Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pozytywne testy ciazowe czy to może być torbiel?

Polecane posty

Gość gość

Witam rok staram się o bobasa. CChodzilam do gina byłam 3 miesiące stymulowana lekami i nic to nie dało więc odpuscilam sobie wizyty u niego na dwa miesiące dzisiaj mam 31dc i dwa testy pozytywne [img]http://static.pokazywarka.pl/i/6055467/738716/20150914-085534.jpg[/img] Ciężko mi w to uwierzyć dlatego uroilam sobie torbiel bo słyszała że one dają właśnie wynik pozytywny testu. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro starasz się o dziecko to czemu zakładasz że to torbiel? Idź na betę jutro i w czwartek i się okaże. Po co się nakrecac w jedną albo drugą stronę? Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie torbiel- to ciąża :-) gratuluje! Jak długie masz cykle? Ja taki właśnie wynik mialam na 3 dni przed miesiaczka a teraz 17 tc :-) idź na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bete mogę iść dopiero w środę u mnie punkty pobrań otwarte są od 7-9 dzisiaj już nie pójdę a jutro pracuje. Zostaje mi jeszcze przez te dwa dni robić testy a potem beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rób testy. Z pewnością będzie ciemniejsza kreseczka. Daj znać ci i jak. Sama starałam się prawie 1,5 roku i wiem co czujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jutro i pojutrze na pewno zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wieczorem i dziś robiłam pepino. Wczoraj cień słabszy dzisiaj cień mocniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dziś pewnie z rana test to i stężenie mocniejsze, to na bank ciąża, dobrze by było luteinę sobie przyjmować jak były jakieś problemy :) Ogólnie rzecz ujmując, to na pewno ciąża, a nie jakaś tam torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje że to ciąża. Miałam raz torbiel i okres się spóźnial ale testy wychodziły negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×