnie kino no i lokal zapewniony jak rogacz w robocie pozatym spokuj i luz nie bedzie pretesji ze nie zabierasz jej ze sobana imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba macie trochę racji w tym co piszecie ale ja poczułam chemię do znajomego mimo,że jestem w związku 6lat. im częściej się z nim widuje tym częściej o nim myślę... chętnie wskoczyłabym mu do łóżka ale wiem,że to zniszczyłoby mi życie. jest fajny ale nie mogłabym zdradzić swojego chłopaka,który od tych 6 lat jest dla mnie wspaniały i naprawdę mnie kocha. jest mi z tym wszystkim bardzo ciężko. mam wszystko o czym marzy każda kobieta a jednak ogarnia mnie roztargnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że chodzi o to iż taka mężatka nie bedzie chciała stałego związku bo męża już ma i tylko do sexu ją można wykorzystać. Bo samotna panna jednak by chciała czegoś więcej, stałego związku, ślubu, prędzej czy później i taki facet co zależy mu tylko na sexie by miał problem bo by musial się z panną żenić. A z mężatką układ jest z góry oparty na sexie, żadnych zobowiązań, żadnego strachu że taka mężatka bedzie chciała coś więcej. Generalnie tacy faceci są obrzydliwi i jak znasz takiego co spał z mężatką to daj sobie z nim spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze myslalam ze zamezna kobieta jest dla wolnego obrzydliwa. Tym bardziej jesli ma dzieci. Mnie zonaci nigdy nie krecili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyslcie tez drodzy forumowicze, ze sa faceci, ktorzy BARDZO lubia jak ich zonki zdradzaja... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×