Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaola22

mam iść do więzienia na 3 lata i strasznie się boję

Polecane posty

Gość gość matka
Mam corke w twoim wieku, nie wyobrazam sobie ze ona taka mlodziutka mialaby isc na tak dluga odsiadke, zrobilabym wszystko zeby zalatwic jej najlepszych adwokatow, zapozyczylabym sie pod korek, a jak juz by nic nie mozna bylo zrobic, podtrzymywalabym na duchu, odwiedzala ale by musiala isc odbebnic te kare, ucieczki nigdy bym nie polecala. Musisz byc silna, i nie sluchaj ze pracy nie znajdziesz, tylko niektore zawody wymagaja potwierdzenia o niekaralnosci, na pewno nie bedziesz mogla starac sie o prace w urzedzie, szkole, odpadaja sluzby mundurowe, ale do sklepow, na robotnikow gospodarczych, do call center nikt nie wymaga zaswiadczen. Zycze ci aby te 3 lata szybko.minely i niech to bedzie nauczka juz do konca zycia aby nie popelnic takich bledow. A 26 latek to sama mlodosc, jeszcze sobie zycie ulozysz, zobaczysz wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos to przeżyjesz i może wyciągniesz z tego jakieś wnioski, zahartujesz się na resztę życia, ale z pracą serio może być trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Wątpię żeby rodzice chcieli mnie kiedykolwiek jeszcze znać. Ja na prawdę się boję że mnie będą tam gwałcić, a wy się ze mnie naśmiewacie. Nie wiem, nie znam nikogo za granicą. Nie mam gdzie uciekać. A więzienie też mnie przeraża. Może na prawdę samobójstwo to najlepsze wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matka
Mam corke w twoim wieku, nie wyobrazam sobie ze ona taka mlodziutka mialaby isc na tak dluga odsiadke, zrobilabym wszystko zeby zalatwic jej najlepszych adwokatow, zapozyczylabym sie pod korek, a jak juz by nic nie mozna bylo zrobic, podtrzymywalabym na duchu, odwiedzala ale by musiala isc odbebnic te kare, ucieczki nigdy bym nie polecala. Musisz byc silna, i nie sluchaj ze pracy nie znajdziesz, tylko niektore zawody wymagaja potwierdzenia o niekaralnosci, na pewno nie bedziesz mogla starac sie o prace w urzedzie, szkole, odpadaja sluzby mundurowe, ale do sklepow, na robotnikow gospodarczych, do call center nikt nie wymaga zaswiadczen. Zycze ci aby te 3 lata szybko.minely i niech to bedzie nauczka juz do konca zycia aby nie popelnic takich bledow. A 26 latek to sama mlodosc, jeszcze sobie zycie ulozysz, zobaczysz wszystko bedzie dobrze A co do twojej rodziny to szkoda slow, jak mozna dzieciaka tak zostawic na pastwe losu, prxykro mi. A tymi durnymi wypowiedziami sie nie przejmuj, zawsze jacys de- bile sie znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuj się odwołać. Dziewczyno za poradę w moim mieście adwokaci biorą 100 zł spróbuj to jest nie wiele. Uruchom telewizję teraz ludzie w taki sposób ratują sobie tylek. Popatrz ile jest programów w Polsacie o tematach jak twój . To ty jesteś poszkodowana nie jesteś przestępca. Ja bym zrobiła wszystko żeby nie dać się zamknąć. To chory kraj przestępcy chodzą po ulicach a ludzie wyrobieni albo tacy co prawa nie znają nie stać ich na adwokata idą do więzienia. Nie będę cię pocieszać bo sytuacja jest do bani teraz nie ma co gadać trzeba działać. Musisz koniecznie udać się po poradę do prawnika pożyczyć pieniądze adwokat przeważnie bierze teraz do 1300 zł za sprawę. To dużo ale warte każdego dnia na wolności. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz byc silna, i nie sluchaj ze pracy nie znajdziesz, tylko niektore zawody wymagaja potwierdzenia o niekaralnosci, na pewno nie bedziesz mogla starac sie o prace w urzedzie, szkole, odpadaja sluzby mundurowe, ale do sklepow, na robotnikow gospodarczych, do call center nikt nie wymaga zaswiadczen. x To nieprawda, bywało, że pracowałam przy myciu garów w restauracji i w call center, w obu pracach potrzebowałam zaświadczenia o niekaralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie bój się z tymi gwałtem cie straszą. To nie kryminał z mężczyznami tam się dzieją straszne rzeczy. A poza tym dziewczyno są czasy gdzie w więzieniach nie siedzisz juz z mordrrcami będziesz mieć kobiety o podobnych drobnych wyrokach i koniecznie dowiedz się czy jest możliwość pracy i nauki w więzieniu. To zajmie Ci wtedy dużo czasu i najpewno szybciej czas upłynie. A rodzinę masz chorą nie ma co żeby matka i ojciec w tym czasie nie wsparli dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos ci dobrze radzi, poszukuja numeru do programu sprawa dla reportera, jest na tyle interesujaca ze napewno ci pomogą. Jesli jestes niwinna i facet cie tylko wrobił nie ma bata, telewizja to tak rozdmucha ze znajdzie sie dla coebie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszę Cię, nikt Cię tam gwałcił nie będzie, to nie San Quentin w stanach. Więzienie też jest dla ludzi. Bądź twarda, postaraj się dobrze wykorzystać tam czas - ćwicz, ucz się języków obcych, będzie dobrze. wyjdziesz po dwóch latach, silniejsza, mądrzejsza, wszystko zależy od Ciebie, nie załamuj się, całe życie przed Tobą i to od Ciebie zależy jak Ci się ułoży. Co do chłopaka to skoro Cię tak załatwił to powinnaś go wsypać, bo to świnia zwykła, z premedytacją to zrobił. Oszukał Cię. Wracając do tematu więzienia: pompki, brzuszki, przysiady, angielski, niemiecki, jakieś kursy zawodowe, wykorzystaj dobrze te 2-3 lata wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Nie wierzę w telewizje ani jakieś programy. Poza tym wyrok jest już prawomocny i nie można się od niego już odwoływać. Rodzina na pewno mi nic nie pomoże. Nawet nie ma co o tym pisać. Boję się tych gwałtów okropnie. Nie wiem czego się tam spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc matka
