Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolorowe soczewki kontaktowe

Polecane posty

Gość gość

Cześć, jak w temacie, szukam barwionych szkieł, które pokryłyby ciemny kolor oczu (mam brązowe, a chciałabym, powiedzmy, jasny zielony). Polecacie jakieś konkretne? Na allegro jest tego pełno, za pięćdziesiątkę i mniej, jest sens brać coś takiego? Od jakiej kwoty w ogóle rozpatrywać zakup? Chodzi mi o zerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie będziesz mieć jasnozielonych, soczewki aż tak dobrze nie kryją. Ja noszę czasami zielone, ale to bardziej na imprezy, normalnie się w nich nie da chodzić, bo są dość grube i cały czas je czuć na oku. Zapłaciłam chyba 100 za parę. Na allegro. Ale nie pamiętam już u kogo kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, na co dzień nie chcę, właśnie raczej imprezy, halloween, czy coś takiego, widziałam na moim koledze z ciemniejszymi ode mnie oczami żółte kocie, z długą źrenicą, pokryły mu w stu procentach, więc myślę, że to jednak jest możliwe, choć liczę się z tym, że efekt nie będzie naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szukaj crazy wild eyes na allegro, one tak właśnie kryją. Też mam te kocie soczewki, uwielbiam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupowałabym na allegro. Lepiej iść do dobrego salonu optycznego (np. http://nyczoptyk.pl/), gdzie dobiorą ci odpowiednią krzywiznę takiej soczewki. Można sobie tylko krzywdę samemu zrobić kupując w niepewnym źródle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×