Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KobietaZrozpaczona

Mały penis, duży problem !!

Polecane posty

Gość KobietaZrozpaczona

Witam, mój chłopak ma bardzo małego penisa... kocham go, na wszystkich innych polach sprawdza się wspaniale. Jesteśmy ze sobą 7 miesięcy.. zależy mi na nim, ale sex to tragedia. Nie wiem co mam robić, nie powiem mu prosto w oczy " hej, słuchaj masz penisa jak mały palec u ręki wychudzonej top modelki.." przecież od tego mu nie urośnie, są jakieś środki które wpływają na wielkość członka. Czy ktoś miał z was podobny problem? Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały penis to jest problem. A np przeszladzałoby ci, gdyby zaspakajał cię w inny sposób: palcami, ustami, językiem. Możecie kupić różne zabawki i wibratory. Super są Lelo, ale jest też bardzo dużo innych. Natura nie jest sprawiedliwa. Penis twojego chłopaka już nie urośnie. Trzeba umieć jakoś to obejść. Poznałam paru chłopaków z małymi penisami. Jednemu z nich poprzednia partnerka zrobiła dużą krzywdę opowiadając o tym połowie miasta. Jak się zgraliśmy, był bardzo dobrym kochankiem, zawsze mnie zaspokajał na wiele sposobów, starał się. Lubiłam to, co mi robił;). Możecie znaleźć parę fajnych rozwiązań, które sprawią, że bardziej do siebie się zbliżycie, a seks sprawi wam wiele przyjemności. Tylko musicie znaleźć wspólny język, żeby to obgadać. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie z tego powodu rozstalam sie z facetem.tez mial taki8ego paluszka,ale tu na kafe przeczytalam,ze to nie on ma malego tylko ja jestem za luzna i mam cwiczyc miesnie kegla:Dmiesnie to mozna a nawet i trzeba cwiczyc,ale po porodzie,a ja nie rodzilam,poza tym tu nie ma co cwiczyc dla 9cm:O:Okobieta potrzebuje porzadnego sprzetu,zaden jezyk czy cos tam nie zastapi dobrego bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaZrozpaczona
Dzięki, postaram się delikatnie mu zasugerować jakieś zabawki i inne pieszczoty... Nie wiem jak na to zareaguje, bo on nie widzi problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moj ex tez nie widzial problemu,dlatego jest moim ex.nosz kuwa 9 cm mial frajerzyna jeden a czul sie jak maczo super kochanek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały tzn. ile on ma cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no 9cm w zwodzie? qwa ja mam 17cm jak dobrze się rozbuja i myślałem że mam małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaZrozpaczona
ok.10 cm i chudziutki jak palec wskazujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie no 9cm w zwodzie" Naucz się pisać pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qwa ja to bym się zabił chyba albo operacje zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak W ZWODZIE tyle mial.w zwisie ok 5 i mowie powaznie.w zwisie to taki kikutek ale on problemu nie widzial a czul sie jak ogier haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 to faktycznie mało ja mam 14 i tez mam wrażenie że mały,a większość kobiet mowila mi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź linijkę i go zmierz po prostu :) Jak rzeczywiście poniżej 10 cm to już się kwalifikuje do leczenia. Ale nie wydaje mi się, żeby było aż tak źle. Przykładowo - mój facet ma jakieś 15 cm, czyli raczej średnio, a czasami jak zbyt mocno wejdzie to mnie zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jesteś pustak... jak zwykle jakis d**ek spłyca temat do poprawnej polszczyzny... też masz 9cm ze tak sie denerwujesz gnido dworska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"9 cm w zwodzie", czyli w zwisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwodzie? Nawet barany napisać słowa wzwód nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pompka do penisa? próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13.45. no wybacz,15 cm a 9 cm to wiekla roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, masz racje:p ja bym zrobił operacje... życie albo śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to jakis problem ale nie tak wielki ze nie da sie go rozwiazac. Musicie udac sie seksuologa - to by bylo najlepeij. W dzisiejszych czasach ciezko facetowi miec malego penisa, miec maly samochod i nie byc agresywnym. Jest taki stereotyp faceta, ktory musi sie sprawdzic, zeby mogl byc facetem - a przeciez to wszystko bzdury. Kazdy jest inny i tylko od nas zalezy jak to potraktujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego maly penis to nic w porównaniu z Twoim mikroskopijnym mózgiem. Mysle, ze chłopak nawet nie wie od jakiej prostaczki się uwolnil. Nie ma w Tobie za grosz kobiecości, a jemu wyrzucasz brak meskosci, skonczona hipokrytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co sekuolog?wymysli pozycje dla 9 cm? jaja sobie ludzie robicie? to sie kwalifikuje na operacje i juz!!! normalnie rozwinieta kobieta nie jest w stanie poczuc 9 cm o grubosc***alca.chyba bawet nie ma takich prezerwatyw,bo normalnie sie zsuwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry mój post 14:08 był do... gość dziś no moj ex tez nie widzial problemu,dlatego jest moim ex.nosz kuwa 9 cm mial frajerzyna jeden a czul sie jak maczo super kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia,ktory mi zarzucil brak kobiecosci i maly mozg...tak,bo przeciez nastepna wpadnie w zachwyt jak zobaczy jego przyrodzenie i napewno poczuje sie kobieta,zwlaszcza,ze go nawet w srodku nie poczuje haha.gosciu chyba sam masz 9 cm,bo juz jadem plujesz:)moze wbij ´sobie do glowy,ze dla kobiet seks tez jest wazny i czule slowka nie zastapia orgazmu.zyj sobie moze z kobieta,ktora jest np.oziebla lub ma wade anatomiczna,umniemozliwiajaca wspolzycie,zobaczymy jak bedziesz spiewal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:21 Tak się sklada, ze jestem kobieta, intuicji jak widać tez nie posiadasz ;) Piszesz coraz większe bzdury, a to dyskwalifikuje Ciebie jako mojego rozmowce. PS caps lock masz po lewej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kobieta:) zapewne z zerowym libido,a wiec wyobraz sobie,ze nie kazda z nas chce zyc bez orgazmu lub ten orgazm udawac,bo misio jest przeciez taki dobry,no jak tu z tak malo istotnego powodu jak brak zaspokojenia w lozku kogos zostawic?:) nie kazda z nas jest oziebla🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jest do obejrzenia 14cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecinko co Ty pleciesz? Skad takie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj mam 38 lat dwoje dzieci ,nie chcę wam smucić i opowiadać o doznaniach typu stan nieważkości jaki przeżywają kobiety ładując w siebie 25cm śmiech mnie ogarnia i moje koleżanki ,pochwa ma 12cm unerwienie 5-6cm oczywiście każdy ma swoje upodobania i jeżeli nie cuchnie reklamą to można zabawiać się nawet 30cm .mi natomiast mąż kupował takie upominki ale się nie sprawdziły były za duże i z kiepskiej jakości silikonu ,wylądowały w koszu ,ale ten mały dreszczyk pozostał ,znowu coś przytargał i zaś lipa nie robił tego dla siebie tylko dla mnie gdyż nie ma go po 2 3 tygodnie w domu,postanowiłam sama to kupić i połaziłam po sklepach bo kota w worku nie kupuję ,były lepsze i gorsze sklepy ale w kilku otrzymałam fachową poradę i postanowiłam kupić kilka rzeczy .moja opinia wg moich doznań . 1 im mniejszy tym lepszy ok max 12cm obwód od 6cm do 10cm .do wszelkich zabaw sprawdziły się super analnie i pochwowo .2 material z którego ma być wykonany ja uwielbiam szklane i z silikonu medycznego sa przyjemne w dotyku i bezpieczne . 3 wytwarzany hałas najlepsze doznania może skutecznie przerwać .4 wibracje im większą mamy regulację od pulsacyjnych bo typowe wrrrrrrr to będzie miło ,5 wodoszczelność .6 z przyssawką można sobie go dowolnie stosować a jak mąż ma ochotę to wkłada w zjedną z dziurek i podczas ostrej jazdy nie będziemy go szukać ,7 na baterie min mały paluszek ,8kolorystyka łatwość utrzymania higieny ,9 bezprzewodowe oj te kabelki mnie drażnią ,10 cena , ja uwielbiam osobiście różne w zależności od nastroju i sytuacji w związku z tym iż męża nie mam pod ręką to stosuję takie , malutki wygląda jak szminka stosuję go w pracy w toalecie jak mam chcicę lub latem na światłach w aucie ,drugi to małe dildo z przyssawką zabieram go na basen wkładam do c*pki idę do jacuzzi i napalam się na mojego ratownika lub w saunie ,moim ulubionym to jest jajko bezprzewodowe z pilotem polecam te lekko spłaszczone i wygięte w połowie cudo ,no mam jeszcze taki łechtaczkowo waginalny w kształcie podkowy i można go stosować podczas stosunku z mężem i nie martwić się że go wepchnie , szklane też są super ,mam też grubaska z żyłami ale słabo mnie kręci. podstawa też żel na bazie wody lub oliwka ale zupełnie przypadkowo pani w sklepie poleciła mi oliwkę ale typowo do pobudzenia ukrwienia łechtaczki jadąc samym palcem to mam takie orgazmy że wibrator się nie doczeka ,wybór jest trudy o tych z wysokich półek nie pisze bo takich nie mam ale wyglądają rewelacyjnie na sam widok robi mi się dziurka mokra, jeżeli macie u siebie fajne sklepy to tam się udajcie po dotykacie porozmawiacie i jak emocje zejdą to możecie dokonać wyboru ewentualnie ogarnie was zawrót głowy tyle tego jest ,moje koleżanki z jajkiem bezprzewodowym chodzą do kina restauracji a faceci jak widzą pilot w ręku to drżą z podniecenia,udanych zakupów i dozn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×