Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość pisklaki
@nikita1244, ja muszę przyznać, że brzuch mnie w ogóle nie boli, czasem coś ukłuje, szarpnie itd, ale nie są to stałe ciągłe bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia436
Cześć dziewczyny :) u mnie lekkie pobolewania w pachwinach jak się gwałtownie ruszę ale w pierwszej ciąży też tak miałam, więc się nie martwię. I też mnie bardzo cieszą wszystkie Wasze dobre wiadomości :) A i najważniejsze... też wczoraj czułam ruchy maluszka :D :D :D Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirtii
Witajcie kobitki podczytuje Was i cieszę sie ze wszystko u Was do przodu. Chciałam Was pinformowac ze dolaczam do grona gdyż tydzień temu ujzalam 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia8505
Hejka trzymajcie kochane kciuki jutro mam prenatalne już się nie mogę doczekać tej 16 tej godziny :) :) :) Mam nadzieje że wszystko dobrze,bo ostatnio miałam bardzo dużo stresów :( 12 tydzień,ale mi leci ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mój kochany już wie, w sobotę po pracy pojechaliśmy do moich rodziców, w niedziele spotkaliśmy się ze znajomymi i dopiero po 20 byliśmy w domu, jak już chwilę odsapneliśmy wyciągnęłam prezent, w którym była książka "poradnik przetrwania przyszłego ojca" on przyjął to baaardzo radośnie,a ja sie rozpłakałam :P teraz dostaję smsy " Kocham was" , no i mam odpoczywać hehe -kochany troskliwy mis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że ... GRATULACJE !!! fajnie ,że już wiesz :) pisklaki też sie cieszę ,że jest forum zawsze to człowiek trochę spokojniejszy :) nikita1244 mnie po całym dniu w pracy brzuch ciągnie , do tego doskwiera mi ból w kręgosłupie, czasem jest taki hmmm okresowy ale ponoc tak czasem bywa. Dorcia436 pozazdrościc ,że juz czujesz, ja bym była spokojniejsza jakby maluszek już wariował i byłoby go czuć. ewcia8505 czas leci bardzo szybko , czasem musze się zastanowić ile juz minęło :P trzymam za ciebie, za was mocno kciuki i czekam na wieści po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@justek - też tak mam, na wszystko zwracam uwagę, wszystko mnie martwi/dziwi -_- @nikita - mnie często pobolewa ;/ ale częściej więzadła. jutro mam wizytę, stresuję się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! Co słychać? Jak sie czujecie? U mnie wporządku :) dzidzia rośnie w sile! :) Justynkaa1986 kochana daj znać jak tam po wizycie? Bede czekać z niecierpliwością na wiadomości od ciebie :) Dziewczyny miłego dnia! Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaa1986 trzymamy kciuki, odezwij się po wizycie :) Ja idę jutro po przedłużenie L4, po cichu liczę na to, że podejrzymy dzieci na usg. Gracjana090515 mnie dziś obudził potworny głód :D Wczoraj było to samo. To dla mnie kolejna nowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja juz jestem po wizycie i na szczescie z malenstwem wszystko w porzadku narazie płci nie chce pokazac bije serduszko ładnie raczki i nozki widac było mam tylko zrobic dodatkowe badania moczu bo wyszło mi białko w moczu a wyniki badan genetyczne wyszły poprawne nie ma ryzyka chorob u mnie wiec sie ciesze pytałam sie o podroz przepisał mi spasfon w razie potrzeby samolotem nie ma przeciwskazan a samochodem to na własne ryzyko wiadomo nigdy nie pfrzewidzisz drogi ciesze sie jestem spokojniejsza zycze wam tez udanych wizyt trzymam kciukasy buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Polinna .................. 26 /1 /1 /01.06.2016/ K 1...........................30/5/1/01.06. 