Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochałam się w chłopaku z imprezy

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio na imprezie (po pijaku) całowałam się z chłopakiem i chyba się w nim zakochałam. Niestety chłopak ten powiedział do mnie, że dziwne, ze sie calujemy skoro nic do siebie nie czujemy. Nie wiem jak to odebrac - ja wcześniej dla zmyłki, żeby się nie domyślił, że mi się podoba zachowywałam się oschle, coś tam nawet wspominalam, że to nie 1 raz całuję się po pijaku. Czy jest taka możliwość, że on coś do mnie czuje i próbował obronić swoją dumę? Czy mam się nie łudzić? Całowaliśmy się bardzo długo, bo prawie przez cały wieczór, noc i aż do rana (z przerwami). Co o tym sądzicie? Piszę tu, bo jestem zdesperowana i usycham z zauroczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cały czas byłam oschła oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowalam sie oschle i powiedzialam ze nie pierwszy raz caluje sie po pijaku heheh starasz sie byc zeszmaciala idiotka czy tylko idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt normalny nie chce mieć dziewczyny która całuje się z nieznajomymi chłopakami na imprezach. Był pierwszy a zaraz będziesz z kolejnym się całować po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zachowywałam się oschle ... dawałam mu buziaczki a twarzy i powiedzialam chyba z 5 razy ze go kocham.. po prostu zachowywałam się sprzecznie kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes jednak idiotka a takich faceci nie lubia. impreza, nowo poznany koles, kilka buziakow i juz go kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze mówisz, że to częste. przejebałaś sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×