Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniaaa45609

toksyczny związek

Polecane posty

Gość kiniaaa45609

cześć Kochane... nie wiem co mogłabym zrobić, więc przybywam tutaj po radę. Jestem z moim facetem 4 lata, od kilku tygodni jest między Nami źle... Kłótnie z błahych powodów. Rzucanie w siebie wyzwiskami itd. Ciężko mi powiedzieć jak to się wszystko zaczęło. Źle mi przy Nim, nie odnajduje radości w związku, ale z drugiej strony boję się życia bez Niego... On zamiast iść do przodu zachowuje się jak dziecko. Naprawdę. Tłumacze mu, że nie mogę tkwić w czymś tak skrajnym. Okropnie Nasze relacje wpływają na moje samopoczucie... Kochamy się raz na 3-4 tygodnie i to też jest w sumie bez czegoś wyjątkowego... Wręcz jakby na siłę. Chciałabym z Nim być, chciałabym, ale gdyby okazał mi więcej uczuć... Potrafi tylko pisać, że kocha, że jestem najważniejsza, a kompletnie tego nie czuje. Przykro mi, że osoba, z która mam tyle pięknych wspomnień, chwil totalnie mnie zlewa... lepiej się rozstać? zrobić przerwę? co radzicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia45609
hm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terapia albo rozstanie, szukanie przyczyny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze macie kryzys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie to kryzys. Myślę że wystarczy poważnie na spokojnie porozmawiać. Mówisz tylko o swoich uczuciach, trochę egoistycznie podchodząc do sprawy. A jakie są jego uczucia? Czy pytałaś czy jest szczęśliwy? czy nie ma jakiś problemów? Też przechodziłam to samo co Ty, tylko ja jestem w 8letnim związku i wiem że jest o co walczyć. Czasami trzeba postawić sprawę na ostrzu noża i porozmawiać, czy chcemy być razem, czy chcemy coś naprawić. Powiedzieć co nas boli i co o tym myśli ta druga osoba. Samemu nic nie zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że wystarczy poważnie na spokojnie porozmawiać. xxx ha ha ha ha ha ha ha ile masz lat? 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×