Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościówa po 40tce

Bywaja tutaj inteligentni i mądrzy panowie?

Polecane posty

Gość gościówa po 40tce

Tacy , którzy mają swoje pasje i chcą podzielić się czymś ciekawym...opowiedzieć np. o swoich podróżach , marzeniach. A może zwyczajnie kulturalnie porozmawiać na ciekawe tematy. Potrzebuję rozmowy...ale mam dość kobiecych topików typu: jak go rozkochać, jak zatrzymać, jak odzyskać... Szukam ciekawych rozmówców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosiciówa po 42
nie sądze ,ilekroć trafiam na faceta to żaden ma niewiele do napisania,,,, oprócz inwektywów , smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa po 40tce
hmmm... będę czekała z wiarą, że może choć jeden się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znajdzie, tu siedzą tylko pseudo faceci wyzywajacy od szmat i worów na spermę. Czysta patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa po 40tce
Pewnie że mają, tylko jakoś o nich nie piszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywają bywają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lepiej. Nie wiadomo, kto się trafi, ale wystarczy rozejrzeć się po tematach - ludzi z pasją nie brakuje, choć nie zawsze udaje się na nich trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale z animą jako awatarem, to chyba młodszy od ciebie autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale inteligentny i mądry człowiek nie będzie za dużo pisał o sobie na forum publicznym także jedno wyklucza drugie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 40 mam swoje pasje,plany, marzenia,hobby podróży tez sporo za sobą. Ale nie wiem czy jestem inteligentny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Więc może opowiesz mi o ostatniej swojej podróży albo o najfajniejszej. Nie byłam w tym roku na wakacjach więc chętnie przeczytam :) Masz jakieś ulubione miejsce w Polsce? A może zafascynował Cię inny kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:56 Anonimowe forum.Haha chyba żartujesz.Masz tak myśleć że jest anonimowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba że pisze anonimowo i ma taką pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech powypowiadają się najmądrzejsi i najinteligentniejsi. ja jestem i wiesz gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja cos opowiem. Jestem teraz w pracy,bede pracowal do 6.00 i zaraz otworze sobie piwko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypij za nasze zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościówa po 40tce dziś Pora spróbować pospać usmiech.gif x nie spiesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy weekend. Porozmawiajmy dzisiaj o tańcu. Osobiście uważam, że taniec jest jak kilkuminutowy romans pomiędzy kobieta i mężczyzną.., oczywiście mowa tutaj o tańcu w parze, kiedy kobieta jest prowadzona przez mężczyznę . Fakt, że taniec jest zakodowany w psychice człowieka może nie być wystarczającym argumentem, by kogoś do niego zachęcić. A szkoda, bo taniec nie tylko pomaga w utrzymaniu kondycji ale poprawia również pracę mózgu i co najważniejsze daje ogromną radość i satysfakcję porównywalną do przeżywania dobrego seksu :) Postanowiłam poruszyć ten temat, bo często jest on przez mężczyzn traktowany po macoszemu, uważając że to nie jest męskie. Jednak osobiście nie znam żadnej kobiety, która nie lubi tańczyć z dobrym partnerem. Dlatego chciałbym dzisiaj zapytać jakie jest wasze podejście do tańca. Uważacie , że jest to zbędna umiejętność? a może wydaje się wam , że macie dwie lewe nogi i nie nadajecie się do tego? co myślicie o kursach tańcach towarzyskiego? Zapraszam do rozmowy . Zdanie kobiet również mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nie chodzi o mnie .Osobiście każdy taniec daje mi radość ale pytałam jak jest postrzegany taniec towarzyski ogólnie. To może być walc, tango albo samba czy rumba. Taniec w parze w pojęciu ogólnym, ludzie tańczą razem na różnych przyjęciach, weselach, klubach... albo nie tańczą, bo...? nie umieją, nie czują potrzeby żeby się tego nauczyć, nie lubią... właśnie tego chciałam się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×