Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość holien

kto nie kupował w sieci

Polecane posty

Gość holien

Gdzie kupujecie ciuchy, buty.. itd? Sklep w sieci czy normalny? Jestem ciekawa jak to wygląda bo ostatnio zauważyłam że jest jakis boom na sklepy internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaleźć kogoś kogoś kto nie robił zakupów w sieci jest coraz trudniej Sama szukam opon do wózka widłowego. Znalazłam Prestige Tyres, mnie się ich oferta podoba. Spisuję dane i niech mąż decyduje co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubrania w sklepach stacjonarnych bo musze mierzyc. Rzeczy do firmy czy prezenty to w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam : www.DYBCIA.PL Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kupowanie odzieży to tylko w internecie. Mogę tobie polecić stronę internetową http://www.cozacena.pl/ Tutaj znajdziesz najniższe ceny różnych produktów które ciebie interesują ponieważ jest to porównywarka cen. Nie musisz jeździć od sklepu do sklepu i stać w kolejkach. Kupujesz rzeczy przez internet nie wychodząc z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×