Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

To o czym dzisiaj?

Polecane posty

Kotka, pobieranie komórek macierzystych w 80% odbywa się przez zwykłe pobranie krwi. A w 20 % z talerza biodrowego - pod narkozą! potem boli trochę jakbyś się tam uderzyła. (poprawiłam procenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie gdyby punkt krwiodawstwa byl blizej to bym nawet co tydzien osocze oddawala... a tak tylko na zbiorkach i co trzy miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gromi, majac grupe krwi ktora mam, to pewnie co rusz by pobierali ... jeszcze sie nie zdecydowalam.... moze kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką macie grupę krwi? ;-)Mam 0 Rh+. Jeżeli ktoś kiedys by potrzebował to służę.Zresztą moi rodzice byli kiedys Honorowymi Dawcami Krwi.Też kiedyś oddawałam ale zaprzestałam :-D Stare czasy, ale gdzies mam legitymację.Ale najwięcej z nas oddał mój ojciec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ty ostatnio z rexem wyprawiales, ze teraz od tygodni boi sie biedaczyna spac w budzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent Madzia Rozumię
Najlepsze kasztany rosną na Krakowskim Przedmieściu w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia prezydęnt
Pałac Prezydencki znajduje się na Krakowskim Przedmieściu w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia sprintęrka
Idę bięgać trzy rązy wkołą komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia ogrądniczka
Na ogrodzię rosnię kapusta z golonkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss impatient
Nie wiem jaka mam grupe krwi :-( straszne by bylo gdybym umarla bo potrzebowalabym krwi ASAP a nie wiedzialabym jaką 😭 chyba pora przetrzepac dokumenty by oszukac przeznaczenie zanim mnie dopadnie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ORH+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa rozmawiamy o krwi? ja jestem honorowym dawcą. I jestem ewenementem na skalę światową. Wszyscy sie zabijają o moją krew. Okazuje się że to czysty alkohol :D Nie mam pojęcia dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bledny ja nie mowilam, ze piles. ja sie tylko pytalam czy jeszcze pijany jestes czy juz wytrzezwiales. kusza a ja lubie slodka a bialko w niej tez jest? czy o to trzeba samemu zadbac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze pijany. nawet ja na trzeźwo nie wytrzymam z sobą :D a ja slyszalem ze masz cos tam w tym no... yyyyyy barku czy misio juz sie zaopiekowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×