Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego brązowe oczy sa takie brzydkie?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem, zielone, piwne, szare, niebieskie wszystko jest ładne ale brązowe wyglądają jak gooowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko do brazowych mozna dobrac ladny makijaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo do pozostał nie trzeba sa tak ładne że nie trzeba malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z brzydkimi niebieskimi robia sobie tandetne krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne oczy ładne? Buhahahaha wygladaja na małe nawet jak małe nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się. Niektórym pasują brązowe innym niebieskie. Ty jesteś tylko trollikiem jakimś i tyle. Poza tymco znaczy brązowe? Jest jasny brąz, ciemny brąz i niemal czarny brąz jaki mają muryzni i arabowie. Tak samo jest z niebieskimi, jest jasny orqz taki oceaniczny. Moim zdaniem ten jasny nie wygląda dobrze. Wygląda tak blacharsko i tandetnie. Żona szpilki ma czarne włosy i jasne niebieskie oczy i wygląda tanio, natomiast dodzie bardzo pasują brązowe oczy. Zielone wcale nie są takie ładne, gdyż zazwyczaj są one zielono gnojówkowe. Dla mnie to są oczy węża. Sarze Boruc też bardzo ładnie w brązowych oczach. Ogólnie to szstynom jest ładnie w brązowych oraz w błękitnych. W mojej rodzinie jest sporo ludzi o jasnych niebieskich oczach i szczrze nie podoba mi się ten kolor. Wolę swoje bursztynowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carne są obleśne zwłaszcza. Ta jakaś szafiarka macademianngirl ma czarne jak węgiel jupitery, wygląda jak jakaś mongolska imigrantkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza na świecie
Bo małpy takie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się ciemne podobają. Nie podobają mi się niebieskie, są bez wyrazu. Szare też niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są pospolite 90% populacji ludzkiej takie ma lub czarne .Wszyscy żółci czarni brązowi ciapaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brązowe są najpiękniejsze, dają takie ciepłe, łagodne i mądre spojrzenie :) Najgorsze są niebieskie, okrooopne, nie rozumiem fenomenu tych oczu... Szczególnie takie przejrzyście niebieskie, bardzo jasne - dają wzrok bazyliszka, taki mroźny, nieprzyjemny, WREDNY! Niebieskie oczy często ma w PL patologia z tego co zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie brązowe oczy wyglądają tak tępo i bezmyślnie,małpy i krowy mają takie oczy . Jest to najpospolitszy kolor na świecie, prawie wszytscy w Afryce i Azji maja brazowe oczy. Najbardziej podoba mi sie niebieski i szary ,ludzie z takimi oczami często mają przejrzyste, ogarnięte i świeże spojrzenie. Niebieski i szary kojarzy mi się z zimą a śnieg i lód sa piękne . Zwlaszcza do jasnych blond wlosow. Na drugim miejscu zielone,takie w kolorze węża (sama mam takie),też według mnie takie przejrzyste ,przytomne i inteligentne. Oczywiście kolor oczu nie świadczy o człowieku i jest dużo brzydkich ludzi z jasnymi oczami, ale o wiele częściej spotykam ładnych ludzi z jasnymi oczami niz z brązowymi. Poza tym zielony,niebieski i szary ładnie wyglądają do wszystkich kolorów włosów a brązowy do np blond kompletnie nie pasuje i gryzie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAM JESTES SZPETNY aryjczyk sie koorfa znalazl, oczy niebieskie zycie KVREFSKIE, oczy zielone zycie SPEHD0LONE nawet mi cie nie zal :) oczy brazowe zycie FAJOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez twe oczy zielone, zielone oszalałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczy brązowe są dość pospolite po prostu , strasznie dużo osob ma oczy w takim kolorze, na świecie duża większość ma wlasnie ciemne oczy, my zyjemy w Europie wiec postrzegamykolor niebieski jako czesty, a tak naprawdę jest rzadki bo to gen recesywny i niedlugo nie bedzie wcale takich oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys czytalam jakies ankiety odnosnie idealu kobiety wg panow i uznali kolor niebieski za najatrakcyjniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w polsce mniejszosc ma brazowe ja je lubie bo takie mam i tez u kobiet mi się podobają maja taką głębię jakiej jasne nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a granatowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jasnobłękitne z brazową obwódką wokół źrenicy? Granatowo -szare? Ogółem mieszane oczy? Co o nich sądzicie? Przecież takie też są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli dziewczyny to tylko brazowo-okie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobają brązowe oczy (nie mylić z czarnymi jak węgielki). Sam posiadam brązowe oczy i jestem z tego dumny. Ale niebieskie też uważam za fajne. Ja najbardziej nie lubię szarych i czarnych jak węgielki oczu. A najbardziej mi się podobają brązowe i niebieskie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebrayska
6 godzin temu, Prawdomówny napisał:

A mi się podobają brązowe oczy (nie mylić z czarnymi jak węgielki). Sam posiadam brązowe oczy i jestem z tego dumny. Ale niebieskie też uważam za fajne. Ja najbardziej nie lubię szarych i czarnych jak węgielki oczu. A najbardziej mi się podobają brązowe i niebieskie 😍

😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×