2016/ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/ justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/ nusia88. ...................27/4/1/11.06.2016/ Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/ MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka ZeberkaSz ...............26 / 1 /1 / 15.06.2016/ Gusia1910................23/-/2/16.06.2016/ sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/ mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/ agora.........................25/3/1/20.06.2016/ pisklaki.....................27/2/1/20.06.2016/ justek007.................28/36/1/21.06.2016/ Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ Zetkaaa ...................19/4/1/26.06.2016/ Unicorn.....................27/2/1/26.06.2016/ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Justynka1986 kochana to super ze z maluszkiem wszystko wporządku! :) cieszę sie bardzo, bardzo! :) kiedy następna wizyta? Justek007 kochana ja mam juz tak Od kilku dni ze albo budze sie Megaaa głodna, albo nie moge zasnąć bo jestem Megaaa głodna :) he he masakra... Czasem mi sie wydaje ze przesada bo nie dawno jadłam, a tu takiiii głód :) Ja od poniedziałku jestem na l4 do końca tygodnia. A w poniedziałek wracam juz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brzuch czuję jak się za bardzo powysilam...Za to mi od paru dni dokuczają bóle typu rwa kulszowa..czasami nie mogę wstać z łóżka i mam problem z chodzeniem. U mnie dzisiaj kiepski dzień, słaba jestem i do tego strasznie senna. Generalnie jakiś totalny leń mnie ogarnął...A Maleństwo fika :) Chyba będzie kolejny żywiołek w rodzinie :) Różefi to super, że Ukochany tak przyjął wiadomość..zresztą nie wyobrażam sobie żeby miało być inaczej ;) Justynka super, że wszystko dobrze po usg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, u mnie dziś dół emocjonalny, płakać mi się chce z byle czego i w ogóle lepiej się do mnie nie odzywać. ... nie wiem, czy to odzywa się stres związany z sytuacją mieszkaniowa, czy hormony... No a stres jest ogromny, wczoraj wyszły pierwsze problemy, które zostały rozwiązane ale "trzyma mnie" jeszcze. Dziś idziemy na wizyte, będzie usg genetyczne. Dawno nie widziałam Dzidziulka, martwię się do tego wszystkiego czy będzie Wszysko ok, wiec kumulacja stresu u mnie dziś spora... Życzę Wam lepszego humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia głowa do góry! A humor na pewno Ci się poprawi jak zobaczysz Maluszka :) Daj znać jak tam po usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia436
Sylwia będzie dobrze, a co do nerwów i płaczu to chyba hormony bo też czasami siedzę i po prostu chce mi sie płakać bez powodu, wczoraj włączyłam córce piosenkę z Krainy lodu "Mam te moc" i się popłakałam, nie wiem chyba ze wzruszenia i nie mogłam się uspokoić :/ A itak widok maluszka wszystko zmieni i bedziesz do konca dnia chodziła usmiechnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia trzymam kciukasy za wizyte ja dopiero wizyte mam w styczniu jak nic sie nie wydarzy po drodze tylko musze zadzwonic do mojego lekarza bo zmienia biuro i narazie nie mam wyznaczonego terminu jak wroce po swietach i po nowym roku bede sie umawiac mysle ze jak przyjade do polski to pojde kontrolnie prywatnie czy wszystko z dzidzia ok buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Dorcia rzeczywiście fajny ten kalkulator. Tym bardziej, że u mnie jeszcze poniżej normy. Współczuję Wam nastroju, ciekawe jak będziemy przeżywać święta, cały ten nastrój. Może będziemy juz wszystkie czuć nasze maleństwa. Coraz bardziej wydaje mi sie, ze będę miała córeczkę, chociaż mając 3 chłopców to dla mnie jakies nieosiągalne marzenie. Ciekawa jestem kiedy na usg 4d można poznać pleć. Wizytę będę miała 21 i 29.12 to będzie ok. 15 Tc. Ale na zwykłym sprzecie to chyba słabo widac. Nawet jakby był chłopiec to chciałabym wiedzieć, żeby niepotrzebnie sie nie nastawiać na dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Powiem Wam, że dziś mi trochę brzuch dokucza. Czuję, że jest taki ciężki, jakby mi ktoś do środka włożył kamień. I coś mnie pobolewa z prawej strony podbrzusza. Martwię się