Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matka mojego partnera nie zdodziła się na nocleg...

Polecane posty

Gość gość
a musi wyrwać kasy od niej , bo takie jest prawo i che tej aksy,bo jest bydlakiem i nie zostawi corce haha. Żal d**e ściska,z e chce być ze mną, bo mnie kocha,a żonkę nienawidził i nie chciał tkwić w g*****e jak większość i dymać młodszą kochankę. Nie jest dupkiem, nie musi miec 30 latki, żeby udowodnić swoją męskość atrakcyjnośc, Partnera nie zamelduje u siebie, bo mamy inne wspaniałe plany :) oj żąl d**e widze sciska 30-latkom, że facet może kochac i bzykac 45 latke,ale śmieszne,nie wiedziałam, że tak zazdrościcie... Ja nie sponsoruje, to ja jestem zabierana do spa i dostaje prezenty,nie znacie milosci?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie facet z klasą by sie wstydzil, żeby kobieta splacala jego długi... od razu widać co to za cwaniaczek. On cię nieźle zalatwi, zobaczysz. Przestań mu pozyczać pieniadze to zobaczysz jego prawdziwe oblicze, już nie będzie taki mily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry,ale kto mu pozycza kase? bo nie kumama? ja w zyciu nie pozyczylam mu pieniedzy??? ex nie spalaca jego dlugow, zostala w mieszkaniu 80 metrowym to polowe kasy splaca zgodnie z postanowieniami sadu-podzial majatku-slyszal ktos o czyms takim? sprzet, samochod, dzialki, mieszkania??? nikt nic nie slyszal??? szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to napisz CZEMU ON TAK NIENAWIDZI SWOJEJ BYLEJ ŻONY??? co ona mu zrobila biedaczkowi? nie chciala sie przyjaźnic z jego kochaną mamusią? czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy tak nie masz klasy i rozumu, że wywlokłaś swoje prywatne spawy na publiczny osąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy, nie każdy- bo sporo było głosów, ze matka partnera ajest dziwna. Tylko taka rzecz mnie zastanawia..Twój facet najpierw Cie zaprosił a dopiero potem zapytał mamę, czy się zgadza? Jakby nie było razem mieszkają, powinien najpierw zapytać a potem Ciebie zapraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE, nie zaprosił, zapytał się wczesniej matki, nie zgodziła się więc spedzilismy wieczór u mnie,a mama napisała smsa z wyjasnieniem... To wszystko na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz teraz i bronisz maminsynka, a matke ma on mądrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka ci pokazala gdzie jest twoje miejsce, czego jeszcze chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli facet mieszka w mieszkaniu mamy (chyba nie w jej sypialni), to nie powinno byc problemem przenocowanie z partnerka w swoim pokoju. Matka chyba nie akceptuje nowego zwiazku. W przeciwnym wypadku respektowalaby osobiste decyzje syna w swoim mieszkaniu. To proba uzycia swojego atutu (noje mieszkanie) aby wplywac na zycie syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyslałyście że owa matka jest tez babcią i chce być w porzadku wobec byłej synowej i wnukow.Nikt z nas nie wie co było powodem rozpadu związku,może własnie kobieta,matka nie chce miec nic z tym wspolnego,chce miec zdrowy uklad i nue brac udzialu w nowym zwiazku syna. Gdyby tolerowała takie noclegi to mogłoby się zdarzyć ze na każdy weekend byłaby może inna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ładnie, czytając tytuł wątku byłam pewna, że pisze to jakaś nastolatka, a matka partnera robi właściwie ;) ale w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boshe jacy ludzie są popiep**** autorko teściowa to już starsza kobieta, nie przejmuj się tym noclegiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×