Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość nikita1244
Boże....ja tak się boje takiego widoku o jakim pisze prawie potrojna mama :-( nie jestem w stanie wyobrazić sobie co czujesz :'( Dziewczyny czy któraś z Was ma niedowagę? Ja mam. Mala ale mam i sie boje troche o maluszka. Wszystko mi bardzo smakuje ale jak tylko cis zjem najmniejsza choćby porcje to stoi na żołądku i mi niedobrze później wymioty. Jaga osoby szczuple szybciej czuja ruchy. Tez mi sie kilka razy zdawalo ze czułam ruchy ale może to jelita...sama nie wiem. Nie nakręcam sie :-) jeszcze nas nie raz skopia maludy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory mialam trzy razy robione usg... Pierwsze w 5tyg drugie ok 8 ale to takie ze lekarz tylko podglądnal maluszka i ostatnie genetyczne w 12. Teraz pewnie następne dopiero polowkowe ok20tyg...chyba,ze wczesniej lekarz zechce na chwile podglądnac Maluszka.. Nikita ja mam niedowage... Na szczęście już przytylam ponad 2 kg od początku ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze wymioty tez was mecza u mnie tylko rano jak wstane zołcia wymiotuje ale pozniej jest ok cieszcie sie ze nie macie wiekszej wagi ja musze uwazac nie jestem szczupła i boje sie ze waga mi pojdzie moment do gory ostatnio mam smaki musze uwazac a to do[iero 4 miesiac sie zaczyna nawet połowy nie ma ech trzymajcie sie i piszcie jak po wizytach ja mam 9 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia8505
Ja też szczupła nie jestem,ale nie mam żadnych zachcianek,mam nadzieje że nie przytyje więcej niż 7 kg ,poniewaz swoją wage mam dość sporą :P nie wymiotowałam,moje objawy to ból sutków i brzucha,a badanie usg miałam robione 4 razy (Ze względu również na torbiel trójdzielną w jajniku )za tydzień w środe mam prenatalne będzie to 12 tydz nie mogę się doczekac :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga też bardzo odbiega w górę od wymarzonej :-P A od kiedy jestem w ciąży to doszło jeszcze 3 kg :-P USG miałam 2 razy a jutro kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w połwoie 11 tyg., czasem są dni że jest lepiej iw ydaje mi się, że mdłości będą przechodzić ale później znów jest gorzej. Jedyna róznica to to, że nawet w tych msłościach bardzo mnie ciągnie do słodkiego, a wiadomo że dla zdrowia swojego i maluszka chciałabym unikać cukru. Od początku przytyłam 1kg ale to chyba miesci sie w brzuchu i w piersiach ;) powoli biustonosze za male sie robią. Ja miałam usg 3x ale to dlatego, że miałam plamienia. Też nie moge się doczekać kolejnej wizyty, żeby sprawdzić czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Megulkaa w spamie kochana tez nie mam linka. Przeszukalam cała pocztę. :( Jaga2016 ja mam kochana migreny ale nie łykam magnezu, bo mam magnez zawart w witaminach. Pisklaki ja jestem w 12tyg 3 dniu i miałam 2 usg a w pońiedzialek bedzie 3. Nie moge sie doczekać..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różefi
Dzień dobry :) dzisiejszy dzień mogę zaliczyć do tych udanych,0 mdłości,dobre samopoczucie,apetyt dopisuje :) moja waga w sumie nie wiem ,jutro się dowiem czy przybyło czy jest w normie, boje się trochę jutrzejszego dnia mam jakieś bóle podbrzusza wiec myślę ze zrobi mi USG ,będę spokojniejsza. Do tej pory (a jestem w 10,5 tygodnia) miałam jedno USG .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie potrójna - ;(((( Bezzka - u mnie 11 tydzien 5 dzien i juz myślałam że wymioty za mną a powróciły :( Gracjana - byle do pon ;) ja mam na 8 rano a Ty? Ja ostatnio mam kryzys - mam dość brania leków, dość diety, mierzenia cukru, dość wymiotów, syfów na buzi.... dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrojna mamusiu.przykro mi.... A jak tesciowa? Jak sie zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Gosia1910 kochana ja mam na 13:45 tak senatorowie dłużej bede musiała czekać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Ja dziś o 17 miałam wizytę i usg. Maleństwo prześliczne. Następne z tymi pomiarami będzie 21. 