tym, ale poza tym nic się nie dzieje więc staram się w spokoju doczekać jutrzejszej wizyty. Ja już jestem na stałe na L4 ze względu na środowisko w jakim pracuję i ze względu na to że to bliźniaki. W pracy jestem narażona na niesamowity hałas praktycznie non stop, duży stres i przeróżne bakterie i wirusy. Z jednej strony bardzo odpoczywam w domu, ale z drugiej nudno tak samej całymi dniami w domu, zwłaszcza, że do tej pory żyłam w biegu i mój dzień był zaplanowany zawsze co do minuty. Zawsze w biegu byłam, więc pierwsze dwa tygodnie nie mogłam się przestawić i dosłownie nie wiedziałam co mam zrobić ze sobą i z taką ilością czasu. Teraz powoli się przyzwyczajam, czytam książki, nadrabiam zaległości z filmami. Ale i tak miłoby czasami było móc otworzyć do kogoś usta, bo mąż niestety wraca codziennie po 20. Co do płaczliwości to mnie też dopada huśtawka nastrojów. Wczoraj robiłam wyrzuty mężowi i aż się rozpłakałam, a mąż zamiast pocieszyć stwierdził, że chyba się za bardzo nudzę... Ehhh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Justek postaraj się znaleźć jakieś pozytywne strony swojej sytuacji. Masz kochającego męża m, będziesz niebawem miała upragnione Maleństwa i musisz miec dla nich dużo siły. Nie tylko po porodzie ale i teraz. Pozytywne nastawienie w ciąż to dużo. Pociesz się spokojem , który Ci teraz towarzyszy, tym że możesz robić co chcesz i kiedy chcesz bo niebawem będziesz musiała podporządkować sie dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia dzięki za słowa otuchy. Staram się myśleć pozytywnie, ale dziś chyba nie mój dzień. Jak tylko wstaję coś mnie boli w brzuchu więc tak leżę prawie cały czas. Czy któraś z Was korzysta z detektora tętna płodu? Kusi mnie to choć nie do końca jestem przekonana czy to działa, a jednak jest to jakiś wydatek. Chciałabym po prostu móc czasem sprawdzić czy wszystko jest ok, zwłaszcza jeśli już długo nie widziałam na usg dzieciaczków. Ale czy to jest dla nich dobre? I czy to naprawdę działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbajcie o siebie i o Dzieciaczki :) Niech rosna zdrowe i duze i silne! u mnie pomalu fizycznie sie stabilizuje, odstawilam antybiotyki, krew juz w normie, w piatek mam wizyte u ginekologa, oceni jak wszystko sie goi, jak obkurcza sie macica .... psychicznie .... nie bede nic mowic, ciezko jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Czesc dziewczyny! U mnie mdłości brak ale wszystko co zjem "stoi " mi na żołądku :-( masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja już po prenatalnych. Z maleństwem wszystko dobrze. Doktor powiedział, że na 70% będzie dziewczynka. U mnie dopiero 11 tydzień 6 dzień tak więc co płci się nie nastawiam za bardzo bo to jeszcze bardzo wcześnie. Cieszę się, że i wasze maluchy zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia8505
Kochane i po prenatalnym 12 tydz 0 dni dzidziuś zdrowiusieńki!!!!I już wiem ze dziewczynka!!!!!Jestem prze szczęśliwa!!!A ten lekarz nie powie jak nie ma chociaż 80% pewności!!!!Moja kochana <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia8505
I po prenatalnych!!!12 tydz 0 dni !!Dzidziuś zdrowiusieńki 80% dziewczynka :) Wierzę mu bo jak on nie jest pewny nie powie :) Kocham <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No humor się rzeczywiście polepszyl :) z Maleństwem wszystko dobrze. Jest o 10 dni starsze niż wg om i tego terminu juz się lekarz będzie trzymał, bo mnie czeka cesarka. Także u mnie rozwiązanie w okolicach 7 czerwca, już wcześniej sprawdziłam, że to będzie wtorek, wiec raczej wcześniej nie bo weekend a przed tym nie wskoczy jeszcze 38 tydz. Nosek, kark, uda i wszelkie inne pomiary ok. Sprawdzone serduszko, mózg, żołądek i inne organy. Od główki do pupci prawie 8 cm. I pokazywał kciuki do góry, czyli dal nam znać, że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×