Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

witam dziewczyny i jak tam sie czujecie u mnie mija mi zapalenie pecherza na szczescie mam nadzieje ze juz nie wroci bo za chwile i swieta tak ten czas leci a wy jak sie czujecie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 95 justynkaa1986 pisklaki dzieki dziewczyny za wsparcie :* Alex doskonale Cie rozumien bo tez sama nie wiem jak moj organizm zareaguje jak gdzieś dalej pójde czy nie padne. Raz myślałam że umre z pragnienia - serio. Raz prawie zwymiotowałam w mieście.. A co do studiów to też zaocznie studiuje i strach był na poczatku łazić bo bałam sie że zwymiotuje na wykładach ;p Gracjana!! Ja już po - Dzidzia leniwiec spioch i uparciuch. Obudzic lakarz nie mógł. Ma wszystko co powinna mieć i jestem spokojniejsza i szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Witajcie dziewczyny! Gusia1910 ja kochana jeszcze przed. Idę na 14. Zobaczymy co tam u mnie. :) dobrze ze u ciebie ok. He he to będziesz mieć spokojne i uparte dziecko :) Justek007 kochana ja na migreny zażywam paracetamol. Mam zalecane nawet do 3 tabletek na dobę. Ja dziewczyny jak wspomniałam powyzej powoli przygotowuje sie do wizyty u lekarza. Muszę zrobic koło siebie i wogóle. :) nie moge sie doczekać. Tylko nie wiem kto bardziej, ja czy mąż. On to by z pracy sie zwolnił najchętniej bo uparł sie że dziś ja poznam plec i mu nie powiem i żadne tłumaczenia ze za wcześnie nie pomogą. He he he Co tam u was kochane? Jak sie czujecie? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) no i po mikolajkowym weekendzie... Szymon przeszczesliwy, bo miał mnóstwo atrakcji. My wczoraj podpisaliśmy umowę przedwstępna sprzedaży mieszkania, dziś mamy załatwić sprawę z naszym nowym... uzgodniliśmy, że do końca stycznia mamy się wyprowadzić. .. to mało czasu... kurde... plus tego jest taki, że ominą mnie porządki świąteczne, bo i tak zaraz wszystko trzeba będzie pakować. .. :) Ja idę na usg juz we środę. Idziemy razem z mężem :) oczywiście nie mogę się doczekać. Świetne samopoczucie dalej się trzyma, chociaż wczoraj miałam kilka nerwowych wybuchów... mężowi się trochę oberwało. .. no ale co zrobić. .. dużego wpływu na to nie miałam ;p Namieszali z tymi sześciolatkami... będziemy musieli zdecydować co robić. .. mam mieszane uczucia co zrobić z Szymonem... On się nadaje, ale mało rodzicow dzieci z Jego grupy chce posyłac do szkoły. .. Pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gracjanka trzymam kciuki za wizyte daj znac jak po wizycie czekamy sylwia to fajnie zmiana mieszkanka zmiany na lepsze przed nowym członekiem rodzinki u nas nie ma problemu bo w innyh krajach obowiazek szkoły jest własnie od 6 lat takze moja córka bedzie szła do szkoły ale wiadomo kazdy ma wybor jesli dziecko nie chce to rodzice oga zdecydowac dla dobra dziecka a co u reszty dziewczyn jaga pisac nikitka bezzka dorrcia rozefi gusia kawusia alex piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Cześć dziewczyny :) mi tez kafe nie działało w weekend. Justek, też czasami mam straszne bóle głowy migrenowe, nic nie pomaga, czy siedze czy leżę, a leków boję się brać, staram się to przetrzymać, zapytam lekarza jak bedę na anstępnej wizycie czy mogę coś wziąć przeciwbólowego. W sobotę byłam na zapaleniu choinki a później na placku po zbójnicku, mniaam ale tak się najadłam, że wyglądałam jakbym była conajmniej w 7 miesiącu ;P Jak wracaliśmy z mężem do domu tak mi się zachciało coli, że myślała, że nie dojadę do domu z pragnienia! ja? która nigdy coli nie pija, zdrowo sięo odżywia.. mdłości są mniejsze i trochę większy apetyty na jedzenie. Tylko nie wiem czemu akurat na niezdrowe rzeczy :( chciałabym jeść zdrowo, warzywka, owoce a od tego mnie odrzuca, tylko słodkie, ziemniaki, drożdżówki.. ech. Mam nadzieję, że niedługo mi to przejdzie. Wczoraj robiłam pierniczki świąteczne ale takie pyszne wyszły, że chyba do świąt nie doczekają! ;) w cały domu pachnie piernikami, choinka ubrana, a co ;) cieszę się, że święta spędzimy z nowym członkiem rodziny w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracajana090515
