Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczesna ciąża

Polecane posty

Gość gość

Witam. Podejrzewam u siebie ciążę. Test wyszedł pozytywny, choć druga kreska jest bardzo blada. Ale do tego spóźnia się okres juz 4 dzień. Dodatkowo odczuwam bóle w okolicy podbrzusza i jajników. Są to chwilowe skurcze, trwające kilkanaście sekund. Dosyć bolesne, dokuczliwe. Tak jak na okres. Z moich obliczeń wychodzi ze to ok 5 tydzien. Chciałam zapytać bardziej doświadczone kobiety czy to jest normalne takie bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Na pewno kreska (nawet blada) świadczy o teście pozytywnym! :) Gratuluję! Co do bóli... to zależy... To moja 5-ta ciąża z czego 4 biochemiczne... I w KAŻDEJ odczuwałam takie bóle. zarówno w straconych jak i obecnej (19 tydzień). W obecnej ciąży do tej pory mam takie bóle. we wcześniejszych ból przychodził a po nim @... Proponuję Ci wziąć magnez i dużo odpoczywać. No spę jeśli bardzo boli... Jeśli ciąża ma się utrzymać to się utrzyma... Ja w poprzednich 4 stawałam na rzęsach i nic nie wyszło ;) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź, ale tu nie ma czego gratulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam i nadal mam takie bóle (17 tydzień). Tu jest czego gratulować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie ja mam pytanie , tez mi wyszedl pozytyw jestem 3 dni po terminie@, druga kreska wyrazna, biore luteine 2x100mg bo takie bylo zalecenie tez jestem po poronieniach, niby nic mnie nie boli jednak od 2 dni mam lekkie brazowe plamienia czy to jest typowe, moze sie zdarzac czy raczej znowu poronie, a jeszcze dodam ze przyrost bety puki co jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam takie ukłucia, bóle, co chwilkę tak zakuło cyklicznie, czasem brałam pół tabletki nospy tzn z 5 razy wzięłam po pół tabletki i przechodziło, ciąże już kończę, wiec normalnie utrzymałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędzaj się na tyle na ile to możliwe. Takie brązowe plamienie może się zmienić w krwawienie ale nie musi! Staraj się nie dźwigać i leniuchuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam takie ukłucia, bóle, co chwilkę tak zakuło cyklicznie, czasem brałam pół tabletki nospy tzn z 5 razy wzięłam po pół tabletki i przechodziło, ciąże już kończę, wiec normalnie utrzymałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 6tc na izbie przyjęć usłyszałam że brązowe plemienia świadczą o tym że zarodek się jeszcze zagnieżdża bądź już się odkleja i mam być przygotowana na wszystko. Na szczęście to była ta pierwsza opcja a moja córeczka ma już 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno pozostaje czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co by nie było brązowe plamienie konsultować z lekarzem a po brać co przepisze i leżeć ile to tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Bierzesz luteine? bierzesz! Leżysz? leżysz! :) więcej nie zrobisz. Ja od 5 do 12 tc miałam brązowe plamienia co kilka dni... w 8, 10 i 12 tc miałam krwawienia. Jak sie później okazało "bez przyczyny". Jutro zaczynam 20 tydzień i z maluszkiem wszystko dobrze, więc spokojnie :) odpoczywaj :) brązowe plamienie to może być implantacyjne. Pamiętam ze w terminie kiedy miałam mieć @ też miałam takie plamienie i bałam się że po raz 5 stracę ciążę i że @ się rozkręci... ale na tym pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienie implantacyjne pojawia się w trakcie implantacji,a skoro test jest pozytywny,to już zarodek się zagnieździł,wiec jak to może być plamienie implantacyjne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwsza ciaze poronilam. o drugiej dowiedzialam sie w 5 tygodniu. W 6 tygodniu dostalam plamienia a potem krwawienia, bylam na pogotowiu stwierdzili ze wszystko ok. na wizycie u mojego lekarza powiedzialam co sie dzialo a on mi powiedzial ze byc moze to byl jakis zbiornik z krwia ktory pekl. juz wiecej plamienia nie bylo na szczescie. Ja mialam brac folik, acard i luteine. Odpoczywalam i dbalam o siebie. Urodzilam zdrowa coreczke. Mam nadieje ze wszystko bedzie u Ciebie ok. Odpoczywaj, lez, nie denerwuj sie i bierz leki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to może byc plamienie implantacyjne??? Zagnieżdżenie zarodka nie trwa 10 sekund... to po pierwsze. a po drugie, beta HCG zaczyna być wydzielana po zapłodnieniu a nie zagnieżdżeniu, dlatego też przy ciąży biochemicznej test jest pozytywny ale gdy nie dochodzi do zagnieżdżenia, pojawia się miesiączka. ot całe wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore lutke 2x100mg, niestety nie moge lezec bo mam 1,5 rocznego malucha i kupe innych obowiazkow, wczoraj plamienie bylo silniejsze dzis na razie malutkie wczoraj troche mnie cos tam bolalao ale dzis na razie jest dobrze, nic , pozostaje czekac nic wiecej nie moge zrobic, plamienie jest brazowe, jestem kilka dni po terminie @, na razie czuje ta ciaze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc z dzis 12:06 wybacz ale straszne bzdury piszesz. beta hcg wydziela sie dopiero po zagnieżdżeniu i to 48h po implantacji pojawia sie we krwi. proponuje najpierw dobrze ie zorientować a potem innym doradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×