Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

To o czym dzisiaj?

Polecane posty

Madzia należę do ludzi niecierpliwych i nie lubię czekać,więc dla Ciebie to chyba żadna różnica czy to będzie dziś czy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się Miss. Mam bardzo duży ogrod. Nigdy jakos tego nie ukrywalam, że jak zbliża się jesień to mam bardzo dużo pracy.W ogóle to Cześć Miss :-)Pytasz, bo chcesz pomóc? Ale jeżeli chcesz wpaść do mnie to ubierz się ciepło.Dziś jest bardzo zimno 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabym pomóc, parę lat temu miałam zaliczone koszenie trawy antyczną kosiarką ;) Niestety na Majorce nie jestem i tez mi zimno: mam stanik, koszulke, bluzke, szalik, a i tak chłód odczuwam :( Jak to możliwe, ze przy klimie ustawionej na 23 stopnie jest mi zimno! Boże gdzie są czasy kaloryferów ? (miałam problem z napisaniem tego słowa) :D Zawsze ciepło, zawsze miło dopóty się nie zapowietrzyły 😭🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuszo cały rok trzeba robic na ogrodzie.Przycinać, plewić, kosić, podcinać.. No chyba, że zatrudnisz ogrodnika.To zmienia postać rzeczy :-D:-PAle widok z okna widziałas?Jeżeli nie> Po poludniu wrzucę na Twoją skrzynkę.Rano była mgła i padał deszcz. Zapowiadają jeszcze upały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja guziczek - a dostań się do tego guziczka!? :) Wszystko sterowane w sterowni jakiejś do której nie mam dostępu 😭 x a tu cię zaskoczę - w ramiona mi zimno :P do tego męczę się w nowych butach więc ogólnie jest kijowo że hej! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieodmiennie mnie zadziwia fakt przymusu oceniania innych przez pomarańczowych gości. Negatywnego oceniania oczywiście. czemu tak trudno zaakceptować inność i prawo do bycia sobą? Czy jak napiszecie o kimś, że jest głupi i pusty to naprawdę czujecie się lepiej? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biurowcu kocem? Niby nie jestem wstydliwa ale koleżanki mogły by sobie pomyśleć, ze mam menopauzę w tak młodym wieku:P Spoko ja już się przyzwyczaiłam do biurowej temperatury (jak przystało na biurowe warzywa trzeba nas długo w świeżości utrzymać, jak w lodówce) ale jakoś tak mi zostało, ze zawsze narzekam na temperaturę. Jak w polszy były upały 35+ to było mi cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc Smofciu 😘Jak się masz Kochanie? Dzięki za masażyk.Było bosko jak zawsze :-D:-PDziś mogę mieć zakwasy bo wczoraj zrobilam duźo km.Może też mnie wymasujesz? :classic_cool:Chyba nie byłam za bardzo ostra ostatnio? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście głupi i puści, żal mi was. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groma a nie mozesz po prostu uczestniczyc w temacie i nie komentowac każdego pomaranczowego wpisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss nie mam Twojego adresu @, ale zdradzę Ci sekret.Lubię bieliznę w kolorze brązowym :-DTylko nie mów nikomu, ok? No i jest jeszcze jedno ale....Na noc w ziemię śpię w skarpetkach bo marzną mi stopy :-D:-PMówię Ci , to wszystko że starości. Starość nie radość> Młodość nie wieczność :-D Chyba tak moja babcia mówi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groma to najlepszy sposób. Ignorowanie i tylko ignorowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdjęcie Gromi w staniczku
Nie Twoje? ale łudząco do Ciebie podobna 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromi to Ty?:-DPrzecież to jest Idolka naszego kolegi. Chyba wiecie którego :-PSmof> To wszystko przez Błędnego. Wczoraj palił, aż tamat się zapalił. Wawa z Waderą lał spirytus, a miałam robić w weekend Cytrynówkę :-D:-P Wszystko wyduldali :-)https://youtu.be/QPWUyAZZfK0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostro Marta:-)Właśnie to jest skutek braku ruchu, jedzenia tłustych rzeczy, lenistwa.. Długo by opowiadač:-)Gromi> Ale chyba nie śpałaś na pięterku. :-DMialam zaproszenie w Wigilię, miała być z tego miłość albo mieliśmy się znienawidzic. Inna opcja nie była brana pod uwagę :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech wklei cos aktualnego:D:D donosniejszego : Dpatrzac na takie Gowienko:P seksu sie odechciewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×