Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila888

Czy ktoś miał podobnie....?

Polecane posty

Gość lila888

Witam, od 2 lat choruję na anoreksję (ale wątpię, by to była przyczyna moich problemów), poza tym od dziecka bardzo często chorowałam, miałam też skazę białkową i po dziś dzień mam alergię na nabiał, jak coś zjem z nabiału to strasznie wymiotuję, więc nawet nie ma opcji, bym go jadła, mam też alergię na pleśń i grzyby, a przechodząc do mojego problemu: Od jakiś trzech lat mam problem z jelitami, częste biegunki i takie jakby skurcze jelit, przede wszystkim na dole, w tym końcowym odcinku, jest to okropne i nie wiem już co mi jest, ostatnio te biegunki nawet się nasiliły, do tego doszło nieprzyjemny posmak w ustach, jak np. zjem coś, to czasem mam tak, że przez resztę dnia czuję, jakbym miała to w ustach, pomimo że w międzyczasie też jeszcze coś zjem, do tego od jakiegoś czasu mam duszności, ciężko mi się oddycha, trwa to z reguły godzinę, po czym jest już ok, nic mnie niby nie boli, prócz tych skurczów jelit, na początku myślałam, że to anoreksja, ale niemożliwe, bo się leczę i jem, chodzę co 3 tygodnie do dietetyka, fakt nie mogę też przytyć, chudnąć nie chudnę już, ale nie mogę przytyć, pomimo jedzenia, jem 5 posiłków dziennie, w międzyczasie jeszcze coś przegryzam, jem też tłuste rzeczy jak frytki, schabowe czy żeberka, albo nasiona slonecznika czy inne podobne, ale nie tyję i właśnie ta biegunka jest najgorsza, bo jak waga czasem wskaże wzrost, że przytyłam, to potem dostaje właśnie biegunki i moja waga aautomatycznie spada, przez co nie mogę przytyć. Miałam już robione badania krwi i badania na celiakę oraz gastroskopię i nic...., wedle badań wszystko jest w najlepszym porządku i pytanie: Co mi jest....., czy to tylko moja psychika czy co...., bo już nie wiemco myśleć, a chcę przytyć i wyjść z anoreksji, a przez te problemy nie mogę, choćbym nie wiem ile jadła....., wie ktoś coś.....? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź tarczycę, może masz nadczynność, wtedy ma się biegunki i chudnie się może masz zespół jelita wrażliwego ? sprawdzałaś czy nie masz pasożytów ? zrób badanie kału albo przyczyna jest na tle nerwowym (stres, depresja, nerwica) albo jakaś choroba (tarczyca, zaburzenia hormonalne, jelito wrażliwe, pasożyty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×