Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alaaaal

Czy tablet dla 5latki to odpowiedni prezent??

Polecane posty

Gość gość
Takie małe dzieci nie docenią takiego prezentu. Bo nie wiedzą ile się pracuje na taki tablet i ile on kosztuje. Ja jak bylam w jej wieku to cieszyłam się z lizaka albo czekolady i wszystko bylo w porządku. Na Twoim miejscu kupila bym kubek z nadrukiem ze sklepu www.vitaminum.pl i ten kubek spełni wymagania co do prezentu. Kupiłam tam prezent dla narzeczonego i był bardzo zadowolony. Ludzie nauczcie sie szanować małe uprzejmości i prezenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, zdecydowanie nie odpowiedni, w takim wieku nie ma mowy o jakiejkolwiek elektronice, chyba, ze jest tak zdolna, to kupcie jej mikrokontroler, niech programuje, ludzie dziecku sie kupuje normalne zabawki, jakieś proste gry planszowe, np takie: http://www.intedu.pl/rozrywka/sposob-na-nude-gry-planszowe/ ale nie tablet/telefon czy inne nie wiadomo co. narzekacie, że dzieci nic tylko w telefonach siedzą, ale to sami jesteście temu winni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niccole
Sam tablet to moim zdaniem bardzo dobry i pożyteczny prezent dla dziecka jeśli odpowiednio się zadba o aplikacje, które się na nim znajdują. Ja dla swojego 4-latka instaluje tylko gry edukacyjne z aplikacji tabletowe przedszkole, super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×