Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościówa po 40tce

Bywaja tutaj inteligentni i mądrzy panowie?

Polecane posty

A ja zawsze myślałem, że taniec odzwierciedla nasz temperament. Pomijając modę na określony rodzaj muzyki człowiek reaguje głównie na rytm. A dlaczego niektórzy nie tańczą? Bo są pozbawieni słuchu, bo mają problem z koordynacją ruchu z dźwiękiem, bo im wolno nie mieć ochoty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mnie oceniać moją mądrość i inteligencję, ale pasje mam, owszem. Nawet 3. Niemniej moja mądrość oraz inteligencja, jakie by nie były, podpowiadają mi, żeby interesujących rozmów na temat tych pasji szukać na forach tematycznych. Co z tego, że opowiem o muzyce Tadeusza Wieleckiego, którą ostatnio namiętnie słucham, skoro pewnie nikt z tego forum nie słyszał nawet tego nazwiska? I to nie jest zarzut wobec szanownych forumowiczów, to jest forum uczuciowe a nie muzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Gdybym chciała porozmawiać na wszystkie interesujące mnie tematy na forum tematycznym musiałam ich odwiedzić co najmniej kilka... tylko po co, skoro mogę to zrobić w jednym miejscu. Dziś chcę porozmawiać o tańcu, jutro może o fotografii. Nasze pasje, hobby, marzenia , to również nasze uczucia :) Na forum - życie uczuciowe- są zakładane tak przeróżne tematy, że jeden więcej czy mniej chyba nikomu nie robi różnicy. Więc nie krępuj się podzielić tym co kochasz, co Cię interesuje z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w Polsce facet bachatę zatańczy to zacznę bić brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz pulchny, bo generalnie , to mnie nogi się rwą jak tylko usłyszę fajny rytm. Tylko mam taki problem, że trudno znaleźć partnera , który miałby tak samo albo przynajmniej chciałby się nauczyć. Dlatego tez poruszyłam ten temat. Wystarczy spojrzeć na tych tancerzy jakie maja wspaniałe, sylwetki...i już się włącza motywacja. Swego czasu chodziłam na taki kurs tańców latynoamerykańskich, jednak chłopak który był moim partnerem był bardzo niesystematyczny, opuszczał lekcje i ostatecznie niewiele z tego zostało... ale wciąż to we mnie żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale Wiadomości. W temacie muzyki i tańca z żoną mamy podobnie to nam troszkę łatwiej. Co zaś do sylwetki to taniec jest świetną gimnastyką ogólnorozwojową. A jeśli mowa o Latino to pokażcie mi mężczyznę, którego takie coś nie kręci https://www.youtube.com/watch?v=ulcXYjb4eBU . A gdyby jeszcze tek wdzianko z piórami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zacznij temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy muzyce można tańczyć albo jej słuchać, nie da się robić tych dwóch rzeczy jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się. Żeby dobrze zatańczyć trzeba się wsłuchać w rytm muzyki. Ale oczywiście można słuchać muzyki dla przyjemności :) Ja ostatnio powróciłam do starych kawałków i namiętnie słucham koncertów Talk Talk https://www.youtube.com/watch?v=dTOYdH6tdSQ&index=8&list=RDLIswSyeca5I zakładam słuchawki i odpływam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan od muzyki
Azzello, bardzo chętnie. Czy to Twoja pasja, czy po prostu lubisz czasami posłuchać radia/youtube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfffffffffffffffffffff
Kilku inteligentnych by się znalazło. Ale oni nie będą się frajerzyć w takim temacie, bo jakaś baba ma potrzebę pogadania - ty nic w zamian nie dajesz. Inni też mają potrzeby. Zaspokoisz potrzeby swoich rozmówców? W innym wypadku pogadasz z kilkoma odpałami i na tym się skończy. Coś za coś mądralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfffffffff
Kilku inteligentnych by się znalazło. Ale oni nie będą się frajerzyć w takim temacie, bo jakaś baba ma potrzebę pogadania - ty nic w zamian nie dajesz. Inni też mają potrzeby. Zaspokoisz potrzeby swoich rozmówców? W innym wypadku pogadasz z kilkoma odpałami i na tym się skończy. Coś za coś mądralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytać i kumać
Kilku inteligentnych by się znalazło. Ale oni nie będą się frajerzyć w takim temacie, bo jakaś baba ma potrzebę pogadania - ty nic w zamian nie dajesz. Inni też mają potrzeby. Zaspokoisz potrzeby swoich rozmówców? W innym wypadku pogadasz z kilkoma odpałami i na tym się skończy. Coś za coś mądralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś ochotę na rozmowę? :) Czy wszyscy wyszli w plener, bo pięknie dzisiaj , słonecznie. Ja niestety jestem przeziębiona więc zostałam w domu. Czytam, piszę, rozmyślam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudna jestes:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm wzajemne zaspokajanie potrzeb nawet w zwykłej rozmowie ,coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co jestem nudna. Jestem nudna, bo piszę normalnie i zapraszam do zwykłej kulturalnej rozmowy , tak? Nikogo się nie czepiam i nie pluje jadem. Nic co normalne nie wzbudza entuzjazmu, bo chcecie aby nienormalność stała się powszechnie przyjętą normą. W związkach też się nudzicie jak jest normalnie i szukacie ekstremalnych wrażeń fundując sobie zdrady i inne podłości. Bo życie w miłości i wierności, to dla was nuda. Bo teraz co innego jest na topie. Media promują zdrady, życie w zakłamaniu i stałą adrenalinę. Trzeba odbić komuś żonę/ męża, bo tak ciekawiej. Seks trzeba uprawiać zakładając lateksowe maski itp bo nagość już nie podnieca. Mężowie prowadzają żony do klubów swingersów żeby sobie popatrzeć jak ich żonę pieprzy inny facet. Można by tu mnożyć przykłady. To jest dzisiejsza normalność. Wystarczy posiedzieć tutaj dwa dni, przejrzeć tematy i widać jak łatwo świat dał się zmanipulować. Jak wyprane są mózgi większości z was. Żyjecie bez zasad, bez żadnych wartości. Smutne to wszystko... Wciąż jednak mam to szczęście , że znajduje ludzi, którzy myślą samodzielnie. Ja mam ten luz , że jestem normalna i nie muszę tutaj nikogo udawać :) Skoro jesteś tak nudny/a , że nie masz nic do powiedzenia w temacie, to nie wchodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś bardzo sympatyczna ,w ogóle nie ma co się przejmować jakimś chamskim komentarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×