Cześć dziewczyny! Ja juz po wizycie! :) na szczescie wszystkio jest wporządku. Dzidzia rośnie i ma juz 7 cm. Niestety płci sie nie dowiedziałam bo pani powiedziała ze za wcześnie ale na następnej wizycie mam nadzieje ze sie uda juz zobaczyć płeć. Kolejna wizyta juz 28.12 :) dzidzius ma 2 rączki, 2 nóżki i z kregoslupkiem wszystko wporzadeczku, został dziś cały wymierzony. Dziękuj***ardzo za wszystkie miłe słowa i kciuki!!! :) Juz za 7 tygodni czeka mnie usg polowkowe połączone z 3d :) Ahha i najważniejsze -1,5 kg na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Dziewczyny to powyżej to ja tylko wdala mi sie jakaś literowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana :* super. U mnie dzidziol ma 62mm :) pomachał mamie i nawet mam zdj dłoni piękne wszystkie paluszki widać :) ale to co chciałam usłyszeć najbardziej to przeziornosc i kość nosowa ok :) hmm przypomnij w którym tyg jesteś? U mnie lekarz powiedział "jesli miałbym się założyć to będzie (tu płeć dziecka)" ;) mówił że juz coś tam widać... nie zdradzam na razie nikomu :P Ja wybieram sie na 4D chciałam przed świetami jeszcze ale będzie mnie to kosztować 260zł wiec musze się dowiedzieć czy da sie to połączyć po prostu z połówkowym usg. Humor milion trylion razy lepszy niż ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia29czerwiec - Szymon ma na imie mój wybranek.. a tak mi się podoba to imie że chciałabym dac synowi tak na imie ale Szymon senior się na to nie zgadza :( co do przeprowadzek - to zaliczylam przez 4 lata 8 razy. Bo w roku akademickim gdzie inedziej i w wakacje gdzie indziej. W te wakacje przeprowadziliśmy się na swoje :) ale że dzidzia i że praca Szymona prawie 100 km od nas to szukamy większego i chcemy najdalej we wrzesniu sie przenieść (i znów pakowanie). Chce tu u siebie urodzić i mieć blizej siostre i mame bo strach przy pierwszym dziecku mi tak sama od razu na głęboką wode a one mieszkają jakies 10 km ode mnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Gusia1910 ja kochana jestem w 13 tyg 2 dniu. Następna wizytę mam 28.12 więc mam nadzieje ze jeszcze w tym roku poznam juz płeć! :) Ja 4d bede mieć robione z polowkowym w 20 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracjanka ale super ciesze sie ze z dzidziusiem wszystko w porzadku ja mam wizyte pojutrze nie moge sie juz doczekac bede miec wyniki o choroby genetyczne czy jest ok moje malenstwo miało 57mm w 11 tygodniu to 3 tygodnie minie ciekawe ile juz ma teraz trzymam kiucki za reszte dziewczyn i wizyt w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Wasze Maleństwa tak szybko rosną, że mam wrażenie, że jestem daleko z tyłu. U nich każdy tydzień to wielki skok, a mój jest chyba jednym z najmłodszych. Byłam dzis w pracy i okazało się, że niepotrzebnie się martwiłam. Umowę będę miała przedłużoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia super, wiedzialam ze dobrze sie ulozy :) wiesz, ja mam tak samo, jak czytam pozostale dziewczyny ze ich dzieciatka sa juz tak duze to tez wydaje mi sie ze moj maluch to takie ziarenko ;) tez chce zobaczyc ile urosl, wizyta za 1,5 tyg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Mój średni synuś chciałby dostać od Mikołaja Dino zoomer, sprawdziłam cenę na allegro , prawie 500 zl. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, faktycznie forum coś szwankowalo w weekend... Super, że dzieciaczki tak pięknie rosną :) ciekawe ile mój Babelek juz ma :) Ja mojego skarbka widzialam 3tyg temu.. Ciekawe kiedy go znowu zobaczę... Wizyta u lekarza za tydzień... Moze zechce podglądnac maleństwo.. Kawusia fajnie, że przedłuża Ci umowę. A synus faktycznie zazyczyl sobie niezły prezent... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Hej kochane! Wpadłam wam życzyć miłej nocy! :) Spijcie dobrze, niech wam sie wasze dzieciątka przyjsnia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Czesc dziewczyny:) Znow cos serwis szwankuje bo nie dodalo mojego wpisu( albo doda jutro). Wiec pisze jeszcze raz:) Jestesmy po powtorce usg genetycznego. Pomiary wszystkie ok dzidziuś 6.6cm:) Ale najwazniejsze co powiedział lekarz " piękny chlopczyk". Jestem super szczesliwa ze zdrowe choć musze wam powiedzieć ze po cichu z mezem liczylismy na dziewczynke:) No coz chinski kalendarz plci sie nie sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZĘ POSTY, CIEKAWE, ILE TO POTRWA -_- @justek - mnie też łeb boli czasami, po prostu zagryzam zęby i trochę piję pepsi light, jak pan i władca nie widzi. ;p mi pepsi/cola czasem pomaga na bóle głowy. @Gusia - a ja studiuję dziennie, mój luby zaocznie; tylko teraz mam indyw. tok i jestem zaskoczona, że tyle robię sama, a zabiera mi to mniej czasu niż łażenie na uczelnię i marnowanie czasu na zajęcia. ;D pojutrze chciałam się przejsć na konsultacje i spytac, czy mogę jeszcze przed świętami ćwiczenia zaliczyć,ale mam wizytę, to chyba sobie podaruję stresy od rana. może grzecznego maila