Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Co polecacie by wzbogacić swój zasób słów, umiejętności mówcze ?

Polecane posty

dziś jestem jutro mnie niema :) Co cie to interesuje :) Mam czas to siedze, niemam to nie siedzę. :) I tak u mnie już nic nie wskórasz więc nawet nie próbuj :) Co do sprzątaczki.. Nie kieruje sie statusem społecznym tylko wyglądem i charakterem dziewczyny. Czy będzie zamiatać podłoge w tesco czy przewodniczyć referendum.. mam to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mezczyzna interesuje sie czyms,czyta,potrafi sie wyslowic etc.,faktycznie malo wazne jest wyksztalcenie. Musi miec jednak cos wiecej niz cialo,twarz i testosteron. Czasami roznica jest zbyt duza,ale to w sytuacji kiedy on niczym sie nie interesuje,nic nie potrafi "ogarnac",nie umie ust otworzyc zeby nie polecialy jakies epitety itp. Probowalam byc z takim mezczyzna,nie dalo sie. Nic go nie interesowalo,niczego nie czytal,nie potrafil sie zachowac chyba ,ze z kumplami na piwie. Siedzialam u niego,skonczyl sie seks,a ja,po prostu nie mialam o czym z nim porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:25,nic nie wymagasz bo nie mozesz,bo sam nic sobą nie reprezentujesz,nic nie wskóramy,a co Ty kogo obchodzisz hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seweryn90
Warto też czytać książki po których przeczytaniu będziemy mogli zabłysnąć jakaś wiedzą podczas dyskusji. Ja od jakiegoś czasu czytam książki prawnicze z http://profinfo.over-blog.com/ już kilka razy znajomość prawa mi się przydała podczas dyskusji, co ostatecznie pokazało mnie w dobrym świetle. Nie do wiary, ile ludzi błędnie interpretuje polskie prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×