Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podszywanie pod prawiczków

Polecane posty

Gość gość

na forum grasuje laska podszywająca się pod prawiczków trochę o niej : -dziewczyna opisuje sie jako właścicielka małych cycków i kolumnowatych nóg i w miarę ładnej buzi -miała możliwość bycia w związku -podrywał ja kolega -odrzuciła chłopaka bo miał za brzydką twarz (dziwne ze pomimo wiekszego wkładu w związek faceci nie skreślają tak bardzo za urodę :/) -zaczęła się puszczać miedzy innymi z facetem , jak to sama pisała bardzo przystojnym ,ale tak mało inteligenty ze nie potrafił się poprawnie wysłowić (sama wydala kasę by do niego pojechać) -potem jakieś seks przygody i sypianie ze starszymi dziadami ,koleżkami -bardzo często niegdyś rozmawiała tu z niejaką tralalilala -prawdopodobnie obecnie bezrobotna, jej nicki : ''słabsza genetycznie''-prawdziwa ona opisująca swoje życie ''sandruha''-podszywa alter ego ,niby super laska która poznała facetów i ich naturę ,w szczególności prawiczków których nienawidzi i widzi w nich najgorsze zło Cały sek w tym ze ona jest zawistna o wytrwałość w zasadach u Prawików. Większość z nich to takie raczej lubiane dobre chłopaki bez powodzenia ale fajni jako koledzy/przyjaciele -raczej nie jako potencjalny kochanek więcej na ten temat tutaj : http://f.kafeteria.pl/temat/f4/jak-wyobrazacie-sobie-prawikow-p_6330586 dziewczyna jest chyba zawistna ze ci faceci pomimo raczej marnych szans na związek nie idą do prostytutek (w epoce roksy laska na jaka nie może sobie nieraz pozwolić bogaty czy przystojny jest dostępna za 150-200 zł),gdzie ona nie musząc się wykazać i podrywać pogoniła jakiegoś chłopaka i poszła w wir przygodnego seksu ( który jest u kobiety w pewnym sensie odpowiednikiem męskiego pójścia do prostytutki,najkrótsza drogą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jedna z przedstawicielek wiary w coś w rodzaju ''mądrość pochwy''-polega ona na tym ze skoro facet nie ma kobiety,nie powoduje pożądania ,chęci na związek czy seks to zostaje ukarany przez brak pożądania ze strony kobiet za swoje ''grzechy'',gdzie cala idea nie trzyma się kupy bo nieraz takie prawiczki w prawdziwym życiu potrafią być całkiem lubiane przez ludzi niezależnie od płci oraz tego czy powodują pożądanie u kobiet ,czy tez nie. Do tej pory ''mądrość i karalność pochwową '' pochwową głosiły same kobiety . Słabsza genetycznie (to główny nick tej pani) po sari ataków na prwiczkow ,tu dzież licznych prowokacji (zmyślona historia jak to niby nakoksowany mąż pobił prawiczka ,bo ten rzekomo gapił się na cycka jego żony podczas karmienia piersią opisana z perspektywy zony rządzi :D)wpadła na kolejny pomysł -zaczęła sie podszywać pod nich podszywy: najczęściej maja charakter samokarania się przez prawiczka facet sam dostrzega słuszność ''mądrości i karalności pochwowej'' i zaczyna nią bronic samego siebie krytykując w typowo kobiecym stylu-ba w stylu wypowiedzi pani słabszej genetycznie (ma swoisty styl pisania,czasem stosuje tez zwroty typu ,,nu nu nu,, ,,nie nie nie,, itd ) przykłady podszywow : ''ja nie miałem dziewczyny, fakt, ale przynajmnie się do tego potrafię przyznać a nie farmazolę że skoro ja sobie nie mogę znaleźć to nikt nie może. przyjmij do wiadomości że są faceci którzy potrafią poderwać laskę a nie ją kupić i seks mają kiedy chcą wiec na d***** chodzić nie muszą. najwyraźniej ty do nich nie należysz a że przy tym inteligencją nie grzeszysz to nawet tego pojąć nie potrafisz.'' ''jasne, zupełnie inny problem, nic nie mający wspólnego z tym że pokraka nie potrafi żadnej poderwać smiech.gif żeby nie było, sam jestem 40 letnim prawikiem to wiem jak to jest. gdybym wierzył w to co piszesz to bym był 40 letnim głupim prawikiem oczko.gif''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ghgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jednak jest słabsza genetycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się słabszej genetycznie nie dziwię bo nikt nie lubi prawiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczki z kafe osiągneły szczyty jeśli chodzi o zakłamanie i hipokryzję nie dziwi mnie więc ogólny pojazd na nich i podszywanie. Moje apogeum irytacji przypada na każdy kolejny topik: Kobiety chcą tylko modeli do związku więc jestem i będę sam. Byłeś i będziesz sam drogi prawiczku bo sam nie wyglądając jak model oczekujesz do związku modelki najlepiej pewnie z wielkim posagiem. Taka lalunia ci się należy i już. Otóż nie, takie lalunie przyzwyczajone do męskich pochlebstw przypadają zazwyczaj przystojniakom, celebrytom i panom z dużą ilością $$$ na koncie. Proponuje zejść na ziemię z wymaganiami drogie prawiczki i spojrzeć na siebie realnie. A osoby w stylu słabsza genetycznie obnażają tylko waszą hipokryzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć słabsza A co wy dajecie oprócz urody? Bo zawsze wymagacie samca lepszego od was a same nawet dziewictwa i urody nie dajecie Wsunie teraz kobiety juz nic nie dają od siebie tylko się puszczają jak ty kolumnonoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś i będziesz sam drogi prawiczku bo sam nie wyglądając jak model oczekujesz do związku modelki najlepiej pewnie z wielkim posagiem----- dziwne bo z tego co widzę to kobiety wymagają kasy urody i przebojowości a same noe dają dziewictwa i urody gdzie zwyklr facet calkowicie ogarnia życie i jeszcze jest ładniejszy w związku. Pozatym prawiczki maja jeszcze jakiejś zasady moralne bo nie hodżą na dzifki a ty miałaś seks przygody (co jest równoznaczne poprostu najprostsza metoda na seks to u faceta dzifka a u kobiety seks przygoda) a ty wolałaś sie puszczać zamiast być z chłopakiem co cie podrywał i chciał związku Jesteś gorsza od każdego prawika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:38 To nie słabsza genetycznie marnej jakości detektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta daje dziewictwo i urodę Facet urodę większą od kobiety,przebojowosc I kasse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z tematu ponownie grasuje na tematach o dziewictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj to kobieta czesto ta ladniejsza i bardziej przebojowa w zwiazku, zarabiajaca tyle samo albo i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×