Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanauk

facet nie chce sie kochac ze mna w ciazy

Polecane posty

Gość gość
Rzygać się chce od tej słodkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku to pierwszego wnuka trzeba bawić, a nie chodzić z brzuszyskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozłóż mu broche dobrze to i powiedz że może jechać do końca żebyh sie nie stresował za wczesnym wyjściem i da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój nie chciał się kochać jak było w ciąży. Później się okazało że chodził na dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to kobiety ktore myślą tylko o seksie. To jest taki problem zrobić sobie rok przerwy??? :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez miałam ochotę na seks w ciąży , a że nie było przeciwwskazań zdrowotnych do dość często dochodziło do zbliżenia. Natomiast zawsze pamiętałam o higienie- mnie idealnie pasuje emulsja provag- zarówno przed jak i po -ponieważ kobieta w ciąży jest w wyniku zmian hormonalnych bardziej poddatna na infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta w ciąży to mój fetysz. Ta nabrzmiała cipka wiecznie podniecona. Te hormony, feromony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mówił że podczas ciąży to był najprzyjemniejszych seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozeciepomoge
jak by twoj maz potrzebowal zmiennika polecam sie sympatyk1979@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z kobietą w ciąży to coś wspaniałego. Kiedyś kochałem się z koleżanką którą facet zostawił i wyjechał za granicę. Od 4 miesiąca do praktycznie 8 uprawialiśmy sex regularnie 3 lub 4 razy w tygodniu. Uprawiając sex z kobietą która nie była w ciąży nie sprawiało mi to tyle przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tez się nie chciał seksu jak byłam w ciąży. I tez się okazało ze chodził na d****** Nie pisze tego zlosliwie. Naprawde tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet to frajer nie wie co traci. Mnie większą przyjemność sprawia sex z kobietą w ciąży. Nie znaczy to że wolę kobiety puszyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak grube rury! A w autobusie/sklepie zrobic miejsce bo gruba krowa idzie! A w domu biednego chlopa straszy! Moja wie ( powiedzialem prosto z mostu) , że ciąża u kobiety to okres, w którym kobieta wygląda paskudnie a sex z nią to katorga =) dla mnie chłop, który nie umie tego powiedzieć prosto z mostu swojej babie to c**a. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję. Moja przyjaciółka miała tak samo, a wybrała na męża faceta, który był fantastycznym kochankiem. Jak tylko zaszła, to nagle seks zniknął. Bardzo to przeżywała, bo po urodzeniu dziecka nadal pozostaje jedynie matką polką. :( Przykro jej z tym i źle, ale przecież go nie rzuci z tego powodu. Znalazlam nawet taką bajkę na ten temat w sieci: http://seksualnosc-kobiet.pl/tozsamosci/bajka_o_czarodziejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż uwielbiał kochać się ze mną jak byłam w ciąży- faceci mają różnie- jedni chcą , a inni nie , natomiast ja miała problem z podrażnieniem narządów intymnych i dopiero jak zaczęłam regularnie stosować provag w emulsji( doskonale nawilża , regeneruje , a co ważne nie podrażnia)to wszystko wróciło do normy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będąc w ciąży miałam ogromną ochotę na seks i na szczęście faceta który podzielał moje potrzeby, natomiast zmiana hormonalna spowodowała że moje narządy intymne stały się wrażliwsze i dopiero jak wypróbowałam provag w emulsji ( stosuję go do dziś) to problem ustąpił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety nie miałam tyle szczęścia , a na domiar złego jeszcze pojawiały się infekcje intymne i dopiero po zastosowaniu invagu dopochwowo ( przywrócił prawidłową mikroflorę pochwy) mam spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda mój lekarz też przy nawracających zakażeniach w ciąży polecił mi po porządnym leczeniu przywrócić prawidłowy stan biologiczny narządów rodnych ( przepisał mi też invag), oraz dbać szczególnie o prawidłową higienę , ponieważ zmiana gospodarki hormonalnej może powodować większą poddatność na zakażenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze zawsze mnie to dziwi jak facet nie che się kochać współczuje ci ja mógłbym się kochać po kilka razy dziennie a kobietę w ciąży to już na pewno super sprawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
"dość często całuje żone po musi a ona odwzajemnia " xxx Po czym Mareczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie stoi na przeszkodzie podczas ciazy kobieta ma lzejszy porod ja bym nie odpuscił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wallander81
prawda jest okrutna.... albo wali konia (oby) albo kogos ma.... spróbuj w łóżku jak pojdziecie spać pieścic mu wacka, bedziesz widziala czy reaguje czy jest juz wypróżniony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mozliwos ze boi się "uszkodzenia" waszego dziecka przez bliższy kontakt fizyczny.Zależy też w jakim jesteś sranie.Np.jesli masz duży brzuch to rzeczywiście już go możesz tak nie pociągać lub po prostu nie chciał tego dziecka i go to wszystko przeraza ze niby jak ma być ojcem, czy sobie poradzi i w ogóle.Mam nadzieje ze pomogłam. NAJLEPIEJ Z NIM SZCZERZE POROZMAWIAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasko
nic nie stoi na przeszkodzie by kochac sie z kobieta w ciazy kobieta ma lżejszy porod a dziecko nie boi sie grzmotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1
mój mąż też w pewnym momencie miał opory , ale rozmawialiśmy i to minęło , dodam tylko że na pewnym etapie męczyło mnie świąd i pieczenie pochwy- zastosowałam invag dopochwowo i problem ustąpił- urodziłam super maluszka Frania -pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł74
Witaj Promyczku może twój facet przeżucia się na chłopców którzy lepiej go pociągają, bo jak ja bym miał kobietę w ciąży która potrzebuje seksu bym był na każde zawołanie a może gdzieś blisko siebie mieszkamy może ja bym Ci to dał w zamian twojego starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×