To niesłusznie żądali, masz w kodeksie pracy art. 221 dane których moze żądac pracodawca, jezeli na sklepowa zada takiego zaswiadczenia naraza sie na zarzut dyskryminacji i naruszenia dóbr osobistych kandydata. O takie zaswiadczenie o niekaralnosci pracodawca sam wystepuje tylko wtedy gdy ustawa o danych pracownikach nakazuje - nie sadze ze mylas gary w sądzie czy urzedzie lub bylas call center w policji. Ale to poki co nie na temat. Najwazniejsze zeby dziewczyna psychicznie jak juz ktos wczesniej pisal - przygotowala się na odsiadke i zeby sobie z tym poradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najlepiej siadz z biletem k***a pod kryminalem i czekaj na swój dzień . Bo jak dostajesz tu tysiąc świetnych porad to tylko wybrzydzasz i narzekasz i p********z jak potluczona o gwałtach. Wolisz jakaś prowokacje bo ja gdybym miała iść siedzieć na trzy lata za jakiegoś frajera to poruszylabym niebo i ziemię telewizję gazety adwokatów z d**y bym wstrząsnęła te 1000 zł na adwokata żeby udowodnić że jestem nie winna. Ale ty jesteś albo leniwa albo się zalisz albo nie masz co robić i wolisz nam tu prowo. Albo jesteś dobre ziolko i na policji znają cie lepiej niż własna matka. Wiec dalej siedź z dupa do góry i uzalaj się nad sobą i napisz nam za trzy lata jak było albo zbieraj d**e w troki nie wymadrzaj się i jutro zbieraj się do adwokata dobrego który Ci wylatuje tylek od tego g****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za moje k.... pieniądze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matka
Czytajcie ze zrozumieniem, wyrok prawomocny, czyli tylko.kasacja lub odroczenie kary wchodzi w gre, ale kara musi byc o***ta. Wspolczuje naprawde, ale z kazdej sytuacji warto wziąć lekcje zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Co mam zrobić? Wyczerpałam już wszystkie możliwości? Mam wydawać na adwokata pieniądze których i tak nie mam? A adwokat mi powie że wyrok jest prawomocny i mogę sobie piać o ułaskawienie do prezydenta, albo on za kilkaset złotych mi te kilka zdań napisze. Ja już przeszłam całą możliwą drogę. Odwoływałam się, ale absolutnie na ugodę nie poszłam, nie przyznałam sie. Nie wiem czy dożyję do tego 29 września. Coraz bardziej mam wszystkiego dosyć i myślę żeby z tym skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie sluchasz tych co dobrze pisza. Nikt cie tam g****ic nie bedzie, wykorzystaj ten czas na doksztalcanie sie, cwiczenia itd. Strach ma wielkie oczy, wyjdziesz stamtad madrzejsza i silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za zboczeniec psychol i swir pisze na tym forum te oblesne żenujące teksty zgłaszam na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko: specjalnie dla ciebie wyliczylem ile godzin zostalo ci na wolnosci... ok. 584 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli nie śpisz to mam dla ciebie propozycję zapytaj najlepiej na tym forum. http://forumprawne.org/prawo-karne/ A jeśli masz taką możliwość wyjedź z kraju do niemiec lub wielkiej brytanii zacznij nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjedź z kraju uciekaj do Holandii lub Niemcy gdzie kolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można było do tego doprowadzić? Nie miałaś pieniędzy? Trzeba było pożyczyć. Pisać gdzie się da lub choćby zostać dziwką skoro pracy żadnej nie mogłaś znaleźć - zrobiłabym wszystko żeby nie iść do więzienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyjas d***** to ona zostanie w ZK. 29.9.15 juz blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka z pewnoscia poleciala do tesco po jakis sznur aby sie powiesic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto moja lista propozycji dla autorki: - 1. Samobojstwo - 2. Zotac dziewczyna ktorejs skazanej, wiadomo lizsnie d**y c**y g***ty itd. Koniec listy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedziałam 1,5 roku w więzieniu dla kobiet, więc chętnie ci pomogę. Generalnie jest ciężko, jest duży rygor, klawisze ponizaja często dziewczyny. Co jakiś czas jest kontrola osobista, gdzie trzeba rozbierać się do naga. Gdy zlamiesz regulamin możesz iść do izolatki, gdzie musisz siedzieć całkowicie odizolowana przez kilka dni. Nie wiem co chcesz konkretnie wiedzieć, ale to naprawdę nie jest fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suko j****a zostalo ci ok. 565 godzin na wolnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Cala się trzęsę ze strachu przed wiezieniem. Cczy ktoś doradzi czego przestrzegać na początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×