12 ( tylko usg) a wizyta 29.12 (może tez z usg) Może jeszcze w tym roku uda się nam poznać pleć. Wiecie, mając 3 synów marze po cichu o córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@potrojna mamo.. - ech, brak mi słów. Trzymaj się cieplutko ;* @Bezzka, nie przyszło mi jakoś do głowy, że mogę zemdleć, jakkolwiek głupio to nie brzmi... ;p teraz już bd uważać, tym bardziej, że cały dzień mnie głowa boli - chyba ciśnienie, ale aż mi się kręci co jakiś czas w głowie. Znowu leżę. -_- miałam jedno USG, 9.12 ma być drugie i ten test pappa, wtedy akurat bd kończyć 11 tydzień. już sie nie mogę doczekać^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana - nie Gosia tylko Gusia -( Aga mam na imie Agusia Gusia ) :P Powiedz ale tak szczerze - boisz się? Ja bym chciała już zobaczyć dzidzie ale strasznie sie boje że coś nie tak będzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widze ze wizyty sie zblizaja ja mam za tydzien nie moge sie doczekac ile juz dzidzius ma cm i czy wszystko ok u mnie 13 tydzien i 5 dzien u mnie wymioty sie zmniejszyły wydaje mi sie ze z przyzwyczajenia ide dla spokoju wyrzucic troche zołci bo inaczej mnie mdli potem juz jest oka co do wagi u mnie tez bym wolała wazyc mniej ale teraz pora zimowa sie zaczyna wiec moze sie zwiekszyc choc dopiero 1kg na plusie a wy jak tam sie czujecie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! :) Gusia1910 wybacz ale moj słownik zamiast Gusia wystawił Gosia. Tak ze przepraszam za niego. Powiem ci szczerze ze przed każda wizyta sie stresujesz czy wszystko jest ok. Przed ta szczególnie bo od poniedziałku mam dużo stresu i problemów na głowie., ze aż wieczorami mnie brzuch strasznie ciągnie. Mam akurat taka sytuacje ze niestety wymaga stresu. Ale do tej pory było wszystko wporządku więc myśle ze nadal tak bedzie. Mam taka nadzieje. Justynka1985 ja wizytę mam w poniedziałek. Tez nie moge sie doczekać. U mnie dziś 12 tydz, 4 dzien. Ahhh... Czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem juz po wizycie . wszystko przebiegło sprawnie, założono mi kartę ciąży ,a Pani doktor oceniła moje wyniki - jest dobrze :) dodatkowo miałam zrobione USG i sprawdzoną przeziernosc i czy jest kość nosowa (nie spodziewałam się ze zostanie to sprawdzone dziś,myślałam ze jest zbyt wcześnie) ,wszystko jest w najlepszym porządku moje maleństwo rośnie ,slyszalam bicie jego serduszka ,jestem szczęśliwa, nie mogę przestać patrzeć na zdjęcie z badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różefi, dobrze że Twoje maleństwo jest zdrowe :) a jak jest już duże? jesteśmy na podobnym etapie i zastanawiam się jak duże już dzieciątko mogę nosić w brzuchu :) chyba zwariuje do 17.12 do wizyty! ;) Dziś przyszedł mi krem Mustela, wieczorem zaczynam smarować :) A tak w ogóle ponury dziś dzień, spaać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana - nie szkodzi ;p u mnie 11tydz 6dzień. Rozefi - ile ma już maluszek? I w którym jestes tyg ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozefi - już widze ze 10 tydzień. Rzeczywiście szybko te badanie miałaś. Myślałam ze to od 11 tyg mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Ja mam termin na 27.06 a wizytę na której będą pomiary 21.12. Przesadziłam dzis ze spacerkiem. Byłam w pracy ze zwolnieniem, no i tak