Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu ktoś normalny?!

Polecane posty

Gość gośćiowa89
Gdzieś przeczytałam, że większość wyznacza ramy normalności, czy coś w tym stylu. Tutaj większością jest "gość" więc zalogowani mają chyba niewielkie szanse zostać uznanymi za normalnych:) nawet autor pisze z gościa. Dzień dobry, ja nie śpię od niedawna i zdecydowanie pora wstawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa :) ...to jest relatywizacja :) wszędzie mówi się o normach "ogólno-przyjętych" więc w rożnych miejscach mogą one być rożne, tutaj można powiedzieć że tyle samo do powiedzenia mają wszyscy bez względu na kolor ...o ile mówią na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa89
Pamięć mam dobrą ale ewentualnie nie będę tego powtarzać:) matuzalem, jasne, ale czy w większości przypadków to nie jest prawda z tą większością? Jeśli chodzi o to miejsce, to rzadko rozmowa/dyskusja jest na temat w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...masz rację, ale tak dzieje się wszędzie, po prostu czasem jedno słowo w jakimś poście prowokuje dyskusje na inny temat, ...trudno międlić przez kilka stron problem czy ktoś na tym forum jest normalny :) ...jak myślę większość jednak mieści się w ramach ogólnie pojętej normalności więc samo pytanie w temacie jest retoryczne i stanowiła raczej zaczepkę, inspirację do pogadania o czymkolwiek co kogoś zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosciow89:) Mam mala prosbe. Moglabys przekazac widmo, ze to nie z Toba tu sie uzeral w sobotni wieczor? Naoskarzal sie , nawysmiewal, po czym skasowal posty:O Podobno mamy identyczny styl wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że ta większość w Twoim i w moim wypadku to będą w większości Ci sami ludzie...skąd zatem chęć rozmowy czy choćby odezwy w kierunku kogoś, kto w tych ramach się nie mieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha zakręciliśmy się, nie wiem czy dobrze rozumiem, ...sądzisz że szukam do rozmowy ludzi spoza normy ? ...jeżeli już to jedynie in plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adgjm admjgt mwtgaj emtgk adjgk dmjhj dmtgb dmtk dmtjm dmjgj dmtk dmtgk dagk %6)%(/ %7)())!((() ))(())%7-(6-) ()--(%6!%) -?%5)%)%) )!)-%66)% 5-?%6)((-)(( -!())!)))(66 6-(%)-?%7 8/%7-?%- )?%7-()-? ?%)!%6?% 6--%(?%(- /()-!%7?% )-?%6--%7 -(5?%6-%6 7-%4-(%67( 567-5 67_!##7_% %6-%%-!67 ?#-(%5(%6 )%%6--%6!% 6?%)-5 77((7)%57? #6%7?%7?% 757-%(-%- ?%)%-(757!% ?%))%)-!#7 -%7?'(-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie matuzalem nie tyczyło się konkretnie tylko Twojej osoby:) miałam na myśli raczej to, że pomimo iż większość tutaj uznawana jest za "normalną" przez kogoś, to jednak ten ktoś nie może się oprzeć tej mniejszości spoza normy. Chyba do mnie dotarło właśnie, że może to jednak ze mną coś nie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha jeżeli masz na myśli, że trudno nie reagować na zaczepki z pomarańczy i uleganie prowokacjom, to masz rację trudno ... Nie sądzę aby z Tobą było coś nie tak, może tylko za bardzo chcesz wnikać w drobiazgi ...zrozumieć wszystko i za bardzo komplikujesz sprawy zwykle proste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie wszystkie kobiety tak mają?😭 Ja nie reaguję tylko na obraźliwe komentarze w moim kierunku, poza tym staram się bardzo nie ignorować nikogo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie mam Goscowo:) Moze jestem wyjatkiem potwierdzajcym regule;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gościów, obrazić to mnie może ktoś na kogo opinii mi zależy a nie niezalogowany user, nie mający pojęcia kim jestem i jaki jestem, a im gorsze epitety padają, a zarzuty bardziej absurdalne, tym gorsze sobie taka osoba wystawia świadectwo. Nigdy nie ignorowałem tutaj nikogo, kto rzeczowo odnosił się do problemu o jakim się pisało, czy to był ktoś zalogowany czy nie, bywało że przyznawałem się że nie mam racji jeżeli ktoś potrafił mnie przekonać do swoich wywodów .... tylko w temacie Wilka stosując się do zasad gospodarza pozwalałem sobie nie dyskutować nawet z rzeczowymi postami pomarańczy ...ale jak widzisz nie wytrzymałem za długo :) ...poza tym wyszło na to że to towarzystwo wzajemnej adoracji a nie wspólnota zwłaszcza, że część bywalców ma kontakty na priv i stosuje się jakieś dziwne standardy typu lojalność za wszelką cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz pewnie szczęście, choć mi szczególnie nie przeszkadza moja dociekliwość...moi znajomi to pewnie inna kwestia, ale też bardzo się nie skarżą:D Matuzalem, rozumiem doskonale bo raczej też nie dotykają mnie opinie osób na których mi nie zależy. Co do tematu Wilka...czasem z ciężkim sercem ignoruję gościa któremu tak bardzo chciałabym przyznać rację, ale tylko dlatego, żeby nie dać argumentu do zignorowania mojej osoby:) jestem ciekawa w którym kierunku to pójdzie, być może, może będzie miło i przyjemnie pomimo wszystko...zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oby, bo mnie generalnie nie zależy aby komuś się coś nie udało, ale myślę, że to nie tyle z wilkiem jest problem, tyle że jak już po raz któryś to wyszło wyznaje zasadę lojalności mimo wszystko :) ale to już jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×