wysmaruję. ;D Aha, i gratulacje, że z dzidzią w porządku ;* @Gracjana - super, gratulacje ;* @kawusia, widzisz? super, że jest praca^^ @mam nadzieję - gratulacje ;* widzę, że u Was pozytywnie ;) ja dzisiaj jestem strasznie przemęczona, już się martwię wizytą i w ogóle.. jestem w połowie 11. tyg., mdlości mniejsze, ale jaka radość - na wadze przy kolejnym ważeniu nie przybyło, a ubyło pół kilo, może dlatego, że nie mam apetytu. za to brzuch rośnie, ale ile ta kruszyna może ważyć.. ;D dobranoc ;* widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze przyszla mama gratuluję synka :) Mi ostatnio gdzieś tam się ten synuś marzy :D Dziewczyny od wczoraj czuję już wyraźniejsze ruchy Maluszka! :) Juz zapomniałam jak to jest ;) Niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Polinna .................. 26 /1 /1 /01.06.2016/ K 1...........................30/5/1/01.06. 2016/ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/ justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/ nusia88. ...................27/4/1/11.06.2016/ Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/ MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka ZeberkaSz ...............26 / 1 /1 / 15.06.2016/ Gusia1910................23/-/2/16.06.2016/ sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/ mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek agora.........................25/3/1/20.06.2016/ pisklaki.....................27/2/1/20.06.2016/ justek007.................28/36/1/21.06.2016/ Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ Zetkaaa ...................19/4/1/26.06.2016/ Unicorn.....................27/2/1/26.06.2016/ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Nie wiecie co się stało z Nusia? Pisała jeszcze niedawno, a później nagle zniknęła. Zła jestem na siebie, wczorajszy stres daje sie we znaki i brzuch mi się napina. Do tego doszedl całonocny duchy kaszel. Chyba zarazilam sie od mojego synka. Wzięłam magnez, zapowiedzialam lenistwo przez cały dzień. Mam taki głupi charakter, że od rana do wieczora nie usiądę tylko wiecznie cos robię. Aż do momentu, ze zaczyna sie dziać cos złego. Nie umiem odpoczywać.A póżniej przedwczesne skurcze i rozwarcie, albo krwiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Zazdroszczę tym z Was, które już wiedzą jaka płeć :) U mnie ostatnio było za wcześnie, teraz idę w czwartek ale pewnie będzie bez USG, więc raczej się nie dowiem przed świętami. Dziękuję za wszystkie porady dotyczące bólu głowy. Ja też próbowałam coli ale nic to nie dało, a tabletki nie wzięłam. Dziś mnie też lekko pobolewa ale do wytrzymania. W sobotę był armagedon, myślałam, że życie skończę. Pozdrawiam i życzę odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
No u mnie w domu jestem otoczona testosteronem wiec myślałam ze może trafi się jakieś wsparcie:)Zastanawiam sie tylko czy w 13 tyg można z cala pewnością stwierdzić będzie chłopczyk? Lekarz powiedział ze na 100% ale obawiam się nastawić na chłopczyka a później zdziwienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Przyszła mamo najwidoczniej to co pokazał lekarzowi bylo tak dorodne, ze ten nie miał wątpliwości. A miałaś zwykle usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję prawie przyszła mamo :) A dla której z Was jest to pierwsza ciąża tak jak dla mnie? Ja wszystko chyba przeżywam tak bardzo i się tak wsłuchuję w organizm, żeby nic nie przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Tak zwykłe. Przezierność karkową miałam robioną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisklaki
@justek007, to moja pierwsza ciąża, wszystko takie nowe, nietypowe, czasem dziwne :) Dobrze, że są takie miejsca jak to forum, gdzie można się wymienić doświadczeniem, objawami czy jest to normalne, naturalne. Często dzwonię do koleżanki, która urodziła 1,5 roku temu, by dowiedzieć się czy też tak miała jak ja :) Dziewczyny, które znają już płeć - pozazdrościć, też chciałabym już wiedzieć kto u mnie siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Zaglądam tu od czasu do czasu i ciesza mnie bardzo same dobre wieści :-) w czwartek zaczynam 15tc :-o jak to zleciało.... U mnie wszystko dobrze. Od 2 dni mdlosci mniejsze. Ale juz tak miałam wiec sie nie nastawiam. Dzis duuuuzo energii mam w sobie ale brzuch boli wiec i tak dużo leze. A jak to jest u Was? Tez podczas chodzenia/siedzenia a czasem i leżenia boli brzuch? Sama nie wiem vo o tym myśleć. Sciskam bardzo mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×