Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy noworodków niemowlaków pijecie alkohol?

Polecane posty

Gość gość
3 piwka w ipal moze zakrecic..fakt ale jak dzieci spia?nie mozna sie napic z mezem?// jaj nie robicieze do 18 nie pijecie jakie swiete ..jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem typowym piwoszem, z mężem pijemy sobie różne regionalne wynalazki. Od czasu kiedy dowiedziałam się o ciąży nie pije ani łyczka... Nie zamierzam ryzykować. Nie pije i jakoś żyje. Te 1,5 roku bez alkoholu mi nie zaszkodzi. Dziecku może. A mąż pije jak chce nie ograniczam mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci spia my butelkealbo dwie winka potrafimy:)ahahh w zien piwka dwa do obiadu nie robicie jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe co piszecie. Prawie żadna nie pije więcej niż 1 piwko, oczywiści e wyłącznie wtedy kiedy mąż jest trzeźwy. :D Proszę was... nie znam NIKOGO kto tak robi. 90% ludzi np. w sobotni wieczór chętnie wypije butelkę wina na pół z żoną/mężem/siostrą/ koleżanką, tudzież parę piw, nawet jeśli ma niemowlaka pod opieką. Zazwyczaj przecież już wtedy śpi. Imprezy urodzinowe, imieninowe,jakieś ogólne imprezy ze znajomymi w domu, zjazdy rodzinne... każda z osób,które znam pije alkohol w tym czasie. Nie wszyscy oczywiście się upijają,niektórym faktycznie wystarczy 1-2 piwka,ale chodzi mi o całokształt. Naprawdę chcecie mi wmówić,że do 18-stki dziecka będziecie się tak strasznie pilnować i nie wypijecie większej ilości alkoholu? Bzdury. Chyba,że to czcze gadanie,bo dziecko ma ledwo miesiąc, a mamusia karmi piersią i ma wyidealizowany obraz tego jak jej życie będzie wyglądać. :D No tak się nie da,sorry. Już nie wspomnę o tym,że może z 10% mężczyzn łaskawie (i z wielkim fochem rzecz jasna) zgodzi się na to,żeby to żona zabalowała,a on będzie na rodzicielskim posterunku trzeźwiutki cały weekend. tydzień później i tak to sobie odbije. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×