Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu ktoś normalny?!

Polecane posty

Gość CzwarteImperium
Giaa, bo ludzie mają dosyć,że nie mogą spokojnie pisać każdy jak chce, pod jaką postacią chce, z niebieskiego czy z pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, Giaa. Może to łaknienie normalności:) Bez względu na definicję jaką sobie dla niej wymyślimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo normalność to dzisiaj deficyt i każdy zagląda :) a nuż się złapie na normalność :) ...najczęściej ludzie patrzą na innych z własnej perspektywy, przez pryzmat własnych doświadczeń i ostatecznie widzą co chcą zobaczyć a co niekoniecznie musi odpowiadasz rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Imperium. Brakuje tutaj możliwości rozmowy, bo miejsca jest dużo i dla każdego. Nie każdy potrafi wykorzystać anonimowość we właściwy sposób. Stąd to bagno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem. Trudno jednak postawić się na czymś miejscu. Empatia też jest sztuką Właściwie podobne doświadczenia łączą ludzi, bo pozwalają znaleźć zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A Ty Wawa zapewne słusznie się domyślasz  xxx Jeśli po pierwszym Twoim poście pomyślałem że to Ty. I po następnych zdania nie zmieniłem to już dalej nie pytam.;-) Dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co:) Mnie też brakuje tego klimatu, który pozwalał na rozmowy takie jak ta:) Najważniejsze, że mimo wszystko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...empatia dla mnie jest nie tyle sztuką co nieodzowną częścią człowieczeństwa. ...ludzie z doświadczeniem z wyobraźnia i empatia nie siedząc w czyichś butach potrafią zrozumieć a przynajmniej się starają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie na chwilę przestać pisać. Dajcie Widmo spokojnie rozwiązać zagadkę, kto go trolluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Daj spokój Widmo z tym Wilkiem. Tu jest temat kogo innego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak w ogóle to spadam juz spać, obżałem się specjalnymi z grilla i spać nie mogłem ale ...chyba już strawił :) ...spokojnej nocy wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem. Mam wrażenie, że nie każdy jest zdolny do odczuwania empatii, pomimo doświadczenia i mądrości życiowej. Postawienie się w czyjejś sytuacji, która jest jednocześnie obca, wymaga niemałego wysilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten temat może pozostać neutralny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa, dla każdego, kto go tak traktuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Taka Szwajcaria Kafeterii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz Giaa Takich spraw nie powinno się odpuszczać. Przyłapałeś ją Widmo na gorącym uczynku. Ja się nawet domyślam, która to jest. To ta co jej avatary znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem Widmo. Może powinieneś mnie ukarać, skoro już uznałes winy? Rozstrzelaj mnie. Ja już i tak umieram każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Już spie=przony temat przez durne prawo Wilka. Acha. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nigdy, ale chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam, ale nie u Wilka i nie byłeś taki napastliwy. I zwróć uwagę, że styl, to nie dna, ani chociaż odciski palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałeś szukać we mnie kogoś, kim nie jestem niż porozmawiać z kimś Tobie przychylnie na swoim temacie? Dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54, to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychylnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Wiesz Widmo. Rozumie, że masakrycznie jadą po Tobie i tego nie pochwalam. Z innymi tematami też. Po prostu "nasz gość" wydaje mi się sympatyczny. :) Nie czytam co robicie u Wilka, więc nie wtrącam się już, bo w tym momencie rzeczywiście nie wiem o co chodzi. Lubię Widmo jak czasami wyluzujesz po prostu. I jest ok. Dobra uciekam. Dobranoc Nocny Łowco. ;) Dobranoc gościuu-gościówooo raczej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez majtek
Widmo jak to nie ma innego gościa? Ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :) Widmo nigdy Cię nie hejtowałam. Nie nadajemy na tych samych falach, ale dla mnie to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja uciekam i Wam nie przeszkadzam. Dobranoc wszystkim. Widmo mylisz się... Kup kwiaty bo warto. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×