Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaltoja

Dzisiaj sobie zwalilem i doprowadzilem sie do najsilniejszego orgazmu w zyciu.

Polecane posty

Gość michaltoja

bylem caly dzien sam w domu i mialem duzo czasu, wlaczylem sobie fajne filmiki i zaczalem sobie powoli robic raczka, coraz szybciej i szybciej gdy dochodzilem do orgazmu i bylo juz tuz tuz przed wytryskiem zwalnialem albo na chwile przestawalem i po chwili znowu raczka ruszalem i tuz przed przestawalem i tak przez jakies 2 i pol godziny, po tych 2 i pol godzinach moje jaja byly twarde jak kamienie i juz nie moglem wytrzymac dluzej,jechalem reka a kciukiem muskalem czubek penisa musialem juz dokonczyc i to byl odlot totalny, wytrysk byl mega obfity, tryskalo daleko i sie lalo i lalo, a ja az nie moglem sie powstrzymac od krzyku, nigdy nie bylem jeszcze tak glosny przy orgazmie ( dobrze ze bylem sam w domu ) nie moglem nad soba zapanowac, krecilo mi sie w glowie, orgazm trwal i trwal, najdluzszy i najsilniejszy orgazm jakiego doznalem, to bylo cos kapitalnego, po wszystkim chwile potrwalo zanim doszedlem do siebie a moj penis jeszcze dlugo pulsowal, spojrzalem ile wytrysnalem to w szoku bylem. Polecam dluga jak najdluzsza zabawe i przed orgazmem przestawac na chwile i tak jak najdluzej sie da a bedzie odlot, a do tego przez jakis czas sie nie zadawalac, ja przez tydzien sobie nie walilem i to tez cos napewno dalo, ale za to jak po tym tygodniu zwalilem to poszedlem na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje, świetny sen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaltoja
Tyle ze to nie sen, sprobuj tak jak opisalem a sie przekonasz, przez tydzien nie walic, a poziej jak najdluzej przytrzymywac i przestawac przed orgazmem jak najdluzej sie da, efekt nieziemski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów o tym wie, przestań nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet kobiety to wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaltoja
Ktos jednak nie wie, bo napisal ktos ze to sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy gdyby kobieta Ci zrobiła, czy też mialbyś taki odlot.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamimuminka
Tak czytalam to i czytalam i musze sie przyznac ze az mi sie wilgotno zrobilo miedzy nogami. musialo byc super, mmm, szkoda ze tego nie widzialam, uwielbiam patrzec jak chlopacy sobie wala, lubie tez przy tym sie masturbowac, a przy takim orgazmie jaki miales mi tez napewno bylo by nieziemsko wiec tym bardziej zaluje ze tego nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snipi
Tez tak nieraz robie jak jestem sam w domu i mam duzo czasu. Efekt koncowy kapitalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie profesjonalista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świstak trojański
Z tego wniosek, że do każdego wyprodukowanego penisa powinna zostać dołączona szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim. Człowiek nie musiałby dochodzić do wszystkiego sam, co niejednokrotnie trwa latami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tygodniu nie walenia, to moge miec wielokrotne orgazmy (takie z 30 sek przerwami) najwiecej udalo mi sie miec siedem razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×