Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakich używacie perfum i podkładu do twarzy?

Polecane posty

Gość gość
Nie uzywam ani perfum, ani podkładów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie używasz? :) Nie masz niedoskonałości? Nie masz czasu na robienie makijażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mademoiselle na zmianę z Miss Dior i LVEB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie rozglądam się za nowym zapachem. Nie muszą być żadne popularne marki, zapach może być w olejku. Ważne, żeby był trwały i najlepiej słodki, orientalny. Używałam dotychczas belle d opium ysl, SI armaniego. Coś polecicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:15 czemu nie używam? Chyba wyroslam z tego. Nie widzę sensu w nakładaniu czegoś na twarz ani perfumowaniu sie. I tak wszyscy umrzemy wiec jaki to ma sens? Wole poczytać cos mądrego niż siedzieć przed lustrem. A tylko ludzie środowisko zatruwaja tymi opakowaniami po kosmetykach. Nie wiem po co tyle tego używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam preparat z serum do rąk i paznokci francuskiej firmy Christian Laurent niedawno – ładnie działa a miałam dość mocno zniszczony naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie są żadne francuskie kosmetyki!!!! :O to tylko żałosna próba ratowania się firmy eveline :o (w sumie mnie to nie dziwi, tego ich szajsu nikt nie kupuje, więc w desperacji myślą, że jak wymyślą fikuśną nazwę i wypuszczą na fora takich spamerów jak ty, to się cud zdarzy :D) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy zamawiam na zapachowiec.pl, a moimi ulubionymi są Lancome - La Vie est Belle :), a co do podkładu to wydaję mi się, że co jakiś czas warto zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam i nie mjoge sie odzywczaic perfumy z zapachowiec.pl perfumy sa cudowne, dlugo sie utrzymuja i cenowo sa fantastyczne polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×