Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna zachowuje się dla mnie aseksualnie, ale tak na prawdę..?

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry wszystkim, chciałem się podzielić z Wami tym, że jestem w związku już prawie rok. Moja dziewczyna jest urocza, więc w łóżku trudno mi jest nie zbliżać do niej rąk. Niestety ona często zbywa moja zaloty itp. ciężko mi się z nią rozmawia na temat seksu (prawie wcale), jesteśmy prawie rok razem a być może 3-4 razy doszło do tego, że jej ręka wylądowała w moich bokserkach. Ok to bym zrozumiał, bo kiedyś rozmawiając powiedziała, że jest przez pierwszy razem, tylko dlaczego przy znajomych jest na ten temat taka wygadana... Przykład jak śmiała się z koleżankach na temat rozmiarów, sami wiecie czego, nawet głupie żarciki moich kumpli, pamiętam jak robiłem remont w mieszkaniu, biegam z wiertarką, a znajomy do mojej dziewczyny: (Znajomy) Po co tyle tych dziur wierci? (Dziewczyna) Aa nie wiem, jak chce niech wierci, byle dużym wiertłem (Z) A co sprawdzałaś czy dobrze rozwiercone? (D) Moje dziurki są dobrze rozwiercone, hihihi (Z) Hehehe, hihi (D) Hihihi Czy po prostu jestem przewrażliwiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest po prostu zenskim odpowiednikiem erotomana-gawedziarza :) lubi gadac, a nie robic (bo sie pewnie wstydzi, itp.) wiec gadaniem pokrywa ten wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa teoria ;) Być może i prawda, bo nie ukrywam, ale czasem mnie tym denerwowała. Rozumiem, że rok czasu w związku to może być niewiele na seks (sam byłem prawie 1,5 roku związku i nic..) ale to robi się denerwujące kiedy swoim gadaniem bzyknęła połowę osób w klubie, na różne sposoby, a w rzeczywistości kiedy się odezwę cokolwiek o sprawach seksu to w tym momencie panuje taka cisza, że słyszę jak świerszcze za oknem cykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to juz wiesz, jak sie czuje ok. 90 % kobiet :D przechwalki, przechwalki, a jak przychodzi co do czego, to 12 cm slimak i nerwowe ugniatanie cycka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, 12 cm ślimak, you made my day! Rzeczywiście dochodzę do wniosku, że z niej taki właśnie gawędziarz :) Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×