Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ostatni niedziel

czy lecieliście kiedyś samolotem, jak wspominacie podróż, czy fajnie jest lecieć

Polecane posty

27 marca 1977 - Hiszpania, Teneryfa - KLM i Pan Am - 583 OFIARY ŚMIERTELNE 12 sierpnia 1985 - Japonia - Japan Airlines - 520 OFIAR ŚMIERTELNYCH 12 listopada 1996 - Indie - Saudi Arabian Airlines - 349 OFIAR ŚMIERTELNYCH 3 marca 1974 - Francja - Turkish Airlines - 346 OFIAR ŚMIERTELNYCH 23 czerwca 1985 - Irlandia - Air India - 329 OFIAR ŚMIERTELNYCH 19 sierpnia 1980 - Arabia Saudyjska - Saudi Arabian Airlines - 301 OFIAR ŚMIERTELNYCH 25 maja 1979 - Stany Zjednoczone - American Airlines - 273 OFIARY ŚMIERTELNE 21 grudnia 1988 - Wielka Brytania, Lockerbie - Pan Am - 270 OFIARY ŚMIERTELNE 1 września 1983 - ZSRR - Korean Air - 269 OFIARY ŚMIERTELNE 2 września 1998 - Kanada - Swissair - 229 OFIAR ŚMIERTELNYCH Myślicie sobie teraz pewnie że to było dawno i wiele się poprawiło w kwestii bezpieczeństwa? No to proszę bardzo... 24 marca 2015 - Francja - Germanwings - 150 OFIAR ŚMIERTELNYCH 28 grudnia 2014 - Indonezja - AirAsia - 162 OFIARY ŚMIERTELNE 17 lipca 2014 - Ukraina - Malaysia Airlines - 298 OFIAR ŚMIERTELNYCH 8 marca 2014 - ? - Malaysia Airlines - 239 UPROWADZONYCH PRZEZ UFO 1 czerwca 2009 - Brazylia - Air France - 228 OFIAR ŚMIERTELNYCH 20 sierpnia 2008 - Hiszpania - Spanair - 154 OFIARY ŚMIERTELNE 17 lipca 2007 - Brazylia - TAM Linhas Aéreas - 199 OFIAR ŚMIERTELNYCH 14 sierpnia 2005 - Grecja - Helios Airways - 121 OFIAR ŚMIERTELNYCH 12 listopada 2001 - Stany Zjednoczone - American Airlines - 265 OFIAR ŚMIERTELNYCH 8 października 2001 - Włochy - SAS - 110 OFIAR ŚMIERTELNYCH 25 lipca 2000 - Francja - Air France - 113 OFIAR ŚMIERTELNYCH Myślicie sobie pewnie teraz, że w Polsce takie rzeczy się nie dzieją? No to proszę... 9 maja 1987 - Polska - Polskie Linie Lotnicze LOT - 183 OFIARY ŚMIERTELNE 14 marca 1980 - Polska - Polskie Linie Lotnicze LOT - 87 OFIAR ŚMIERTELNYCH Ja bym się chyba jednak bał wsiąść do samolotu. Jak widać bycie prawiczkiem ma też swoje plusy. Przynajmniej żadna kobieta nie oczekuje że polecisz z nią na wakacje do Tunezji i nie staniesz się kolejną ofiarą na powyższej liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie się leci zwłaszcza gdy ma się lęk wysokości.Lądowanie dostarcza dużo emocji.Telepie,telepie i nagle styk z podłożem i ta prędkość :-) Samolot jest bezpiecznym środkiem lokomocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A ile jest smiertelnych ofiar wypadkow samochodowych ? Powiedzmy tylko rocznie i tylko w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Niedziel, chyba jednak wolałbym pierdyknąć z 9000m niż skończyć na wózku :( Czego oczywiście nikomu a sobie w szczególności nie życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Policzylam. Lacznie 5778 ofiar. Czy ktos ma dostep do statyskyk aby to porownac z wypadkami samochodowymi w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam latać, niestety rzadko, nie ma kasy i czasu... bardziej boję się jeździć samochodem, przeraża mnie zwłaszcza ruch poza miastem i na autostradzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Samolot to najszybszy znany dzisiaj srodek transportu i bedzie uzywany coraz czesciej. Nie wydaje mi sie aby byl bardziej niebezpieczny niz inne. Pieszych na drogach tez moze zabic przejezdzajacy tamtedy z predkoscia ponad 100 km/godz nieodpowiedzialny glupek. Wielu jest takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystyki nie kłamią - jedna ofiara na 4 miliony lotów (leciałam wile razy, nie chce mi się liczyć ile startów i lądowań bez strachu przezyłam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor zmarł ze strachu przed samolotami. uprasza się nie pisać więcej w tym temacie. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skomentuję wasze posty tak: są ludzie którzy wygrali miliony w Toto Lotka, jaką macie pewność że wasz lot nie będzie tym wybranym? katastrofy zdarzają się nawet w czasie krótki lotów, lot Air Moorea 1121 od startu do lądowania miał trwać 7 minut, o dwóch minutach rozbił się w Pacyfiku i WSZYSCY zginęli przyjemnych lotów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A ja skomentuje tak - Jak komu pisane to mu cegla w drewnianym kosciele na leb spadnie. Jedni gina w wypadkach samolotowych , inni w samochodowych , jeszcze inni jak ida pieszo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się bać latać a bo się samolot rozbije, to już lepiej nie jeździć samochodami bo wypadek można mieć itp. Ja latałam kilka razy, lubie nie powiem, szczególnie start i lądowanie, bo wiadomo w międzyczasie nigdy nie ma co robić :) Jednak pierwszy lot zawsze jest stresujący, ja to chyba w ogóle miałam pecha, bo pierwszy lot, start ok lecimy sobie jakieś 30 min i się okazało że jakaś awaria w samolocie i lądujemy awaryjnie, wszystko normalnie żadnych turbulencji czy coś no ale paniki narobili, bo jakiś tam czujnik nie działał, no ale samolot zmieniliśmy i polecieliśmy dalej, podróż z przygodami ale jednak niezapomniana :) Mimo to wole jednak 2,5 godzinny lot jak 40 godzinną podróż busem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×