Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakich używacie perfum i podkładu do twarzy?

Polecane posty

Gość gość
Prada L'EAU AMBREE a podkład L'OREAL Infallible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tylko kilku wybranych starych wyświechtanych zapachów Avon i Oriflame mimo że wszyscy patrzą na mnie z politowaniem bo to w dzisiejszych czasach uchodzi za takie wstydliwe badziewiarstwo, ale wybaczcie ilekroć wchodzę do perfumerii z zamiarem kupienia czegoś z wyższej półki to przysięgam czego nie psikne dla testu to wszystko mi śmierdzi i dusi a trzyma sie cholerstwo mi jeszcze długo potem i mnie denerwuje utwierdzając w przekonaniu że długo znów nie zajrze do żadnej perfumerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podklad Loreal True Match-dla mnie jest rewelacyjny, a pod podklad baza silikonowa i na caly dzien mam spokój, nic sie nie swieci, a zaczerwienia są pokryte. Perfumy roznie teraz Kenzo Flower, na zmianę z Hugo Bossem czerwonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam puder almost powder makeup clinique, zastępuje podkład i jest genialny.njedyna wada to to, że matuje raczej na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matowy nawilżający podkład na wiele godzin to Clarins everlasting foundation, ale to dość drogi biznes, podkład starcza na około miesiac codziennego stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marc Jacobs Daisy, Dior Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka123
podkład: krem bb garniera perfumy: jimmy choo, dkny zielone jabłuszko, versace bright crystal krem: absolutne odkrycie, które podpowiedziała mi kosmetyczka: kremy firmy bandi. niesamowite! polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy Jimmy Choo, Armani, D&G Podklad YSL, Chanel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
YSL fond du teint No1 YSL In love again

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład mary kay Perfumy lacosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy gość dziś 13 38
teraz testuje Clinique redness solution, ale zadna rewelacja. mam cere naczynkowa, nic nie poprawilo, a jestem prawie na wykonczeniu opakowania :O naczynka jakie byly takie sa, za to doszly syfki na czole, ktorych wczesniej nie mialam :/ mialam tez wczesniej krem pod oczy estee lauder advanced night repair i tez du/py nie urywal. ani jednej zmarszczki nie wygladzil, nawet polowicznie (bo nie mam 50 lat zeby byly az tak glebokie by sobie z nimi tak drogi krem mial nie poradzic ;) ) wiec dalej jestem na etapie poszukiwania ;) jak mi sie skoczny ten clinique to chyba siegne po cos z la prairie choc wcale nie jestem przekonana czy to ma to w ogole sens :O ale wszystkie z nizszych polek wyprobowalam, wiec co mi szkodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokoszka123 tez uzywam bb garniera i dkny zielone jabluszko;) versace bright crystal nie dawno skonczylam wiec widze ze lubimy te same klimaty;) mialam tez fajny davidoff cool water ;) jimmy choo natomiast nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calvin klein euphoria, estee lauder matujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podklad estee lauder double wear, wybrobowalam mase podkładów i ten jesr bezkonkurencyjny a perfumy obecnie Tommy hilfiger dreaming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to wszystko zależy czego oczekujesz od perfum. Najlepiej przyjrzyj się propozycjom na https://www.perfumeria.pl/Ona/Perfumy i po nutach zapachowych wybierz coś, co będzie CI pasowało ;) Wybór jest ogromny, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od budżetu, jakim dysponujesz. Ja nie mam zbyt wielkiego, więc kupuję podkład Rimmela Dream matte mousse, a z perfum zamawiam sobie różne zapachy w necie, na tej stronie: edp24.pl/k166,perfumy-damskie-paris-avenue.html. Uważam, że zamienniki z Paris Avenue są naprawdę bardzo dobre, trwałe i podobne do pierwowzorów, więc niczego nie tracę, tylko zyskuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili uzywam azjatyckiego kremu bb Skin 79, mam tez drogeryjne rimmel wake me up, jakis z loreal ale ten bb najbardziej lubie. Co do perfum to wieczorowe Alien a na dzien CK summer, Davidoff, Jeniffer Lopez, DKNY delicious, w zaleznosci od nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za banda żałosnych spamerskich ŚCIER??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja odkryłam świetne kremy z polskiej firmy pullana rewelacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,no,no jakie ą,ę tu kafeteriuszki i jakie zamożne ,prawie wszystkie używają Diora,Armaniego,D&G,Estee Lauder,CK,a na innych topikach"jak ugotować obiad za 5zł",albo"czy dostane 500zł na dziecko":-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mowa o perfumach to mam kilka swoich ulubionych: biały Hugo Boss, Deep Red również Hugo Bossa oraz Mexx Summer Edition w trakcie wakacji stosuje Green Tea - kupuje zawsze w Rossmannie :) Odnośnie podkładu to MAC podkład sceniczny a na co dzień zazwyczaj stosuje Rimmel Stay Matte lub zamiennie Rimmel Lasting Finnish :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem bb z bielendy ,perfumy to C-THRU lub Playboye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
revlon,ale mam wrażenie ,ze ostatnio b się zepsuł używam E.Arden 5th avenue albo Burberry Brit kiedyś na wieczór uzywałam T,Mugler Angel -ale cena powala ,,poza tym warto coś zmieniać,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Bardzo trudno jest komuś polecić perfum, bo każdy ma inny gust, ja np. uwielbiam Sun - Jil Sander, Si Armaniego, Euphorie Kleina, a np. za nic nie poleciłabym Ci Channel No 5, czy Coco Madmoiselle, bo jak dla mnie mają one jakąś nutę, która mi nie pasuje (dla mnie te perfumy śmierdzą, a moja siostra się nimi zachwyca). Podobnie jest z podkładami, pierwsze, to jaki rodzaj cery mamy, ile lat sobie liczymy itd. , ale jeśli o mnie chodzi to używałam podkładu Vichy, a teraz latem, to kremu BB Garniera, lub Ziaji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o podkład to od 3 lat używam Lirene City Matt. Niedrogi, a skuteczny. Wcześniej używałam z wyższej półki i nie dawały rady. Po dwóch godzinach skóra się błyszczała. Z perfumów to kiedyś ulubiony czarny C-thru, którego już nigdzie nie mogę dostać. Od miesiaca używam Mexx energizing całkiem fajny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład maybelline satin liquid, perfumy "Today" z Avonu i "I love love" z Moschino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkładu z Pharmacerisa nawilżającego a perfumy Naomi Campbell Cat deluxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od miesiąca tyko kosmetyki EKO! Jestem zakochana w Jane Iredale. Moją suchą skórę uratowały płynne minerały z kwasem hialuronowym. Jestem zachwycona! Mam ładną buźkę, bez niedoskonałości, więc nie potrzebuję mocnego krycia. Kupiłam sobie również świetny błyszczyk lip fixation carving. Piękny kolor nude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×