Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
arek82

Granice ustępstw w małżeństwie

Polecane posty

15 minut temu, Anielika napisał:

No...biedny misio, potrzebowal zaraz kochanke na otarcie lez? 🙂 

Nie. Nie jest biedny. Sam ją wybrał za żonę. A piszę o tym, bo próbował tak samo się zbliżyć do niej jak autor do swojej żony. Niestety bez skutku. Wolała spędzać całe dnie u matki. A na koniec wyprowadziła się tam z dziećmi i wniosła o separację. On zaś o rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Niewierna napisał:

Nie. Nie jest biedny. Sam ją wybrał za żonę. A piszę o tym, bo próbował tak samo się zbliżyć do niej jak autor do swojej żony. Niestety bez skutku. Wolała spędzać całe dnie u matki. A na koniec wyprowadziła się tam z dziećmi i wniosła o separację. On zaś o rozwód.

Znasz tylko jego wersje. A w sumie jak spedzala cale dnie u matki, to mieliscie czas dla siebie 😉 Co oczywiscie bylo mu na reke...powiedzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Anielika napisał:

Znasz tylko jego wersje. A w sumie jak spedzala cale dnie u matki, to mieliscie czas dla siebie 😉 Co oczywiscie bylo mu na reke...powiedzmy

Gdyby jego wersja nie trzymała się kupy to nie mógłby wychodzić wieczorami i w nocy. Bo później już tam się wyprowadziła. Tak czy inaczej ja nie byłam powodem ich rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niewierna napisał:

Gdyby jego wersja nie trzymała się kupy to nie mógłby wychodzić wieczorami i w nocy. Bo później już tam się wyprowadziła. Tak czy inaczej ja nie byłam powodem ich rozstania.

Nie ma co sie wybielac. Jakby nie ty, to by probowal ratowac rodzine, a tak...po co? Mial pod reka nastepczynie. Takie skakanie z kwiatka na kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×