Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z kim pasuje w parze

Polecane posty

Gość gość
Bawi mnie, że za c***a nie wiesz z kim piszesz, a masz słaby zmysł i zupełnie cwelu nie w tym kierunku. :D idz zgwałć swoją matke, włóż swojemu psu i daj wylizać jaja, a potem wal konia nad klawiaturą jacy to wszyscy zboczeni. Tylko nie ty. Nie jestem k***a slowianka i napisze ci podpowiedz. Jestem kobieta niebieską tu, która umie i lubi przeklinać. Waruj zboczku na ero, ale od dzieci skrzywdzonych wara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty k***o cwelu co pisze o pedofilach. Tylko na tyle cie stać ruro j****a? Cały dzień przed kompem mendo? Twój stary przynajmniej zarabiał obciągając rumunom, a ty jakieś piosenki kleisz za darmo baranie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeli pedofile z ero ? Wara od dzieci ! :D XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kurwa. Wara ty od takich tematów, bo błaźnie o zerowej inteligencji, pierdolić małe dzieci to tragedia najwieksza kurwiszonie i za takie numery powinni cie w dupe ruchac. Szkoda tylko,że tego chcesz onanisto niedoruchany. Rzyg na twoją klawiature i wspołczucie tym, którzy podają ci reke na powitanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu nawet własny pies łapy nie podaje, tylko szcza mu na nogawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ludzie od razu walą w ryj frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po koksie zachowuje się ten cwelik Petrow. Reakcje na s************o są normalne 🖐️ bez linka do jutjuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka ,nie zesraj się spasiona ruro:D:D:D:D:D:D i lepiej wypieprzaj ;bachory do snu układać:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walić w ryj pedrylów z ero i nie podawać ręki !! :DXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Petrow tępi pedofilię, którą propaguje NwM & matu, więc co się sadzisz Słowiana? :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, detektyw. Z********a i w*********j spać pryszczaty przegrywie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowiana bulwersuje sie bo sama była ofiarą pedo :D powiedz lepiej czy tusze swoją zgubiłaś grubasko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po koksie tylko jestem kobietą i pedofilia i zoofilia są dla mnie odrażającą krzwydą, a jak jakiś chuj niedorobiony siedzi tu cały dzień i hejtuje w taki sposób jest dla mnie najgorszym ścierwem i cwelem. Ludzkie zwierze. Bez obrazy dla zwierzecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowiana luzik, wyrzucimy z ero pedrylków twoja trauma sie skończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowiana opowiedz ile mialaś wychlane jak Widmo pisał do ciebie @?????? Kochasz Nowego samotna mężatko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowiana ! ale czemu tak się wkurzasz na Petrowa skoro on wyraźnie walczy z pedofilią Nowego w mieście? xD i nie udwaj że to nie ty ,wszyscy czujemy ten kaliski smród na forume :DxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cwelikum nie jestem Slowianką. Nawet z nią nie pisałam nigdy. Mam niebieski nick pewnie ty też. Skoro wstydzisz koniojebco ze swojego flagowego pisać to myśl dalej kim jestem. :D W realu jesteś p**deczka nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być tepakiem żeby nie zrozumieć że a. Nie jestem Słowianka b. Mam inny nick c. potrafie być chamska do chamów d. pisze co myśle i wiem, że jesteś w życiu p**deczka co boi sie własnego cienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedofil Nowy jak zobaczył foty spasionej słowiany ,,to aż przestał pisać na karuzeli :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka za dużo drinków i za często siedzisz z wójtem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widział ktoś jej zdjęcie? Bo ma się za piękną lady :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być tepakiem żeby nie zrozumieć że a. jesteś Słowianka b. Masz nick Słodka Słowianka c. potrafisz być wiecznie nie dopchana przez męża d. piszesz co ci ślina na język przyniesie i jesteś nieszczesliwie zakochana w pedofilu Nowym w mieście xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha nienawidzi Słowianki. a z okazji na zrzucenie na nią winy Widmoś tylko czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punkt ostatni Pije u Wójta w Kaliszu i ma 20 kg nadwagi Nasmiewa się z innych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le. :D Ale tepy trol. :D Dobra myśl, że to Słowiana ukryty pedale. :D :D Ide do wanny.😴 Szkoda nocy sobotniej na takiego koniobijce. :D :D 🖐️ Wal konia, pisz o pedofilii, a w przerwach wyżeraj matce kiełbase z lodówki. Przecież tylko na to cie stać. On dalej nie wie z kim pisze. :D :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gia jaka ty tepa jestes :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha się nachlała i jedzie na Słowiankę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowiana żaliła sie, że widmo zwyzywał ją od Кurеw na @ hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×