Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaola22

mam iść do więzienia na 3 lata i strasznie się boję

Polecane posty

Gość gość
Kiedyś byłem trzy miesiące w areszcie na sankcji i tragedii nie bylo :) Miałem tam wtedy kilku kolegów i było w miarę ok K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dymać to cię na pewno będą w kiciu. Gady lubią takie młode świnki, a lesby też sobie na tobie poużywają. Ale nie martw się, klawisze to wolą w tyłek ruchać, żeby przypadkiem jakiejś nie zapylić, także co najwyżej ci kakao rozjadą porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Trzy miesiące to nie trzy lata. Jak możesz to porównywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było pożyczyć od rodziców. Może jak zaidziesz w ciąze to będziesz miała lepsze warunki odsiatki. Mąż dalekiej mojej krewnej też siadział za jakieś marwelsacje finansowe nawet początkowo się ukrywał ale go dołapali tak musiał odsiedzieć karę ale nie wiem ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka za spowodowanie wypadku po pijaku( miała 1.9 promila) dostała rok w zawiasach , a dziewczyna z drugiego auta w które ona uderzyła ledwo uszła z życiem, spędziła miesiąc w szpitalu, a ty dostalas trzy lata odsiatki za takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Podobno gdym miała sprawę w sądzie w Warszawie albo w Poznaniu, to wyrok byłby niższy bo jest więcej takich spraw. I jeszcze tak jak pisałam myślę że to też zemsta za to że nie chciałam się przyznać ani na ugodę iść. Na prawdę tak strasznie tam jest? To strażnicy mężczyźni mogą być bezpośrednio przy kobietach więźniarkach? Coraz bardziej się tego boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy masz iść i do którego wiezienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Rodzice to mi grosza nie dadzą i nie chcą mnie znać. Nie rozumiesz tego??? Mają mnie w d***e. Nie wiem czy mnie ktokolwiek odwiedzi w ogóle w tym więzieniu. Jeżeli wcześniej się nie powieszę. To podobno najskuteczniejszy sposób żeby się zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W areszcie dla kobiet służba więzienna to tylko i wyłącznie kobiety to raz. A dwa tam jest całkiem nie źle można się przyzwyczaić, coś takiego jak gnębienie kogokolwiek tam nie ma miejsca, uwierz mi. Tylko w fimach takie bzdury pokazują. Idź i po 1,5 roku będą już przepustki więc lajtowo. Trzeba to odbębnić to jedyne wyjście A najgorsze co mogłabyś zrobić to się nie stawić, bo i tak cię złapią wcześniej czy później i będzie jeszcze gorzej i przepustek nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1111
ja na twoim miejscu bym spier\doliła do innego miasta albo za granice i się ukrywała, albo spieła du\pe i poszła siedzieć, albo popełniła samobójstwo, albo zwariowała ze strachu i by mnie zamkneli w wariatkowie zamiast w kiciu chociaż sama niewiem co lepsze, ku\rwa przej\ebane masz dziewczyno iść siedzieć za niewinność - to się do telewizji nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, wygłupiaj się przesiedzisz te trzy lata będziesz miała 26 będziesz jeszcze młoda szybko zapomnisz o więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wam tak, szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo siedzi za nieswoje grzechy, polecam film "Symetria"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Na wezwaniu mam zakład karny Krzywaniec. Mam być 29 września. I mam 3 lata wyroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje Ci, jesli nie masz znajomych poza granicami Polski ani pieniedzy to nawet nie widze sensu zeby wyjezdzac. Nawet gdybys jechala np przez Niemcy i sprawdziliby Twoj dowod itp. mogloby byc jeszcze gorzej. Dlaczego sie zgodzilas zeby chlopak wzial na Ciebie firme i to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po dwóch latach stajesz na wokandę i jest szansa na wyjście, a jak nie to po drugiej, albo nawet trzeciej cię puszczą i tak jak wcześniej pisałem po 1,5 roku bedą już przepustki i tak tragicznie tam nie jest. Jedna drugą tam szanuje, trzeba się tylko nastawić psychicznie na tą odsiadkę i się z tym pogodzić, wtedy jest lżej. I można tam poznać na prawdę spoko dziewczyny a nawet zaprzyjaźnić i to właściwie od samego początku wszystkie pomagają nowej dziewczynie. Zobaczysz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Chyba to nie do końca prawda że tylko kobiety pilnują więzień kobiecych. Przypomniałam sobie sprawę gold amber czxy jakoś tak. Żona tego prezesa też siedziała i zaszła w ciążę w więzieniu. No przecież nie ze strażniczką. Może ją też gwałcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że tam zdechniesz, szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że pracy po odsiadce już nie znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądze żeby żona Plichty została zgwałcona chciała tylko siedzieć w lepszych warunkach i to nie był wcale taki zły pomysł. Pomyś że nie masz tak żle Katarzyna Plichta będzie siedziała dłużej niż ty a to pewnie mąż ją wrobił w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Z przepustkami czy czymś podobnym, to u mnie nie będzie wcale tak prosto. Ja najnormalniej w świecie nie będę miała gdzie się podziać na takiej przepustce. Rodzice i rodzina nie chcą mnie znać. facet mnie w to wszystko wrobił i zwiał. Więc jakie przepustki? Na ławkę w parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się podłymi wypowiedziami a prace znajdziesz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szykuj c1psko dz1wko, będziesz worem na sperme w tym załadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedom cie ładować w d**e aż po same jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak żeś ładna z buśki to i do ryja też k****a dostaniesz w nagrode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrałaś już swoje życie, zdechnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipsko i tyłek niech też szykuje. Klawisze chętnie pojadą w taką ciasną dupkę. Oj będzie miała branie suczka. Po trzech latach to jej się nogi nie zejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to za pieniądze z moich podatków teraz taka szmata sobie trzy lata za darmo pożyje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pracę znajdziesz na pewno"? A ta pewność skąd? Wystarczająco trudno jest znaleźć pracę w Polsce zwyczajnej osobie, a co dopiero karanej. Pracodawcy chcą zaświadczenie o niekaralności, zanim kogoś zatrudnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się tym kolego/ koleżanko. Tak ją tam będą rżnąć codziennie, że będzie tylko kwiczała jak świnia. Oj zapłaci za wszystko własną dupą. I to dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×