Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudyn4a

Przewozy Pruszków?!

Polecane posty

Gość Klaudyn4a

Szukam auta na wynajem na spotkanie biznesowe! Czy ktoś może mi polecić sprawdzoną firmę? Znalazłam taką: bustransfery.pl Czy ktoś już korzystał? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam busa 7 osób , mogę pomóc , faktura też nie będzie problemem jakby co , koszta do dogadania 533977334 ew. e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belferka01
My wynajmowaliśmy autokar na wycieczkę szkolną. Bezpiecznie, bo stan techniczny był przy nas sprawdzany przez policjanta i wszystko było ok. Ceny też mają dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała parasolka
Ja brałam z bustransfery limuzynę do ślubu ale wiem, że mają też auta osobowe, busy i wielkie autobusy. Zależy ile osób chcesz przewieźć. W Pruszkowie chyba są dość znani w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilika
Jak jechaliśmy na ślub to transport dla gości był organizowany z bustransfery.pl bardzo miły i fajny kierowca. Bardzo uważał na drodze - widać było doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekJurek
Narzeczona wyznaczyła mnie na ochotnika do zajęcia się transportem gości ślubnych:) Uratowaliście mi życie. Sprawdzałem różne oferty, ale jakoś mnie nie porwały... Wszedłem na bustransfery.pl i w końcu miłe zaskoczenie. Szeroki wachlarz usług, każdy znajdzie coś dla siebie:) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterekwww
Ja od dawna wiedziałam o bustransferach, także nie jest to dla mnie nowość. Mogę się jedynie podpisać pod tym, co pisaliście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracha
Bustransfery.pl są najlepsi i najtańsi. W dodatku przyjeżdżają bardzo punktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara12321
Nie zastanawiaj się. bustransfery.pl są najlepsi i mają bardzo konkurencyjne ceny w porównania do pozostałych w okręgu. Są zawsze na czas i jeżdżą bardzo bezpiecznie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biankaaa
Ja wynajmowałam w zeszłym roku na narty z bustransfery.pl Genialna firma z genialnymi cenami. W tym roku też jedziemy i też wynajmujemy od bustransfery. Są najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynia
Jeśli z Pruszkowa, to kojarzy mi się tylko jedna firma- Bustransfery, nie korzystałam, ale słyszałam sporo przychylnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Tak, pojazdy jakie oferują zawsze są technicznie sprawne i bezpieczne, a do tego cena jest przystępna. Bustransfery to firma godna polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlasaA
gość44 nie umywa się z prawdą .... Bustransfery to solidnie tanio i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
Witam, ja z kolei polecam firmę Kangoor. Zapoznaj się z ich szczegółową ofertą na stronie: www.kangoor.pl. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o transport osób, to warto wybierać sprawdzone firmy, które mają dobry sprzęt. Ja zawsze organizuje wyjazdy firmowe z tą firma http://www.stradatour.pl/. Mają Bardzo wygodne autokary i mikrobusy, a poza tym tez spore doświadczeni, podobno zapewniają przewozy m.in. dla ministerstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×