Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o nowym serialu Kotka na tv4

Polecane posty

Gość gość

Jak wyzej co sadzicie o tym serialu i czy ogladacie? Podoba wam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepskie; obejrzałem już cały (nie wszystkie odcinki). W ogóle nie rozumiem dlaczego uparli się na meksykańskie produkcje Televisy :o Argentyńczycy robią wg mnie lepsze seriale, ale grupa polsatu kupuje tylko od Televisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupują bo tam są znani i lubiani aktorzy a ludzie chętniej obejrzą gniota, ale jak gra tam "ich"aktorka/aktor niż coś fajnego z nowymi twarzami, takie coś ma mniejsze szanse na dobrą widownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle, że tam są cały czas ci sami "aktorzy", w każdym jednym! Powiedzmy, że moja praca polega na tym, żeby obejrzeć to zanim Ty zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o tym bo trochę obracam się w kręgu fanów latino i to jest sporo osób, oni nawet petycje piszą do tv4 i chcą koniecznie telenowele z taką Aną Brendą, Maite Perroni, Levym, Rullim, Boyer itp. itd. dlatego to leci a oni to ogladają, napędzają rynek. Też uważam, że te seriale są denne, obejrzałabym jakąś ciekawą telenowelę, już nawet nie o sam scenariusz chodzi, ale o jakieś emocje a oni grają bo grają, jak drewna, chyba dlatego, że im się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem, że z chęcią obejrzałbym coś z Natalią Oreiro i/lub Facundo Araną. O ile jeszcze grają gdzieś oczywiście nadal. Ale pewnie tak, w końcu to ich zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wersja wenezuelskiej Szmacianej lalki i Tajemnice pocałunku:) Bardziej podobała mi się wenezuelska, dziewczyna miała na imię Luarita, sprzedawała gazety i opiekowała się swoją kaleką opiekunką, kocha Alehandra, mają bliźniaki, pod koniec serialu adoptuje dziewczynkę, póżniej ma własną córkę, to nie jest pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna fajnie jest rozczochrana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaa95
A mi się bardzo podoba. Moim zdaniem ten serial jest dużo lepszy od polskich tasiemców. Może po prostu nie pasuje mi ten polski klimat. Zastanawiam się tylko, że skoro ona się nie myje to, że tamten nie brzydzi się jej dotykać - ja bym się chyba brzydziła i stałaby się dla mnie mniej atrakcyjna ale nie wiem nie jestem facetem. Po drugie, że ona sama nie brzydzi się siebie takiej brudnej, ja np nie zasne bez umycia miejsc intymnych a dla niej to normalka ale ona pewnie jest już przyzwyczajona do takiego trybu życia i dla niej to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Później będzie zadbana, a czy wiecie ,że śmietnisko jest prawdziwe?:) Aktorka spotkała takich ludzi i dobrze wczuła się w rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×