Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile posiłków dziennie jedzą wasze przedszkolaki?

Polecane posty

Gość gość

Tak właśnie policzyłam, że moje dziecko je coś o godzinie 6 rano przed przedszkolem, następnie w przedszkolu o 8,30 jest śniadanie, 11,30 jest obiad a o 14,00 podwieczorek, następnie o 16,30 je w domu obiad i ok. 19,00 kolacje. To jest 6 posiłków dziennie a jak jest u was i czy jesteście zadowolone z przedszkolnego jadłospisu, co dajecie jeść po przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko tez 6, w domu mleko z platkami, w przedszkolu śniadanie, drugie śniadanie, obiad, w domu obiad albo jakieś naleśniki na slodko, omlety, racuchy oswsiane i kolacja. W przedszkolu jedzenie ok, ale nigdy nie wiem czy zje tam obiad i będzie najedzony, czy ledwo przekroczy prog domu i będzie wołac ze glodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6.Moja też je śniadanie w domu, potem w przedszkolu śniadanie, obiad, podwieczorek. A dalej w domu obiad i kolację. A zdarza się, że całe popołudnie i wieczór coś mamle. Nie jestem zadowolona z jadłospisu w przedszkolu, mają dużo rzeczy na słodko (twarożki, dżemy, naleśniki, makarony z serem, pierogi z owocami). W domu dostaje pieczywo i makarony razowe, rybę przynajmniej 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jadła w przedszkolu śniadanie, w domu piła tylko mleko, ale szła na 8.00 więc zaraz po przyjściu jedli. Potem była zupa o 11.30 i drugie danie ok. 14.00. W domu drugiego obiadu nie dawałam tylko jakieś owoce, jogurt itp a potem ok.19.00 kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 posilki dziennie. Sniadanie w domu.obiad i pidwieczorek w przedszkolu. Kolacja zwykle na cieplo w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole 2 i w domu 2 lub 3 np dziś 1.bułeczka 2.kotlet,ziemniaki,mizeria 3.pene boloneze 4.2 ciasteczka,jabłko 5.omlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas http://www.elfik.pl/ są 4. sniadanie, obiad i 2 podwieczorki. ale juz nie pamiętam. Jedzienie jest smaczne i moja córka zawsze wraca najedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×