Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

To o czym dzisiaj?

Polecane posty

Gość gość
Magda a gdzie stał"smoleński" Krzyż? Na Krakowskim Przedmieściu w Krakowie? Jak można być takim dyletantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest krzyż, jeszcze wczoraj tu był a dziś go nie ma. Matuzalem, kto ci buty ukradł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu może Balbina nie uprawiala w nocy seksu? Stąd ta frustracja i wrzucanie nadmiaru pierza :-DChyba muszę dać jej wskazówki> W jaki sposób dać upust nadmiaru energii :-D:-P Bo jak inaczej nazwać to co robi? 😴Panie Mądrala> W jakim Beskidzie jest położona Rysianka i jaką ma wysokość? Jeżeli tam nie byłeś to polecam 😘Polecam Rycerzową, Halę Lipowska i Pilsko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromowładna dziś Tęsknisz za Bacówką? Przyznaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ktoś pisze prawdę pokurczu!!!!! Obrażałeś i wyciągałeś rzeczy z priv, podawałeś szczegóły z prywatnych kontaktów. Milcz chamie i łeb do popielnika notoryczny kłamco. Nie jesteś facet tylko stara plotkara, co jęzora na zębami nie umie utrzymać. Jesteś wiejski chamek. Możesz sto lat mieszkać w metropolii a będziesz wieśniakiem ze słomą w gumiakach. Cham,cham i jeszcze raz cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja historia jest ciekawa i swietnie sie nadaje wlasnie na Wspolnota Polska Nocy Kupały tam rozmawiamy jak dbac*****elegnowac Milosc w stalych zwiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumię ze krzyż jest NA ogrodzie na Krakowskim Przedmieściu w Krakowie?Powstanie Warszawskie-Krakowskie Przedmieście w Krakowie?Czy tak? Leć do Wilka ,poskarż się,niech broni honoru góralki.Nawet jeśli miałby przy tym za Twoją namową krzywdzić niewinnych,włącznie z mieszaniem w to bliskich.Czego się spodziewać po osobie która żyje w tym kraju prawie 40 lat a nie wie gdzie znajduje się najsłynniejsze Przedmieście w Polsce.Możnaby jeszcze ten prymitywizm wytłumaczyć(nie każdy miał szóstki i nie każdy był w stolicy,nie każdy zna historię)ale nie podłość i małość .Honor góralki?Najpierw trzeba mieć honor. Oszołomko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze osoby ktore chca podjac flirt na ERO czy na Kafe maja obowiazek na priv jasno zdefiniowac swoj status czy sa wolni i czy jest szansa na przeniesienie tego do reala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to moze kiedys jak bedziesz mial ochote to na priv tylko Ja nie lubie i nie ufam mailom wiec telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co zakochana w Wilku i cie odrzuciłem stad to plucie jadem i zniechecanie twoich konkurentek ??? To dawaj swojego Niebieskiego Nicka stalego zebysmy wszyscy zobaczyli czy kiedykolwiek mialas szanse w ogole rozmowy z Wilkiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo a ty masz honor wylogowany niebieski z godz.13.19? Jak widać nie, bo siedzisz w krzakach i od kilku godzin napinasz się. Zażyłeś magnez? Strasznie drażliwy jesteś. Powtarzam po raz setny> Nie zaczepiam cię, to ty ciągle chodzisz za mną i żebrasz o uwagę. Bo jak inaczej nazwac to co piszesz? Polecam spacer, ru/ch/ na świeżym powietrzu, uśmiech, zjedzenie coś slodkiego i zejście ze mnie :-) Jestem tylko technologiem żywności i żywienia, a ty kim jesteś? Odnośnie wieku> Jeszcze sporo czasu zostało do tej magicznej cyferki i wbrew pozorom zmartwię cię> Nie przeraża mnie jakoś upływ czasu, ale ciebie to jakoś boli.Czyżbys przekroczył już 40chę? No nie wstydź się. Jeszcze jakieś pytania?Wszystkiego dobrego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromowładna nie baw się w mecenasa bo zaręczam Ci że jesteś advocatus diaboli. Nie wolno robić tego co zrobiła Magda i bronić jej w imię"grupowej solidarności".To chore.Chore jest też to że tego typu krzywdziciel w białych rękawiczkachh przychodzi potem na forum i gotuje obiadki jak gdyby nigdy nic.Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny > Jak tam Twoje treningi?:-)Coś kiedyś pisałeś, że dbasz o dietę, chyba jakiś sport uprawiasz?Jak to w końcu z Tobą jest? Chętnie posłucham, bo dawno nie rozmawialiśmy :-DO pogodę nie zapytam> Pewnie też zimno jak w Polsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Uwazam ze osoby ktore chca podjac flirt na ERO czy na Kafe maja obowiazek na priv jasno zdefiniowac swoj status czy sa wolni i czy jest szansa na przeniesienie tego do reala. xxx nie lepiej by bylo od razu aktualny wyciag z urzedu stanu cywilnego podac? xxx bry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdżę ostatnio dużo na rowerze dieta hmm zmieniłem sposób odżywiania jem mniej ale częściej no i efekt jest 3 kilo do góry a nawet tego nie widać . A pogoda zaskocze Cię słonko 23 stopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka:-)Może bez wyciągów z Urzędu Stanu Cywilnego i konta bankowego :-D Aż tak dogłębnie to nie wnikajmy w szczegóły :-)Zimny zapytalam z czystej ciekawości. Zazdroszcze takiej wysokiej temperatury. U mnie o godz.5 było +8 stopni :-OCzuć w powietrzu jesień .https://youtu.be/9TPgxqw1P2c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a świadectwo moralności od proboszcza to nie łaska ? pomarańczowy gościu a tak może konkretami a nie same pomówienia, jaką to krzywdę i komu wyrządziła Magda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ciekaw jestem po prostu bo mnie też tutaj jeden posądza raz o nękanie psychiczne i rozstrój nerwowy, a innym razem o skręt kiszek ze śmiechu więc ciekaw jestem jaką to tu można komuś krzywdę wyrządzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×