Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak jest prawiczkiem :(

Polecane posty

Gość gość

Od miesiąca spotykam się z chłopakiem, który jest prawiczkiem (mimo że jest przystojny i ma 21 lat). Ja niestety nie jestem już dziewicą, mam już "na koncie" 3 partnerów, straciłam dziewictwo w wieku 17 lat. Teraz mam 19 lat. Żałuję bardzo swoich łóżkowych podbojów i gdybym mogła to cofnęłabym czas. Jeszcze nie rozmawiałam z moim obecnym chłopakiem o tych sprawach, bo wiadomo jak to prawiczek, jest w tych sprawach trochę nieśmiały. Także on jeszcze nie wie że już uprawiałam seks z kimś. Nie chodzi mi o to, że nie będzie się znał na rzeczy, że nie będzie mi umiał dogodzić czy coś. Tym się nie martwię. Boję się tylko, że będę go odpychała gdy się dowie że już nie jestem dziewicą. On jest prawiczkiem, więc zasługuje na to żeby być dla dziewczyny jej pierwszym... Naczytałam się pełno tematów na forach, gdzie wypowiadali się między innymi faceci, którzy byli prawiczkami a ich dziewczyny miały już kogoś przed nimi. Pisali tam, że mimo iż swoje dziewczyny kochają to jak np. pomyślą sobie, że już to robiły z innym, czują odrazę. Nie wiem co robić, przecież nie będę go oszukiwać że jestem dziewicą... Tym bardziej że mamy wspólnych znajomych, którzy mogliby mu powiedzieć prawdę. Poza tym nie mogłabym go tak oszukiwać. Teraz naprawdę, zależy mi na tym chłopaku. Już sobie postanowiłam że wcześniej niż za pół roku tego nie zrobimy, tym razem chcę mieć pewność że to będzie coś poważnego. Tym razem czuję zupelnie co innego niż do tych chłopaków przed nim i chciałabym zeby był moim ostatnim. Ale jednocześnie zdaję sobie sprawę że jako prawiczek on zasługuje na dziewicę. Może mnie nie chcieć gdy dowie się jaki mam "przebieg". :( Mam mu powiedzieć o tym ilu miałam partnerów czy może tylko powiedzieć że już nie jestem dziewicą i więcej nie poruszać tego tematu? (w sensie nie mówić z iloma, gdzie i jak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam ze to prowokacja jakiegos spedalonego prawiczka ktory znow udaje kobiete na forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo mi szkoda tych prawików. Jak pomyślę że całe ich życie obraca się wokół myśli o waginie i pisaniu takich durnych tematów na kafe to aż mi się serce kraja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest ale po wszystkim to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odczep się od prawiczków! Sama ich wyzywasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×