Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhhheh

imię Nadia

Polecane posty

Gość ehhhheh

hej chce dać córeczce Nadia na imię, jednak często słyszę głupie opinię że ruskie itp .... co Wy o nim myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że oryginalne i w sumie międzynarodowe. Najczesciej uzywane we Włoszech, środkowej Europie, Rosji, także w Polsce i na Ukrainie. Mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę ruskie. Zdrobnienie od Nadieżda (brr...). Po polsku Nadzieja. Nie przepadam za nadawaniem obcych imion, ale to akurat mi się kojarzy z samymi miłymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce już wiele dziewczynej je nosi, ale mi sie nie podoba, niestety większość polaków ma taką mentalność i mogą jak podrośnie brać ją za ruską i może mieć z tego nieprzyjemności, i może też tak byś, że będzie ją każdy pytał czy jest z ukrainy, rosji. dla mnie same minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bardzo mi się podobało, ale ostatnio gdzie się nie obejrzę to Nadia, do porzygu. Za bardzo popularne się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny raz nikt nie mowi o prawdziwym pochodzeniu imienia. Żadne ruskie a ARABSKIE. Moja córcia takie ma i nie spotkałam sie nigdy z krytyka. W okolicy jest rownież inna Nadia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że jesteś skończoną idiotką pytając ludzi o opinię na temat imienia dla swojego dziecka. To w przyszłości będzie jej problem, a nie kogoś, kto siedzi po drugiej stronie kabla, ani nawet Twój. Miłego dnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×