Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałam się w kobiecie. Part two

Polecane posty

Gość gość
Witaj Wiolu! Ciesze się bardzo, że wracasz do zdrówka. Trzymam mocno kciuki abyś jak najszybciej wróciła do pełni sił i kondycji tej fizycznej ale również psychicznej. Skup się teraz na sobie i swoim zdrowiu. Forum jak widzisz się posypało. Komuś na tym zależało chyba i dopiął swego. Rzadko tu teraz zaglądamy jak widać Ale te osóbki, którym zależy na kontakcie mają na siebie namiary i wspierają się nawzajem poza forum na bieżąco. Z tego co wiem Ty również masz taki kontakt, więc nam nie zginiesz. Miłego, uśmiechniętego dnia Ci życzę oraz jeszcze raz powrotu do zdrówka :) Pozdrawiam cieplutko .... Zoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie z Martą kontakt? Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolu czekam na Ciebie z utęsknieniem w piątek... Brakowało mi Ciebie i Twoich figlów... Ale już jesteś i bardzo dobrze. Dużo mam Ci do opowiedzenia... Oj Wiolcia przytulam Cię do siebie i całuje w.... Gosiaczek:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weekend kochane. Gdzie jesteście wszystkie? W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny gdzie jessteście ? Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Ewa!!!!!!!! Nie ma nas już na forum jedynie co to droga poczta elektroniczna jeśli byś chciała albo GG. Pozdrawiam. G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaaaaaaa
Czesc Dziewczyny. O to moja Historia. Zakochalam Sie w Kobiecie od pierwszego wejrzenia jak to sie mowi.Pracowalam z nia. Weszla po raz pierwszy do pracy i gdy ja zobaczylam wiedzialam ze musi byc moja!Nie mowilam nic jej poniewaz mam partnera.Zaczela sie przyjazn miedzy nami..Widzialam jak na mnie zerka czulam jej wzrok na moim ciele.Pewnego razu po imprezie zostala u mnie tak jakos sie zlozylo..mialam jedno lozko wiec spala kolo mnie..nagle zaczela mnie tak namietnie calowac dotykac po piersiach ze pragnelam jej coraz bardziej..ale nic nie bylo wtedy miedzy nami..Rozmawialysmy jakby nic sie nie stalo..marzylam o niej kazdego wieczoru..kazdego dnia..kazda minuta byla zapelniona myslamio niej..marzylam o jej cholernie delikatnym dotyku..o jej pocalunkach o niej calej dla mnie rozumiecie?Kto by pomyslal ze ja bede marzyc o Kobiecie..Jakos pozniej znow sie wstawilysmy i poszlo:-) namietne pocalunki dotyk jej nagie cialo jeki..cala moja..wilgotna..moj dotyk sprawia ze cala sie trzesie..Uwielbiam ja taka.. Niestety nie jestesmy razem.. Ja mam Partnera I dziecko.. A ona jest moja najlepsza przyjaciolka i kochanka..Kocham Ja na zaboj ona mnie tez..zapomnialam dodac ze jest we mnie rowniez zakochana ale ja nie potrafie zostawic Jego bo mamy dziecko.Cierpie z tego powodu ze nie moge byc z nia.Chociaz te dni kiedy sie widzimy sa dla nas..Kochamy sie jak by to byl nasz pierwszy raz..Namietne pocalunki niewinne pieszczoty..A jezykiem swoim to doprowadza mnie do szalu.. teraz wyjechala i Tesknie za nia okropnie. Pozdrawiam Was Dziewczynki. Chcialam to komus wreszcie powiedziec bo lepiej sie wygadac niz trzymac w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, niezjanomaaaa, jak ja Ciebie rozumiem ! Mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu szaleję za kobietą, której prawie nie znam Tylko tyle i aż tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic jeszcze miedzy nami nie zaszło, ale szalejemy za sobą Widujemy się czasem, rozmawiamy, piszemy czułe słówka ale nie było okazji aby sie zblizyć do siebie Może niebawem to nastąpi bo emocje są wielkie na pewno to nastąpi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmm nie ma to jak pozadanie miedzy kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieznajomaaaa, a Ty wcześniej miałas takie ciagaty do kobiet? czy ta była ta pierwsza i od razu Twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krecily mnie przed tem Kobiety ale nawet nie przyszlo by mi do glowy ze ja kiedykolwiek spedze tak cudowne chwile z Kobieta..ze moze mnie cos z nia laczyc.. Ona byla ta pierwsza i nie odrazu moja. :-) warto bylo czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiadasz, że warto czekać ..... hm, więc poczekam musi być odjazdowo, czuję to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Gosia. Jeżeli to możliwe, chciałabym podtrzymać z Wami kontakt. Jak Was znaleźć? Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa jesteś???? Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xenia.1990@wp.pl. Ewa to dla Ciebie. Nie miłych gości nie zapraszam do skorzystania z emaila. Ewcia czekam na emaila tak odnajdziesz mnie i resztę osób. Gosia. Ewa i wiedź że spr czy Ty to Ty . Pytanie Ci zadam jak się odezwiesz. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pyta o Martę i Asię... ???? Ciekawy ktoś bardzo jest. Miłego popołunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zoja i gosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ciekawy nagle zamartwia się o Asię i Martę i zraz potem o Gosie i Zoję. Posty pojawiają się zaraz znikają i znowu się pojawiają Masz moc jak rzadko kto tu piszący. Daj już sobie spokój. Dopiąłeś swego Forum z fajnymi ludźmi padło. Nie wiem czy temat nie odpowiadał, czy może fakt, że nawiązały się przyjaźnie, a może jakieś osobiste urazy do którejś z dziewczyn... Teraz już to mało istotne Dla pełni zadowolenia dodam, że część towarzystwa wycofała się kontaktów, niektórzy już na zawsze. Zwyciężyłeś i triumfuj ale może innym, nowym ludziom daj szansę sobie nawzajem pomagać. Nie mąć już więcej, bo czemu ma to służyć ..... w skrócie spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zojka to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×