Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

2 i 3 latki w pampersie koszmar

Polecane posty

Gość gość
Podłogę niech umyje, tylko do tego się nadaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie czy czyjeś dziecko chodzi w pampersie mając 3 lata.Jak dla mnie to całe życie może chodzić w pampersie i nic mi do tego.Tak więc autorko zajmij sie swoim życiem bo ty napewno waliłaś w pieluchy dłużej niż 3 lata i dlatego masz zaburzenia pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka nie korzystala z pieluch w wieku 22 miesiecy. Nie miala juz tez dawno smoczka i butelki. 2 znajome podziwialy, dziwily sie, jak mi sie to udalo. Odpowiedz jest prosta, w przeciwienstwie do mnie nie uczyly dzieci, tlumaczac, ze "Basia, Ala za male".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja córka mając 2 miesiące dostała od dziadków konto, na którym jest dla niej 800 tyś zł. również popieram, że każdy powinien patrzeć na siebie, co za zawistne i wredne babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka a czy Twoja córcia już znalazła robotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja konczy 2 latka, jest z październik 2013. Zaczela dzisiaj kumać o co chodzi z nocnikiem. Jak latala bez pieluchy to szybko pobiegla po nocnik juz siadala ale nie zdazyla i zrobila na podłogę. Ale SAMA to zasygnalizowala. A nie zmuszacie na sile na robienie na nocnik. Dziecko odpoeluchowane to takie co samo idzie ściąga majty i siada albo prosi żeby je roze b rac a nie takie co pytasz sto razy czy nie chce mu sie i więcej czasu w dzień spedza na nocniku niż bawiąc sie! Moja zaczela mówić zdaniami miesiąc temu. I nie uważam ze to późno. Raczej na tle podwórkowych dzieci jest w czołówce jesli o mowe chodzi. Da się z noa porozumieć, odpowiada na pytania. A smoka ma i gowno mnie obchodzi co mysla o tym inni. I jak krzyczy mamo daj mooooniaaa to daje i nie robię jej tym krzywdy.to was cos boli. Same co druga pazury obgryza albo jara fajki. To bardziej szkodzi niż -monio-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa agatko i inne pop*****lence nadambitne. Huja was obchodzi kiefy dzieci rezygnuja z pampersow, przestaja czy zaczynaja robic co innego. Pilnujcie fiutow swoich mezow i do garow a nie wpiedalacie cie w zycie innych ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy utrzymanki mezow przestana sie wtracac innym ludziom w zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli napwrde istnieje taka osoba jak Agatka to zal mi jej bratowej :( kobiety na oczy nie widziałam ale jest mi jej zwyczajnie zal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wspolczuje corce tej bratowej, bo juz jako 2 latka wlasna rodzina chce ja wcisnac w ten ped szczurow i wspolzawodnictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×