Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie zamówić ulotki do firmy?

Polecane posty

Gość gosc2423

ulotki są spoko wedlug mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Prowadzę firmę raczej lokalną i często zamawiam ulotki w A3extra z Poznania. Jeżeli szukasz drukarni która szybko realizuje zamówienia to polecam Ci ją bo ja na ogół zlecam wydruki "na wczoraj" i jak do tej pory się na nich nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssamok

Ja zamawiałem ulotki, banery i plakaty reklamowe w drukarni Weba https://webadruk.pl/ . Cenowo byli bardzo konkurencyjni a oferta bogata. Do tego mnóstwo pozytywnych opinii i już wiedziałem na kogo się zdecydować. Moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda343

Ja współpracuję z Enveloper i jeśli potrzebuje coś wydrukować zgłaszam się do nich - ulotki, wizytówki, papier firmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimek

Sprawdźcie sobie też lubelską www.oferpress.pl Bardzo w porządku drukarnia. Nie szarżują z cenami, zawsze mam zamówienie wykonane na czas i to wykonane porządnie, jakość u nich zawsze pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Ja zawsze wchodze na strone ANEE.pl bo tam daja info z pierwszej reki, gdzie cos zdobyc w nizszej cenie

anee.pl/oferta-drukarni-drukowanie-plakatow-ulotek-i-nie-tylko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert

Ja najchętniej korzystam z a3extra.pl gdzie mam naprawdę kompleksową ofertę, szybką realizację i zawsze wysoką jakość. Nie ma również problemu w zakresie atrakcyjnych cen - są bezkonkurencyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia i rozglądacie się za sprawdzona firma, która zajmuje się drukowaniem ulotek i innych materiałów reklamowych to polecam wam skontaktować się z www.anex.pl Sam z nimi współpracuję i wiem że można na nich w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna darianna

zdecydowanie a3extra.pl - mają mega ofertę i świetne ceny- korzystam z ich pomocy od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor65

Sprawdź enveloper - drukarnia online. Polecam zadzwonić, fajnie potrafią doradzić i pomóc w wyborze wielkości itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert

Ja zamawiam regularnie w a3extra.pl gdzie realizują zarówno ulotki, jak i szereg innych możliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor451

Drukarniaszczecin.pl będziesz na pewno zadowolony z obsługi i jakości ulotek. Pracują na nowych i porządnych maszynach, dlatego druk jest bardzo ładny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

bardzo dobrze realizuje róznego rodzaju ulotki i plakaty a3extra - naprawdę wysoki poziom w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam Ci przede wszystkim drukarnię www.rgbdruk.pl/, bo mają naprawdę dobrą ofertę i korzystne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na targach poligrafii i reklamy pod Warszawą można znaleźć drukarnie i popatrzeć jak ich maszyny pracują. Z kumplem się tam wybieramy 12 lutego zobaczyć, która drukarnia będzie najlepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×