skorzystałam z okazji i zajrzałam do kilku sklepów i teraz brzuch mnie boli a w domu bałagan, że szok. Muszę się chyba na samochód przerzucić. We wrześniu zdałam prawo jazdy, w październiku kupiłam auto, ale jak zaszłam w ciąże to słabo mi sie zaczęło robić, wiec po jakimś czasie przestalam wsiadać do auta. A teraz by sie przydało umieć dobrze jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teoretycznie jestem w trakcie 12 tygodnia wg OM, a z USG wychodzi ze to dokładnie 10 i pol tygodnia (czyli 11 trwa ), dzidziuś ma 45,4 mm a to pozwala na badanie (musi mieć 45mm) akurat się zalapalismy , maluch ma taki nosek ze i ja bez problemu to widziałam :) Kawusi4 widzę,ze dziś tak samo sobie dalysmy ,po dzisiejszych spacerach musialam swoje odlezec :/ jestem właśnie przed egzaminem praktycznym ,mam nadzieje ze się za bardzo nie zestresuje i ze zdań za pierwszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadeleineP
Cześć dziewczynki! Ja jestem na świeżo po badaniu usg genetycznym, moje maleństwo ma już 7cm i jest niesamowicie *****iwe!:) Serduszko bije cudnie, oboje z mężem byliśmy wzruszeni, no i okazało się że czekamy na córeczkę, Zosieńka ma być z nami 12.06.2016 jesteśmy bardzo szczęśliwi!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia8505
MadeleineP w którym tyg robiłas te prenatalne bo ja za tydzień to będzie 12 i tez ciekawa jestem czy juz płeć poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różefi zazdroszczę, że już jesteś po badaniu :) Super, że wszystko jest tak jak trzeba. Ja jutro jadę na usg, stresuję się trochę. Na poprzednim usg w 8. tygodniu tak się stresowałam, że miałam ciśnienie dokładnie 153/91. Ale to było przez stres związany z wizytą bo tak to raczej mam zawsze za niskie - standardem jest 110/60. U mnie leci 12 tydzień, myślę, że jeszcze za wcześnie na określanie płci, więc nawet się nie nastawiam na jutro :) Pozdrawiam i życzę odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia8505 12 tydzień to za wcześnie żeby poznać płeć , chyba wszystkie jesteśmy ciekawe co nam bocian przyniesie ;) MadelineP jaka masz dużą dzidzie gratuluje :) Zosia to teraz baaardzo popularne imię . Justek007 ogromnie się cieszę ,ze jestem juz po zwłaszcza ze zalapAlismy się w możliwości sprawdzenia nt i kości ,bo myslalam ze czeka mnie wizyta za dwa tygodnie,ale kiedy doktorską mnie badała i zanim powiedziała co widzi to z nerwów malo nie plakalam- straszna placzka się ze mnie zrobiła :P czekam na wieści z jutrzejszego badania,trzymamy kciuki chociaż na pewno nie muszę bo wszystko będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadeleineP
Ja zaczęłam 13 tydzień i Pan doktor co do płci nie miał wątpliwości, usg było w 4D więc bardzo dokładne, lekarz poświęcił nam ponad pół godziny, sprawdził wszystkie kończyny i narządy naszej księżniczki :) jestem spokojniejsza i szczęśliwa, polecam badanie, mimo że nie jest najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) i ja po wizycie :-) prawdopodobnie też dziewczynka, maluch ma 7cm, wszystko dokładnie sprawdzone chociaż nie było lekko z tą małą wierc**iętą, lekarz się śmiał że uparty klient mu się na koniec trafił i przepraszał że aż 40min mu zeszło ale ja mogłabym tak nawet cały dzień obserwować tego szkraba. A i termin z usg na 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleine ale ci fajnie ze wiesz juz płec ja tez jestem teraz w 13 moze za tydzien bede wiedziała ale by było fajnie kurcze dziewczyny az sie miło czyta ze u was wszystko dobrze po wizytach oby tak dalej ale ten czas ucieka juz niedługo swieta najlepszy czas buzki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×